Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yupiterka

NIE NAWIDZE SWOJEGO NOSA!!!!

Polecane posty

Gość smutna przez wygląd
"nochalka" w pełni się zgadzam bo mam to samo co napisała NOCHALKA ;/ nie raz płacze nocami i zastanawiam się czemu ja tak wyglądam i że to niefair .. mam 17 lat i jestem w 2 technikum .. chodzę na profil technik technologii odzieży a wraz ze mną śliczne dziewczyny i kiedy tak na nie patrze to maży mi się zamienić z nimi tym krzywą jedynkę ;/ ale to było w 6 klasie podstawówki i zamiast go nosić to byłam wtedy taka głupia i mnie denerwował no i przestałam go nosić , i teraz tego tak żałuje bo mi widać że jest krzywy , zachodzi mi na zęba obok :(..ptem urusł mi duży garb na nosie :(( , jak koło mnie idzie fajny chłopak i chce mu zaimponować natychmiast przypomina mi się to że nie moge spojżeć , bo jeśli zobaczy jaki mam nos to mnie wyśmieje i powie ale brzydka .. dlatego wyje częściej niż możecie sobie to wyobrazić !!! czasem pojawiają się w mojej głowie myśli samobójcze .. ale narazie nie stać mnie na operacje a po za tym i tak się boje i ból podobno i wogóle cierpienie .. tak wiem jak się czujecie . a znam ładnego chłopaka ze szkoły który ma krzywy nos ale tak mu to pasuje że mi sie podoba ..ślicznie mu do twarzy i wogóle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna przez wygląd
sory za błędy w tekście ale mam klawiature zjechaną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kan
Widzę, że jest dużo osób z takim problemem. To trochę dodaje sił :) Ja również mam okropny nos, strasznie długi i na dodatek krzywy... a ostatnio bardzo dużo myślałam o tym, żeby zostać modelką, ale ten nos jest największą przeszkodą... mam tylko 14 lat i nawet na operację przegrody nie mam co liczyć, bo szpitali mam już serdecznie dość na ten rok. Szukałam dużo w internecie na temat 'maskowania' nosa, ale jakoś nie jestem przekonana... http://www.papilot.pl/makijaz/5695/Porada-wizazystki-Jak-zmniejszyc-duzy-nos.html a czy Wy macie jakieś sposoby, żeby nochal nie rzucał się aż tak bardzo w oczy? Mam go już dość, boję się nawet zdjęć robić ;(( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoś z was próbował produktu Nasofix ?http://nasofix.com/ Bo ja również mam problem z kształtem nosa i mam zamiar to zakupić ale nie jestem przekonana. Jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_andwhite
co do tego produktu to nie nie używałam go ani też nie słyszałam o nim wcześniej. Nie specjalnie mnie to przekonuje, myślę, że jak chcemy mieć innych kształt nosa to chyba jedynym sposobem jest operacja plastyczna. Tylko jak się już decydować na taki zabieg to warto na pewno się dobrze zastanowić nad wyborem lekarza. Moim zdaniem takim dobrym specjalistą jest dr Osuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielkabrzydkiejkichawy
Ja mam też brzydki kinol długi i krzywy a mój kochanek ma taki mały i prosty że chętnie bym się z nim zamieniła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mieć swój niż tak zniszczony jak pacjenci poszkodowani w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPEŁNIJ MARZENIA I ZACZNIJ NOWE ŻYCIE!!! Rusza nabór do nowego PROGRAMU TV z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Eksperci z renomowanej Kliniki Estetycznej profesjonalnie zajmą się Twoim wyglądem. Chcesz zmienić swój wygląd i zyskać nowe, lepsze samopoczucie…Twoja sytuacja finansowa nie pozwala na przeprowadzenie niezwykle drogiego leczenia… Zgłoś się do nas! castingtvmaja@gmail.com Wyślij swoje zdjęcie, nr telefonu, adres i napisz kilka zdań o sobie. Zadzwonimy do Ciebie. W programie zajmiemy się miedzy innymi: - szeroko pojętą medycyną estetyczną, tj.; lasery, ostrzykiwanie, wypełniacze, - usuwaniem blizn, przebarwień - chirurgią plastyczną; wycinanie brodawek, korekta powiek, korekty nos, biust i inne - liposukcją; odsysanie brzuch, uda, podbródek i inne - przeszczepami włosów - nadmiernym owłosieniem, - nadmierną potliwością, - naczyniakami, nawet tymi rozległymi - uśmiechem (uzębieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nawet sobie nie wyobraża jakie znacznie dla wyglądu ma nos. Mój od zawsze był brzydki a garb na nim stał się w szkole moją cechą rozpoznawczą. I wcale nie było to dla mnie miłe. Kiedy jako dorosła już kobieta postanowiłam zrobić coś ze swoim wyglądem trafiłam doktora Rafała Pabiańczyka. Jest to jeden z najlepszych lekarzy do jakich mogłam trafić. Konkretny, rzeczowy a przy tym bardzo ciepły i zwyczajnie po ludzku wrażliwy. Do zabiegu korekty nosa byłam przygotowana rewelacyjnie, sam zabieg trwał krótko a ja nie musiałam długo czekać na powrót do pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×