Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość renka037
Biore od lat leki ,mialam okresy wyciszenia i umialam sobie radzic z lekiem przed wyjsciem z domu(bo to najgorsze)nawet wspieralam innych na roznych forumach....a teraz czuje jakas niemoc i moje sprawdzone metody wychodzenia naprzeciw lękom biora w leb,mam nadzieje ,ze przejsciowo ,ze sie dzwigne do ponownej walki-to juz po raz enty...dlatego tak ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Dzieki ,tez sie ludze ,ze dzis kiepski dzien,teraz jest lepiej ale jutro znow dzien i sie boje ..tak na zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nerwica ujawniła sie w szkole sredniej, a pozniej to znzczy juz 7 lat z nia sie uzeram pojawiła sie mocniejsza i daje mi w kość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
mam 38 lat a pierwsze objawy 9 lat temu wystapily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Chetnie tu bede zagladac ....razem razniej ,wyjezdzam na wakacje w niedziele z mezem ,dziecmi i znajomymi wiec jakis czas mnie nie bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
ten wyjazd tez sie chyba odbija mi czkawka ze wzgledu na moje ostatnie slabosci boje sie na zaś ...ale pare dni temu bylismy 4 dni na wypoczynku i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaatakajedna
RENKA 039 Ja też mam nerwicę lękową a agorofabią,ale u mnie cała rodzina tzn:mąż,dzieci,mama wiedzą ponieważ wiele razy nie mogłam z miasta samodzielnie wrócić do domu musieli po mnie przyjść lub przyjechać.Zawsze ostatkiem sił i tchu zdołałam zadzwonić do domu,bo inaczej pogotowie z ulicy by mnie pewnie zgarnęło.Myslę,że jest mi lżej ,że moi najbliżsi wiedzą o mojej chorobie.Czy ktoś się wstydzi ,ze ma raka? Nie!! A nerwica to taka choroba jak kazda inna!Miałam straszne opory przed pójsciem do psychiatry,nakrzyczałam strasznie na mojego lekarza domowego,ale On spokojnie ze mna rozmawiał i tłumaczył cierpliwie,że taka wizyta jest niezbędna.Jestem nauczycielką i bywało ,ze do szkoły prowadził mnie mąż lub mama wyobrażasz To sobioe Renko?BO sama się bałam i nadal się boję wychodzić.pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Dzieki nauczycielko!i Wam wszystkim!Moi nie wiedza teraz -w tym "rzucie" bo nie chcac ich martwic sie maskuje>>tez miewalam okresy prowadzenia za reke i tego chce uniknac ,ale sie nie da dluzej bez wsparcia ...musze pogadac z mezem i udac sie do psychiatry-nie bylam kilka lat ,mam pod reka lorafen-biore doraznie po polowce ale sama sie oszukuje bo wiem ,ze on nie wyleczy,jest bardziej takim parasolem ochronnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola,to jest propranolol tylko o przedluzonym dzialaniu na arytmie.mnie nie sluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Ja biore jeszcze od lat atenolol na arytmie ,jesli chodzi o serducho to juz sie uspokoilo pare lat temu ale nerwica powraca naprzemian ze stanami depresyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Zamiast prasowac ciuchy na wyjazd to ja siedze przy kompie ,wogole nie mam sily....nabieram jej dopiero poznym wieczorem i bede lazic do polnocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzisiaj mi przepisał lekarz ,mam brac pół na noc z 5mg, mam niskie cisnienie, ciekawe czy bede sie po nim dobrze czuła? A czemu tobie nie słyzył pipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam czesciej kolatanie i balam sie .lekarka kazala wrocic do propranololu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ciekawe jak na mnie podziała, ma zredukowac te kołatania, a nie pogłebic, najgorsze jast to jak lek zostanie nie odpowiednio dobrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×