Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hejka gdzie jestescie? moj komp troche lepiej pracuje ale i tak cos z nim nie tak..... prasuje ciuchy corki na wyjazd pot ze mnie plynie,narobilamm sie juz dzis ,wysprzatalam ,obiadzik i siaty przytachalam....wlasnie sie rozpadalo niedawno ,bleeee co za pogoda na weekend jak zwykle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja po treningu i po plotach z przyjaciolka , wycieczce rowerkiem, obiad sam sie zrobil, a za chwile na zakupy coby w tygodniu ich nie robic bo tego nienawidze, tak wiec wiekszosc dnia relaksowa.mnie tez milo sie czytalo efci pisanko, mysle ,ze wiele z nas przyciaga tu zwykla zyczliwosc z jaka sie spotykamy a ktorej tak malo w zyciu. i to piekne poczucie , nie jestem sama, zobaczcie , ze w sumie to my jestesmy szczesciary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z 25 maja -dwójki i piątki to moje dobre cyfry. Nawet mój doktorat ma dziwnym trafem 225 stron - niesamowite co? Marzenko, ja też o Tobie myślę. Jeszcze żyję - czasem lepiej, czasem gorzej. Dziś rano tak się spięłam, ze do 13 nic nie mogłam połknąć, ale to już znane mi objawy - wiem, że w końcu miną! Minęły. Stresuję sie bardzo, ale radzę sobie jakoś. Iiyamo, tchnie od Ciebie opytmizmem! Cieszę się, że tyle w Tobie pozytywnej energii, że czuć ją przez ekran monitora. A tak w ogóle: to fajnie, że jesteście - WSZYSCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata z lodzi
CZESC WSZYSTKIM JESTEM NA TEJ STRONCE PIERWSZY RAZ CHCE POZDROWIC WSZYSTKICH I ZYCZYC POKONANIA NERWICY JEST OKRAPNA CHOROBA CIERPIE NA NIAV TEZ DłUGO OSTANIO CHOROWAłAM 9 LAT TEMU MIAłAM SPOKOJ DO TERAZ DUZE PROBLEMY ZWOLNIENIE Z PRACY I TD DAłY DROGE POWROTU NERWICY DRZENIE CAłEGO CIAłA POCENIE NOCNE BOLE GłOWY ZWROTY STRACH NA ULICY ITP POCZYTAJAC WASZE LISTY TROCHE MI LZEJ WIEM ZE MUSZE LEK POKONAC SAMA TYLKO MOJA SIłA WIARA I GłOWKA BO ONA PODSWIADOMIE WYTWARZA LEK I JA TO POCZUJE I PANIKA WSZYSTKO NARAZ SZTYWNIENIE BOICIE SERCA ZE ZARAZ PADNE UMRE TO JEST CIEZAR JAKI NAS MECZY JESTESMY ZDROWE A JEDNOCZESNIE CHORE NIERAZ SOBIE Z NIA RADZE ALE NIERAZ NIE MUSIMY BYC SILNE BO TYLKO SAME MOZEMY POMOC WIEM PO PIERWSZYM RAZIE 9 LAT TEMU LEK NAPADOWY STWIERDZILI U MNIE OD JEDNEGO LEKU MIAłAM CAłA TORBE KARETKI NON STOP AZ W KONCY SZPITAL TERAPIE ODSTAWIENIE LEKOW I SAMO KONTROLA SILNA WIARA BóG OCZYWISCIE MIAłA SPOKOJ DO DZIS ZNOW MUSZE STAWIC SIE Z TA STRASZNA NERWICA I WAM ZYCZYC SZCZESCIA I TRWAC W MODLITWIE BO ONA NAJBARDZIEJ POMAGA KAZDA Z NAS MA ANIOłA STROZA CO CZUWA NAD NAMI TRZYMAJMY SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Daje znak, że jeszcze dycham. Dzisiaj miałem pierwsze filmowanie i fotografowanie od dnia ZERO. ale nadal trzyma sie jakiś dystans .... Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa mozesz
wylaczyc capslock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
WITAM POMÓŻCIE. BIORE LEKI OD 3 MC TRITICCO(CZY JAKOŚ TAK) I W SRODE W KOŚCIELE CHWYCIŁO MNIE JAK NA ZAWAŁ. NOGI Z WATY, SPŁYCONY ODDECH, ŚCISK W MOSTKU, BÓL PLECÓW. CZY TO MOZLWE ZEBY PODCZAS BRANIA TYCH LEKÓW DOPADŁA MNIE NERWICA? NIE WIEM CZY TO TO CZY JESZCZE ANEMIA. CO MAM ROBIĆ? MUSZE ISC W PONIEDZIAŁEK DO PRACY A JA NIE MAM SIŁY, UWIERZCIE NIE MOGE PODNIEŚĆ KUBKA. CZY BRAC NA NOC RELANIUM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beato, tak trzymaj! Ja się trochę podłamałam, bo przeczytałam o tym leku, który mam brać na pęcherzyki. A tam: tycie (w 4 miesiące ktos przytył 15 kilo), łysienie, jakieś koszmary z cerą, nudności, bóle głowy - O, ZGrozo! Może sobie jednak odpuszczę to dziecko? Niektórzy nałykali sie tego cholerstwa i nic. A poza tym zastanawia mnie jescze jedno: na leku jest napisane, żeby 11 dc zrobić USG, a mój lekarz nie kazał mi robić, tylko przyjść na kontrolę. Tam jest napisane, ze jest to konieczne, bo może być nieskuteczny i wtedy trzeba odstawić lek. Najgorsze jest to, że mam go zacząć brać właśnie wtedy, gdy będę zdawała egzaminy doktoranckie, ja nie moge się wtedy tak źle czuć! Cholera, ja nie nawidzę leków! Pomyślę jeszcze, czy to wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
CHORUJE OD 10LAT I W TYM OKRESIE UDAŁO MI SIĘ NIE BRAC TABLETEK PRZEZ 8MC, TO MAŁO. NIE MAM JUZ SIŁY. ZYCIE MI UCUEKA, PRACUJE WRACAM DO DOMU I LEŻE I LEŻE I LEŻE. JESTEM ZŁA SAMA NA SIEBIE ALE NIC NIE ROBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie potrafię Ci pomóc, ale z tego co wiem - mozleiwe są ataki paniki nawet podczas brania leków! Więc się nie przejmuj! Anemia raczej by się objawiła zawrotami głowy i słabnięciem wzroku! Czee, Zgredzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
też bym chciała mieć dziecko ale wszystko jest do du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
wszystko mam i zawroty i zle widze i bolą mnie mięśnie. co jakis czas przyspieszone tętno kluche w gardle to jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
Czy jak wezme na noc relanium to jutro mi bedzie lepiej? zeby chociaż siły wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDULAADULA
ale Wam zazdroszcze, sa w was jeszcze siły na spacery, imieniny, ja siedze w domu jak znity pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź, myślę, ze będzie lepiej! Widzisz, ja też bym chciała, ale już tak długo się staramy, że zaczyna mnie to męczyć. A te leki są przerażające! Życie nie jest do d***, tylko my urządziliśmy tak swiat, ze jest do d***! Ot, i cała filozofia! CZasem rzeczywiście nadziei brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdu..., nie przejmuj się - ja w ogóle sama z domu nie wychodzę -no chyba że do taksówki, albo do jedynego sklepu. Jak mąż mnie gdzieś nie weźmie, to też siedzę jak kołek. Możesz ze mną sobie pogadać - będzie Ci raźniej, a objawy gdzieś sobie pójdą. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz gadać - to spadam! Coś poczytam moze sobie, zeby się całkiem nie załamać! Oj, MALEŃSTWO, chyba będziesz musiała się tym swoim dzieckiem podzielić. Jak myślisz, kto to będzie? bo mi się zdaje, ze dziewczynka. Też ją będę kochać, jak swoje! Trzymaj się więc zdrowo i pogodnie, bo za nas dwie nosisz i będziesz rodzić. Ja się wycofuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
pelasia, nie zalamuj sie, czytaj. magda wstawaj zanim sie obudzisz i zdarzysz uswiadomic sobie ze nie umiesz wstac. czasami dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pelasiu! ochlon slonko nie lam sie ! moze przesun branie leku na czas wakacji juz po egzaminach ,moze na Ciebie zadziala pozytywnie skad wiesz ,ze nie?oprocz negatywnych opinii pewnie byly i osoby ktorym sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalula chetnie pogadam z toba wyslij mi maila ja tez choruje 10 lat bielny@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Magduli i innych cierpiących na nerwicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polecam Wam książkę \"Magia Wiary\"J.Murphy-To rewelacja w leczeniu m.in.nerwicy, ale nie tylko.Pomaga także zrozumieć życie,a w nim nasze postepowanie,dlaczego jest tak, a nie inaczej.Wszystko oparte wyłącznie na logice.Tytuł może sugerować,że jest to książka religijna - nic bardziej błędnego.Uważam ,że każdy człowiek powinien ją przeczytać, a wtedy z pewnością świat zupełnie inaczej by wyglądał- bo człowiek w sposób naturalny wiedziałby jak i dlaczego właśnie tak należy postępować względem drugiego człowieka i samego siebie.Naprawdę przeczytajcie,a nerwica zniknie bez żadnych leków- wystarczy zrozumieć sens.Polecam i życzę odzyskania spokoju i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela jest mi raźniej jak myśle że za Ciebie też nosze dzidzie :)Myśle że to chłopak ale Ty też masz dobrą intuicje :) Może faktycznie przesuniesz branie tego leku po obronie? A tak przy okazji wiesz jak my reagujemy na czytanie opinii innych,juz widzimy że będziemy miały to samo a nic takiego się nie dzieje.Ja przy seroxacie widziałam już siebie w szpitalu i tak panicznie się bałam że przesunełam branie o kilka dni.Ale nic złego się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia wiary
Refleksja nad literaturą New Age (cz. II) Kiedy przeglądamy jakąkolwiek książkę, napisaną w duchu New Age odnosimy wrażenie, że literatura ta uczy jedynie dobra i łagodności, nawołuje do pokoju i harmonii. Autorzy na poparcie przedstawionych przez siebie zasad podają liczne przykłady ludzi, którzy wykorzystując proponowane teorie osiągnęli niebywałe szczęście we wszystkich dziedzinach życia. Odnosi się to również do analizowanej w pierwszej części artykułu książki Magia wiary Josepha Murphy'ego. Autor ten również podaje pewne zasady, których wiarygodność stara się potwierdzić cytatami z Pisma św. Dokładniejsza analiza cytowanej pozycji pokazała, że Magia wiary nie tylko, że nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, ale wykorzystuje Słowo Boże do popierania zasad magii. Ponieważ stwierdzenie takie może budzić zdziwienie, spróbujemy je udowodnić. Najłatwiej uczynić to poprzez porównanie książki Murphy'ego z jakąkolwiek książką o magii, jakich wiele dziś w naszych księgarniach. Posłużymy się jedną z nich.1 Oto co autor, który od lat 30 uprawia magię, pisze na temat chociażby umysłu i materii: "Właściwie każdy jest przekonany, że umysł i materia to dwie różne rzeczy. Idea ta wydaje się tak oczywista, że bardzo rzadko bywa kwestionowana. Magia właśnie zaprzecza tej idei. Dla maga umysł i materia stanowią ciągłość." Kontynuując autor dodaje, że "pewna gimnastyka umysłu może dać konkretne fizyczne efekty, ponieważ tak naprawdę między umysłem a materią nie ma różnicy" .(s. 55, 56) A oto, jakie zdanie na ten temat ma Joseph Murphy: "Duch jest najwyższym poziomem materii, materia najniższym poziomem ducha." ( s. 48) Oddziaływanie umysłem na materię jest jedną z podstawowych zasad magii, według której przy pomocy umysłu można tworzyć rzeczywistość jaką się chce. Do tego jednak potrzebne jest rozbudzenie pragnienia. Cytowany wyżej autorytet w dziedzinie magii J.H. Brennan pisze na ten temat następująco: "Gdy masz zamiar przystąpić do działań magicznych, musisz do białości rozpalić w sobie pragnienie." (s. 57) Murphy zaś w swojej książce wielokrotnie podkreśla znaczenie pragnienia, od którego zależy powodzenie życiowe. Pisze na przykład: "Uczucie bogactwa wytwarza bogactwo. Stan świadomości manifestuje się realnie." (s. 75) Tak więc według Murphy'ego bogactwo można osiągnąć dzięki sile duchowej. To właśnie ta siła sprawia, że myśli materializują się. Nic też dziwnego, że autor Magii wiary nazywa pragnienia naszym panem i wzywa: "Przywłaszcz sobie umysłem swoje pragnienie, kochaj je i pielęgnuj, niech zapanuje nad twoim umysłem, czuj jego realność." (s. 113).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
spokojnej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGIA WIARY - Wychodzisz od samego początku z błednego założenia.Przede wszystkim to czy ktoś jest chrześcijaninem czy nie ma Twoim zdaniem tu jakieś znaczenie? Wyrazu \"magia\" nie można w tym wypadku traktować dosłownie lecz jako coś nieodłącznie związanego z głębokim przekonaniem/wiara/-coś jakby sprzężenie zwrotne.Ja gdy czytałam ją po raz pierwszy i przypominałam sobie zdarzenia z życia zastanawiałam sie dlaczego sama wczesniej nie dostrzegłam pewnych rzeczywistych zdarzeń ,które na ogół nazywamy szczęśliwym zbiegiem okoliczności,jednak jest w tym jakby coś więcej.Nie chcę się rozpisywać-powiem tylko,że czytałam tą książkę bardzo wiele razy ,bo nachodziły mnie różne wątpliwości, czasem niezrozumienie,więc powracałam do niej wielokrotnie i dzis wiem ,że wszelkie inne prace na podobne tematy są pisane jakby na tym właśnie fundamencie,/z reguły bardzo mierne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGIA WIARY - Wychodzisz od samego początku z błednego założenia.Przede wszystkim to czy ktoś jest chrześcijaninem czy nie ma Twoim zdaniem tu jakieś znaczenie? Wyrazu \"magia\" nie można w tym wypadku traktować dosłownie lecz jako coś nieodłącznie związanego z głębokim przekonaniem/wiara/-coś jakby sprzężenie zwrotne.Ja gdy czytałam ją po raz pierwszy i przypominałam sobie zdarzenia z życia zastanawiałam sie dlaczego sama wczesniej nie dostrzegłam pewnych rzeczywistych zdarzeń ,które na ogół nazywamy szczęśliwym zbiegiem okoliczności,jednak jest w tym jakby coś więcej.Nie chcę się rozpisywać-powiem tylko,że czytałam tą książkę bardzo wiele razy ,bo nachodziły mnie różne wątpliwości, czasem niezrozumienie,więc powracałam do niej wielokrotnie i dzis wiem ,że wszelkie inne prace na podobne tematy są pisane jakby na tym właśnie fundamencie,/z reguły bardzo mierne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo a moze zainstalujesz w brzuszku blizniaki i dasz pelasi jedno.a potem jak pelasia sie rozluzni i minie jej ta blokada psychiczna to ona tez blizniaczkami swiat uszczesliwi i wtedy z toba sie podzieli. znowu upieklam ciasteczka tym razem blade wyszly, chyba to lepsze niz wegiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdadula wyglada jakby przelotna depresyjka uleciec nie chciala i zadomowila sie u ciebie. jesli nie zdecydujesz sie leczyc, chociaz caly swiat leczy depresje, staraj sie ogladac pogodne filmy spotykac zradosnymi ludzmi, robic to co sprawia ci przyjemnosc a klopoty zostaw na zas. oczywiste o ile mozesz to zrobic. mnie to sie nie udalo , i zaczelam sie leczyc. teraz jest super. a nerwicach sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×