Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość
jeszcze do tego trzepaczke mam.A wzielam przeciez tabletke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musze uwazac na slowa caly czas,nie moge ich mowic pelna piersia bo wywoluja wyrzuty sumienia:(Czuje sie jak w matrixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Witaj Punca własnie nie wychodzę jeszcze nigdzie buu tylko mi słoneczko do okienka zaglada Mazanku dziekuje za fotke :):) HHHHH ja jak mnie cos zaczyna brac to robie byle co zeby nie myslec o tym trzepaniu pomaga pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale wy macie nerwice bo tak wam sie dziwnie ulozylo w zyciu.wystarczy ze nie myslicie o trzepaczce.A ja wiem ze to moja wina wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhh nie załamuj sie nie zawsze tak różowo było od nie dawna tak sobie radze poczatki byly ciezke uwiez mi u mnie juz to troche trwa wmawiam sobie ze nic mi nie jest ze to tylko mija głupia gł.owka plata mi figla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhh pisałas ze sie wybierasz do Krakowa z której strony mieszkasz krakowa od Chrzanowa czy z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
--->liduszka od strony chrzanowa --->punca to dluga historia i smutna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja wlasnie nie moge sobie wmowic zze to tylko glupia glowka:(Kurcze to skomplikowane,za dlugie na to forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
liduszka no jasne ze wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ciesze sie to jest nas wiecej z tej okolicy Peta Punca tez nie daleko mieszkają no i Mazanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z jednej strony wiem ze moj lek jest juz wybaczony i irracjonalny ale z drugiej strony pamietam to co powiedziala iiyama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha no to spucio:)Im wiecej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alojka jestes w pracy?? i jak ci hhh nie martw sie ja tez mam takie stany ze mamwrazenie ze reszta swiata jest za grubą szyba a ja zyje we wlasnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I czuje zenie mam juz po co zyc.Moja wiara mowi miz dla Boga i tak jest najwazniejsze nasz zycie po smierci.wiec po co mam teraz zyc?Zwlaszcza ze to moje zycie bedzie takim sztucznym przedluzaniem bo tylko na to zasluguje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale tu smutno!:( mam nadzieje ze to bedzie jednak fajny dzien dla wszystkich!🌻 Adus juz trzymam kciuki ,bedzie dobrze pozbedziesz sie tego \"zoltego wora\" i z glowy!:D Moja corka pojechala ,Efcia dzieki za anioly!❤️:D spalam tylko 4 godz. w nocy wiec jak ja wyprawilam to poszlam dalej spac,no to sobie odespalam ! u nas prze 6 ta przeszzla burza ,grzmialo(moj pies trzasl sie jak galareta) i lalo jak z cebra ale duzo pozniej sie rozjasnilo i tera jest piekne slonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra jade do tego kraka.Modlcie sie zamnie:OBoje sie pociagow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cześć Puncuś, Liduś, mordeczki moje :) Ja rano na uczelni, teraz w pracy- koszmar, już nie chcę...... buuuuuuuu Mój węzeł sie uwziął na mnie i zniknąć nie chce :( Chociaż wydaje mi się, że leciutko sie zmniejszył,tylko nie wiem czy tak rzeczywiście jest czy to tylko zasługa autosugestii. Jak nie urok, to sraczka, jak powiadają... Staram sie nie myśleć... bo inaczej by mi kuku na muniu odwaliło i dokończyłabym żywota w białym ubranku zawiązywanym z tyłu i pokoiku bez klamek :( Co ma być to będzie... Mężuś dzwonił do mnie, że już neta naprawił, także będę mogła z domciu poklikać :D Dobrze, bo już za Wami mocno tęskniłam. Puncuś, gratuluję mężusiowi :) Ja mogę wziąć ten puchar, jakbyś nie znalazła dla niego miejsca :P Trzymajcie się, papap Acha, Maleństwo kochanie, nie miałam jak Ci pogratulować- życzę Ci spokojnej ciąży i pięknego zdrowego dzidziusia. Wiem że tak będzie, ściskam Cię mocno i wirtualnie głaszcze brzuszek :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sloneczko nasze kochane fajnie cie widziec pozdrawiam buziolki Puncia ja nie miałam czasu przedtem wpasc na forum :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i jestem:(Babka dala mi skierowanie do szpitala.No i mama sie burzy ze bron Boze bo potem bede to miala w papierach i nigdzie mnie do szkoly nie przyjma do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie bedziesz miala w papierach ale co ci powiedziala ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie jest najwazniejsze a nie mama mysl o sobie i jak sobie pomoc jak ci dala skierowanie to chyba wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×