Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzień dobry :D Ja dzisiaj zajmę się pisaniem ostatniego rozdziału, który odkładam już od jakiegoś czasu, bo nie wiem jak się za niego zabrać.... a z przyjemniejszych rzeczy, to będę dzisiaj wybierać kafle do kuchni i jadalni :D:D:D trochę się załamaliśmy, bo zamówiliśmy w zeszłym tygodniu okna i okazało się, że będziemy na nie czekać 5 tyg. ale to pikuś, bo na drzwi wewnętrzne będziemy czekać 8 tygodni. Matko kochana..... remont to koszmar, tyle wam powiem.... w przyszłym tygodniu zamówimy meble - bo na nie też 5 tygodni się czeka.... kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!!! U mnie slonecznie!!! Lidzia,szkoda ,ze u ciebie pochmurnie. Punciu-szybkiego skonczenia pisania pracy! :D Milega dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pipus i Punca tak to jest z tymi remontami na wszystko trzeba czekać a człowiek by chciał już miec wszystko ok ale zobaczysz juz nie długo bedziesz miała slicznie buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey !! :) cóż za piękna pogoda dzisiaj.... ajk sie dzisiaj czujecie? ja w miarę dobrze, ale jakoś tak lato idzie, wkurza mnnie mój brzuch.... buuuuu, chce go zgubic ale mi coś nie idzie chyba :( rozstałam sie z chłopakiem... nie ma co ten sezon zaczyna się dla mnie pomyślnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
liduszka teraz to mi dalas popalic hyba juz wpadne w calkowity dul dokladnie to z jmielina aty gdzie masz to swoje gniazdko odpisz jak morzesz wieczorem bo musze spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
adusiaa liduszka mnie dzis zdolowala przeczytaj co mi napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Punca Peta napisałam do ciebie maila czym cie tak zdołowałam chyba ze zle cos przeczytałam napisz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta teraz dokładnie przeczytałam i juz kojarze mieszkamy blisko siebie buzuiolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca dzieki za buziolki nawzajem :):):) Moze sa dwie takie same nazwy miejscowosci i ja mysle ze to w naszych stronach a moze sie myle Peta odpisze to sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta za pierwszym razem napisała, że mieszka w jmielnie a potem, że jest z jmielina - cokolwiek to oznacza. Jeżeli oznacza to Imielin, to zapewne jest na Śląsku koło Mysłowic, a więc Lidziu w naszej okolicy :) Tylko dalej nie rozumiem czym ją zdołowałaś buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Pogoda śliczna , wpadła do mnie kumpelka ..ale się nagadałam ;) i chyba dostałam ...powera! Punciu , Lidziu ....👄...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki :):) Witaj Piku , Liduszko , Ewciu ... i cała cała reszta ...:):) Pipku dzieękuj Ci za wczorajsze słowa otuchy :) Ten link który mi podałaś czytałam juz dużo razy wcześniej , sama go sobie wynalazłam .... Zawsze się wspieram takimi linkami jak mi zle!! :):) Wszystko było by dobrze gdyby nie te bóle w klatce piersiowej:(:( Trudno wtedy myśleć że to Nerwica bo te bóle promieniuja [ przybajmniej u mnie ] dziwnie do szyji i wtedy czuje sie taka dziwnie zdretwiała :(:( albo tak strasznie napieta .... Wczoraj przy porządkach wpadła mi w rece jakaś stara gazeta w którekj pisało że , takie bóle jak ja mam sygnalizuuja zawał ... i tak sie nakręciłam że nie mogłam sie uspokoić , nic do mnie nie docierało innego !!!!Znowu w innej wyczytałam że , kobiety miesiaczkujące nie maja sie co bac o serce i jego choroby dopuki nie przyjdzie menopałza !! POdpowiedzcie mi Kochane czy wy też coś takiego miewacie ??? Buziaczki dla Was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM czy jest ktos wlasnie mialam atak oj dawno nie mialam tak mocnego jest troszenke lepiej ale jeszcze jest boze jak ja sie czuje Piewrwsze co to otworzylam strone i chce sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaga
kochana tu cie nikt nie zrozumie a niby wszystkie chore i powinny ci pomoc w wyobrazni sobie pomoz zaraz ci przejdzie kup se piwo i pierdul kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
liduzska ja chyba to zle zrozumiala bo to co na samym dole pisal yo chyba jakies twoje chaslo na dzis nie moglam wczesniej bo dzien mialam zawalony robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
adzia to chyba na dole pod lidzia to jakies chaslo na dzis a ja to zrozumialam jak by to bylo do mnie chyba od tych psychotropow juz nie kontakyuje wybaczcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petunia to jest taka stopka ktora sie wstawia a ja sie martwiłam ze o co innego ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ co u ciebie slychac ja dzis po ataku ale pomalenku przechodzi dzis mam wesele i nie pojechalam Pojechala corcia z narzeczonym i mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta dostałas mojego maila zaczernij sie zeby sie nikt pod ciebie nie podszyl Szkoda musze juz zmykac spyniać bo rano wstaje jutro wpadne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaga ale ty mądra jesteś ,a twoja inteligencja rozświetliła cały net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
liduszka sory zamoje byki ale mowie ci iwam ze te psychotropy mi wode zmozgu robia bo nawet niewidze co pisze ale teraz wyraznie mieszkam w imielinie jeszczeraz imielinie aco do tego ze mnie zdenerwowalas to sie tym nie przejmuj bo to u nerwosa normalne ze bele gupota sie przejmnie tak to juz z nami jest ale mysle ze kiedys to wszystko przejdzie jak narazie to nieznalazlam na to leku atak na marginesie to caly dzien przeklucilam sie zmoim piotrusiem bo chcial mii stawek zepsuc na ogrodku itak mizeszlo najpierw wybieralam mul potem zakladalam folje jeszcze do tego wszystkiego rzaby musialm gonic po podworku imam juz dzisiaj dosc jde spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam juz dosc
wydaje mi sie ze zycie sie toczyl jakby obok mnie:( jakbym byla nieobecna i nic nie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i dobranoc pisze i konca nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko Skarbie!!! Dziękuje Ci za linka :):):) Troszke mnie podbudował :) Pozdrawiam I Całuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z rana pozdrawiam wszystkich buziolki buuu u mnie pada deszczyk :(:(:( Miłej niedzieli życzę Peta nic sie nie dzieje dobrze ze sie wszystko wyjasniło buziolki pozdrawiam przynajmniej nie daleko siebie mieszkamy :):) IIyama współczuje ci tego pisania Nusia nie ma za co to Rrenusia podała ten link a ja tylko go skopiowałam fajnie ze ci sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×