Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

one mnie nie denerwują. denerwuję się jak wiem, że mogą mi nie starczyć do następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeSC kobietki !!! Słyszałyście coś o leczeniu orkiszem (zboze), podobno pomaga na rozne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze zajmuje sie tym Walkowska, pomogło jej dzieciom, to według receptur sw.Hildegardy.Ona jest z Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja ja niestety też palę. I wiem że to szkodzi i pomaga nerwicy. Bo jak wypale naprawde dużo (a potrafię paczkę dziennie) to serducho mi lata jak głupie i mam ciagle dodatkowe skurcze.Wziełam sie za siebie i mocno ograniczyłam-o połowę. I czułam się rewalacyjnie.Żadnego telepania,żadnych skurczy dodatkowych.Ale nie umiem nie palić.Znów wróciłam do prawie paczki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję. Codziennie od 8-16. I dla mnie jest to dobre, bo w pracy czuje sie pewnie i raczej zawsze dobrze.Czasami przy jakimś stresie lub gorszym dniu mnie telepie ale generalnie jest dobrze.Gdybym siedziała w domu byłoby mi gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Ja siedze i płacze... Tak mnie dziś naszło... Mam straszny bol twarzy... Zębów, policzków... Myslalałam że będzie troche lepiej ale wszystko wróciło... Niby akie proste mowie co mnie boli a żaden lekarz nie umie stwierdzić co mi jest... Buzia to mnie jakbym cały dzień żuła gume...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamamna a byłas u neurologa? Nie masz czasami zapalenia nerwu trójdzielnego czy jak on tam sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana a może nagrzewaj sobie te twarz.Zrób jakąs parówkę chocby z rumianku.Ostatnio tak strasznie bolało mnie ucho czy za uchem.Jakby ktoś mi tam igły długie ładował.I wiecie co zrobiłam? Nagrzewałam sobie to miejsce suszarką do włosów.Pomogło.Przeszło jak ręką odjął.Chyba opatentuje ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka Byłam u : 2 neurologów 2 larynglogów reumatologa chirurga twarzowo-szczekowego. Kazdy wykluczyl cos w swej dziedzinie i odsyłał mnie do innego lekarza. Z badań robiłam RTG kr.szyjnego - wyszło źle. Chodziłam na rehabilitacje, dziś je skończyłam... Czuje na twarzy straszne mocne napięcie. Jakbym cały dzień żuła gume i moja połowa dolna twarzy była wykończona. Trwa to 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie!!! Poszłam dzisiaj na solarium na 15 min i nie uciekłam z łóżka!A już róznie bywało.A teraz miałam jechać do koleżanki na działeczke ale oczywiście miałam wymówkę że farbuję właśnie włosy i nie dam rady.A włosy mam żeczywiście zamiar farbować.Ale przeciez mogłam jechać.Jaka ja jestem głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu waw to straszne!!! I nikt nie wie co Ci jest? Tylu lekarzy? I to niby miało być od kręgosłupa? Nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może powinnaś iść do ototraumatologa? Chyba tak on sie nazywa-ten ortopeda-neurolog? To taka specjalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka jestes taka zalatana ze nie masz czasu na KOLEZANKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewam koleżankę!!!!! Ten lekarz to chyba traumatolog.Kurde nie wiem.A koleżanka była-przyszła do pracy razem z ta emerytką.Ale może razem poszły? Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek!!!Jak boga nie słyszałam nigdy o zapaleniu tętnicy skroniowej. Zapalenie żył to tak i to raczej w nogach.Ale zapalenie tętnicy skroniowej? Wymyslasz czy spotkałaś sie z tym kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy podobne do Wawy.ale ta zyla na skroni jest obrzmiala i zaczerwieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×