Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

do mam obawę- jednorazowe wyjście do toalety nie oddziałowuje na skutecznosć antykoncepcji, więc nie masz się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili no5
mam pytanie..czy opakowanie tabletek można zacząc w drugim dniu okresu?..albo np..po zakończeniu krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
do giliglili... jeszcze raz ja...ale jesteś pewna??bo stres mam niesamowity, a znajduję coraz to inne odpowiedź które jeszcze bardziej mnie stresują, poza tym to była 3 tabletka i tak jakby 6 dzień cyklu więc jest chyba małe prawdopodobieństwo,o mój Boże, napisz że jesteś pewna:] ale ze mnie panikara...:/ z góry dziękuję:* już nieraz mi pomogłaś.. i za każdym razem spadasz mi jak z nieba z odpowiedziami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obawę-jestem pewna:) nie martw się, naprawdę!biegunka to niednorazowe wyjscie do kibelka...biegunka musi trochę potrwać, aby było niebezpieczeństwo lili no 5-możesz zacząć w innym dniu cyklu, ale najpożniej w 5 ...oczywiście jeśli nie bierzesz 1 dnia to przez 7/lub cały 1 cykl (w zależności od tabletek i informacji na ulotce) dodatkowo się zabezpieczasz (np. prezerwatywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
Biorę regularnie Cilest od trzech miesięcy. Nie miałam biegunek ani wymiotów. Dlaczego nagle od trzech dni jest mi niedobrze? Czy to może mieć związek z pigułkami? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często młode kobiety, które zaczynają zabezpieczać się hormonalnie mają mdłości, które mogą trwać nawet do poł roku bez względu na rodzaj tabletek-jestem takim przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
a czy 33-latka to młoda kobieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
nawet po tych 2,5h ?? o matko!!giligili jesteś boska:) nie wiem co bym bez ciebie zrobiła, moja psychika pewnie by podupadła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm oczywiscie, ze młoda ale ja raczej mówiłam o nastolatkach;) ogolnie chodzi o to, ze mdłości występują, bo masz wahania hormonów i organizm się przyzwyczaja-zamieniam słowo młoda na początkujące:) mam obawę- kupki nie robisz tym co masz w zołądku, ale tym co masz w jelicie grubym, a zanim ono tam dotrze to musi minąć trochę czasu-spokojnie dziewczyno...chyba nie wiesz co to prawdziwa biegunka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi ktore dni
to plodne a ktore nie, bo ja poczatkujaca jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
giligili jesteś boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
to chyba dobrze że nie wiem w sumie:) dzięki jeszcze raz OLBRZYMIE, HUDGE:) pozdraweiam gorąco wybawicielkę wszystkich zestresowanych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
mam jeszcze jedno pytanie: skoro pigułka blokuje owulacje to dlaczego mam śluz jak podczas jajeczkowania (jestem w połowie cyklu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, ze mogę Wam pomóc dziewczyny:) niestety od jutra do tak mniej wiecej niedzieli nie będę mieć dostępu do komputera...więc moją rolę przejmą (mam nadzieje;)) yamelia i annie:) potem wracam i znowu pomagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
mam nadzieję że nie wpakuje się w coś znowu do niedzieli..w jakiś dylemat:) więc pewnie jedziesz na wypoczynek to udanego wypadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu patrzeć na śłuz ani na temperature-zaburzja to wszystko tabletki...a moze to upławy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
nie mam upławów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zawiodłam sie na moim lekarzu chcialam skierowanie na badania i nie dostalam.stwierdził ze jesli nic mi si enie dzieje to nie ma takiej potrzeby uf bede musiala zrobic je prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam...
czesc, mam dwa pytania, moze glupie, ale :) 1. regulon to tabletki jednofazowe tak? czyli kazda tabletka ma taki sam sklad? czyli obojetnie w jakiej kolejnosci bede je polykala bo wszystkie sa takie same? :) 2. hmm wiadomo, ze w czasie brania pigulek nie ma prawdziwego okresu tylko krwawienie z odstawienia, wiec tak sobie mysle: jakby jednak cos sie stalo i dziewczyna zaszlaby w ciaze podczas brania tabletek to czy krwawienie sie pojawi? bo w koncu to nie jest normalny cykl... i jak sie robi przerwe miedzy opakowaniami to krwawienie i tak by sie moglo pojawic. dobrze mowie? skad wtedy wiedziec czy jest sie w ciazy? czy moze to krwawienie by sie nie pojawilo? prosze o odp... z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad.1 tak jesli tabletki sa jednofazowe to napewno maja taki sam skład i nie ważne która tabletke wezmiesz(dni tyg na opakowaniu sa ulatwienie) ponadto tabletki wielofazowe łatwo odróznić np. Tri minulet mają tabletki w trzech kolorkach:) Ad.2 moze zdarzyć sie tak ze bedziesz w ciazy i bedziesz miala okres. Ale sa inne obiawy ciązy, podejrzewam ze łatwo zauwazysz ze Twoj organizm jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
dzien dobry. ja mam problem i chcialabym zapytac i prosic o pomoc... nie tyczy sie moze bezposrednio antykoncepcji ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
oooh,czekalam na odzew.tylko proszee..jejku bez miazdzacej negacji :( uprawialam z chlopakiem peeting podczas okresu.pa jego palcach ktorymi mnie tam piescil byla sperma,jakies dwa dni temu powinnam dostac okres,troche sie stresuje.bylismy pewni,ze to bezpieczne, ''bezpieczne dni''..... ale jakies pare dni temu przeczytalam broszurke w ktorej byla mowa,ze nawet podczas okresu mozna zajsc w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
wczesniej nie bralismy tego pod uwage,jestesmy ogolnie ostrozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety można zajśc w ciąże również w okres choć to teoretycznie dni niepłodne...szansa jest niewielka, ale dzień owulacji może się przesunąc z powodu stresu, zmiany klimatu właśnie na dzień kiedy jest również okres...szczególnie jesli masz krótkie nieregularne cykle...jak narazie nie martw się, bo szanse są raczej marne, ale teraz już wiesz co i jak i na 2 raz również podczas okresu będziesz uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
pewnie,ze bede!bedziemy.az mi wstyd bo on naprawde cechuje sie odpowiedzialnoscia...no ii ja tez w tych kwestiach jestem ostrozna...ale przyjelismy ta ''teoretyczna nieplodnosc'' ja mam nieregularne miesiaczki a cykl trwa ok.31,32 dni. boje sie...od dwoch dni odczowam lekkie bole w podbrzuszu,podobne do tych miesiaczkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
dziekuje za ten odzew,chyba potrzebuje jeszcze jakiegos rozgadania tego troche,zeby miec wieksze pojecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle masz raczej długie, a miesiączke nieregularną, czekamy na okres...powinien przyjść-spokojnie:) skoro masz nieregularne to nie zadziw się jezeli przyjdzie za3, 5,10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma
o BOZE,za 10 dni to ja tu zeswiruje.... ale tak obiektywnie:jakie sa szase wg.Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×