Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

jeżeli tylko po to masz brać tabletki to zdecydowanie odradzam! czesto biorąc tabletki dziewczyny tyją, mają zwiększony apetyt...owszem zdarza się, ze niektóre chudną (nieliczne i nie jest potwierdzone, ze to na 100% od tabletek)! ja osobiście odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaa
niee zle mnie zrozumialas albo ja niezbyt wyraznie nakreslilam problem!!! tabletki biore juz kilka miesiecy I to w wiadomym celu-by kochac sie z moim ukochanym bez zadnych stresow. teraz postanowilam sie odchudzac-i mam pytanie czy moje wysilki nie pojda na marne ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty napisałas srednio jasno, a ja niezbyt dokładnie przeczytałam;) jeżlei biorac tabletki Twoja waga nie wzrosła, wydaje mi się, że tabletki nie będą miały wpływu na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Myszkaaa
Tabsy zwiększają apetyt, przez to się w dużej mierze tyje. Jak masz silną wolę to dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda16543
giligili na pewno wiesz!!!: Ja biore tabletki od kilku dni i juz mam schizy... czego sie obawiam?? tego czy w dobrym czasie wzielam pierwsza pigulke. okres dostałam ok 21 (i przez jakieś 1,5 godziny było to tylko leciuteńkie plamienie) i pierwsza tabletke wzielam tego samego dnia po 23. Nie wiem czy dobrze zrobiłam czy może wziełam ją za wczesnie i powinnam poczekac do nastepnego dnia?? czy mogę czuć się bezpiecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutka
mam pytanie na temat zastrzyków antykoncepcyjnych. Czy któraś z was ich kiedys uzywala? co ile czasu nalezy taki zastrzyk przyjąć i jakie sa mnoiej wiecej ceny jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda16543-nie masz się czego obawiać! wzięlaś 1 dnia cyklu a więc wszystko jest ok:) potem juz miałas normalne krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda16543
normalne ale trwał tylko 2 dni, a trzeciego dnia raz na kilka godzin pojawiała się niewielka plamka (do tej pory mój okres był obfity i trwał ok. tygodnia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroma
Hej. Mam pytanie o plastry. Zalozylam juz pierwszy i jest ok ale czy mogę brać kąpiel? Nie żebym się nie myła ;-), prysznic owszem ale co z siedzeniem w wannie? Próbował ktoś... odklei się czy się nie odklei... jakoś sama nie chcę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda-to normalne, tabletki ,,ograniczyły \" Ci okresik miroma-to pytanie jest skierowane do użytkowniczek plastrów, więc ja nie będę się wypowiadać:) chociaż z tego co mówią producenci z plasterkami można sie normalnie kąpac (basen itp. też wchodzą w grę)...ale moze więcej Ci pomogą dziewczyny zaplasterkowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara24
w sobote wzielam ostatnia tabletke z opakowania. nie robilam przerwy i w niedziele rozpoczelam kolejne opakowanie aby nie dostac okresu poniewaz szykuje mi sie wyjazd z moim facetem . wczoraj dostalam plamienia. wyglada to prawie jak okres. czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninkaaa
Lekarz przepisal mi Gravistat. Przeczytalam, ze te tabletki sa dosc stare i przepisuje sie je glownie, gdy masie jakies problemy z macica badz jajnikami. Czy to prawda? Giligili, co mozesz mi powiedziec o tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara24
gdzies czytalam ze aby plamienie ustapilo mozna wziac jednego dnia 2 tabletki. czy to prawda i czy jest bezpieczne?? teraz zaluje ze nie zrobilam przerwy bo juz chyba lepsze pare dni okresu niz plamienia ktore moga dlugo trwac.... jestem zalamana. na pewno nic sie nie da zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara24-teraz już nic nie kombinuj tylko dokończ opakowanie i wtedy zrob przerwę! takie plamienia zdarzają się dostyć czesto :( Ninkaaaa-trudno mi polemizować z lekarzem, i trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliane 29
To dziwne że przepisano Ci Gravistat Ma duzo hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim-cześc hormonów magazynuje się aby utrzymać brak owulacji na te 7 dni, ale takiej przerwy nie należy przedłuzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo sie boje...
to znowu ja.. denerwuje sie coraz bardziej bo to już 4 dzień bez okresu.. pomóż... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie miałas odpowiednie zabezpieczenie i nie masz powodów do zmartwień...przez to, że się denerwujesz okres może się przesunąc.masz regularne cykle? jezeli bardzo sie denerwujesz to zrob test ciązowy, wyjdzie zapewne negatywny, uspokoisz się i dostaniesz okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo sie boje...
moj cykl zwykle trwał 26 dni, czasem się troche przesuwał... dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkhhhh
pytanie do giligili bralam pierwsze opakowanie tabletek,ale moj chlopak powiedzial,zebym z nich zrezygnowala,zostalo mi jeszcze 3 tabletki,wiec mam ich juz nie brac??? czy dokonczyc??? no i czy bede sie zle czula jak odstawie,choc to bylo tylko jedno opakowanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabatyczka biegania
przepraszam jesli zadaje pytanie ktore juz sie pojawilo,ale tyle jest stron na tym tiopiku ze nie bardzo mam je czas czytac.Stosuje od 2 lat tabletki antykoncepcyjne ale w zwiazku z tym znacznie pogorszyl sie stan mojej skory -a mianowicie mam 65% wiekszy cellulit niz wowoczas gdy ich nie bralam.Mam stalego partnera ,czesto uprawiamy sex wiec zalezy mi na jakiejs metodzie antykoncepcji ktora bylaby skuteczna i ze tak tyo nazwe niezbyt klopotliwa w obsłudze.Czy pozostaja mi tylko tabletki(a co za tym idzie hormony-ktore maja wplyw na rozwoj cellulitu) czy tez moze sa jakies inne rownie wygodne i skuteczne metody?globuulki i inne pieniace sie specyfiki odpadaja,prezerwatywy zas uwazam za niewystarczajace zabezpieczenie-gdyz kilkakrotnie zdarzylo mi sie ze w zcasie stosunku pekly_pomimo ze byly swietnej firmy.Co z wkładkami ?dodam ze mam 20 lat .bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabatyczka biegania- cóż, według mnie tabletki są najwygodniejszą metodą anty (pewnie Ty też tak uważasz), ale jeżeli chcesz je zmienić to musisz doczytać o innych metodach (plusach i minusach kazdej)...nie opisze Ci dokładnie wszelkaich metod, ale radzę poczytać o wkładkach (chociaż są wątpliwosci czy mozna je zakładać nieródkom), zastrzykach-(choc i one posiadają wiele negatywnych opini) ,lub naturalnych netodach, słyszałaś np. o personie? podeje link- http://www.persona.info.pl/Index.cfm i coż wybór mnalezy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gili Gili- proszę- zobacz na mój post i spróbuj coś odpowiedzieć.... temat- czy to jednak może być ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutka
do giligili czy znasz moze odpowiedz na moje pytanie zwiazane z zastrzykami antykoncepcyjnymi? Pytałam ile kosztyje mniej wiecej jeden taki zastrzyk i co ile nalezy je przyjmowac? z góry dziekuje za udzielona odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁOLATKA
Cześc wszystkim. Boże pomóźcie mi, bo jeszcze trochę i odejdę od zmysłów. Obawiam się, że jestem w ciąży. Sama ta myśl mnie poprostu przeraża, poniewaz mam dopiero 17 lat. A co najgorsze chyba zaczeły sie pojawiać pierwsze obiawy. Otóż od 4 dni zaczełam wymiotować, mometami czeje sie bardzo zmęczona i okres mi sie spóźnia prawie 2 tygodnie. Jeszcze nie robiłam testu wogole nie wiem czy jest sens, bo na mi sie wydaje że jestem jednak w ciąży. A moze się mylę??? PROSZE POMÓŹCIE MI. Czekam !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×