Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frambuesa

i znowu do sklepu po śniadanie!!

Polecane posty

Co tu kupić?? znow jesc ten sam ser żółty, kiełbase, serek wiejski lub jajka...??? a co wy jecie?? chrupki z mlekiem tez juz nie wchodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie chciałam założyć taki topik :D Ja tez nie mam pomysłow ani na sniadanie, ani na obiad i na kolację :o Moj wspaniały narzeczony nie umie NIC gotować i zawsze wszystko na mojej głowie :o Dziś na sniadanie znowu kanapka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też kanapka,,,,ale większy stosik:):):) ostatnio zuciłam sie na serki hohland topione i na to pomidor, całkiem pysznawe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj serka kiri
i swiezej papryki na grzance lub chrupiacej buleczce, mniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzem...marmolada...
miod... nutella... jajecznica....kanapki :mozzarella + pomidor....ser zolty + ogorek zielony ....tost na rozne sposoby...albo tost na to plasterek szynki i jajko sadzone na gore mniam pycha....bulka z metka i cebulka....bulka z sledziem solonym w oleju + cebulka (rzecz jasna wtedy bulka bez masla czy margaryny )...sandwicz (ehh nie wiem jak sie to pisze;)) ....bulka z parowka w srodku + ketchup lub musztarda...bulka z wedzonym lososiem + sos musztardowo-miodowo-koperkowy (ale nie koniecznie ....jesli nie ma tego cuda w sklepie mozna zrobic samemu ...pycha)... moze ktos znajdzie cos dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa zapomnialam....
...dodac....kanapki: z jajkiem (zawsze mozna dodac jeszcze troche sera szynki....wedlug upodoban) ....jajko na miekko albo na twardo... kanapki lub bulka z potartym serem ( choc tez ser ale inaczej na kanapce wyglada;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam chrupki na mleczku ;) ale jak mam więcej czasu to robię fajne grzanki: pieczywo tostowe obtaczam w \"rozbełtanym\" jajku, kładę na maśle na patelni, troszkę się przypieka, i wychodzą słodkie grzanki, i tutaj wachlarz pomysłów (nutella, Danio waniliowe, Ostrowia jogurtowa, miód, dżem) pyyyyyychaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siuper, ide do sklepu po tosty...te tosty maczane w jajku-ciekawy pomysł..;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobny pomysl jak wyzej, tylko ze ja ze starego chleba robie (a przewaznie w niedziele mam taki - nie wiem czemu zawsze na weekend kupie za duzo). Kroje na kromki, mocze w mleku i obtaczam w jajku i na patelnie. Pycha z dzemem ale tez np z zoltym serkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie czesto podobne grzanki, tylko nie na slodko. Do jajka dodaję wegety, oregano, wiec jest słonawe. Gdy kromka usmazy sie z jednej strony, przekladam na drugą. Krócej smażę niż poprzednią strone. Odwracam znów, kładę plaster sera żółtego i przykrywam przykrywką. Gdy ser sie roztopi - zdejmuję. Pyszne z ketchupem a jeszcze bardziej z majonezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na omleta???na słodko rzecz jasna:)Lubię takie coś przkąscic bo na długooo syci.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2003
wykorzystuje warzywa (ugotowane lub upieczone) z poprzednich dni. staram sie zawsze robic wiecej w tym celu. np. ziemniaki, pieczarki, szparagi, papryka, cebula, cukinia. podgrzewam na patelni i zalewam rozbeltanymi jajkami. po koniec dodaje zolty ser i skladam na pol niczym omlet. robie to mniej wiecej co 2-3 dni, a w pozostale dni pieczywo z ryba wedzona lub z puszki (makrela, sardynki, losos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzurro
A ja jestem monotematyczna moje sniadanie to codziennie kawa z mlekiem,chleb razowy z bialym serem i miod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziutka
kochane zerknijcie sobie w internet, mnostwo przepisów, tez mialam taki zastoj chwilowy ze jadlam codziennie to samo az w koncu nie chcialo jesc mi si w ogole przez to :( teraz gotuje akurat z mojanowafigura.pl/przepisy, maja fajne pomysły i nie jest tak nudno chociaż pewnie znow przyjdzie chwila zwątpienia niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchara
ja czesto do pracy rozbie sobie sałatki ...to kupowanie w sklepie dsc ze drozej wyjdzie to nie zawsze zdrowo ...sałatki np . 1. pomodor pokroic dac do jednej pojemniczka a w drugim pojemniczku dac jogurt naturalny sol i pieprz wiadomo jak kto lubi słono czy pieprznie ...i dopiero w pracy to mieszam ...kupuje tylko pieczywko ...tanio i zdrowo i mało kaloryczne.... 2 . gotuje rano jajka 2 szt , brokułe..na oko zalezy ile kto potrzebuje ... ser zołty ścieram dodaje majonez dodaje brouł i jakja ugotowane doprawiam sola pieprzem .....wstaje rano w stawiam brokułe i jakja ...miedzy czasie sie myje ....ubieram .....jak sie ugotuje wystawiam na zewnatrz szybko stygnie ....majonez daje do jednego pojemniczka z serem zółtym a jakja i brokułe do drugiego ojemniczka ....jesli az tak bardzo nie ostygnie ......i szybko sałatka zrobiona ..... kaloryczna troszke ale pycha. 3 .salatka gyros poprostu robie sobie wieczorem na kolacje wieksza porcje .... i rano jak znalazł swierza sałatka gotowa . polecam ...kwestia zorganizowania ....a przedewszytkim zdrowiej ..i taniej ....i wiem co jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchara
za szybko napisałąm ....poprzekrecałąm wyrazy .ale mam nadzieje ,ze sie doczytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie wbrew pozorom nie musi być monotonne. Oprócz kanapek, można zjeść omlet czy nawet jajecznice z dowolnymi dodatkami i przyprawami. Owsianka z owocami zapewni dawkę energii na początek dnia. A po produkty na śniadanie zapraszam do Frisco, teraz trwa na nie promocja :) https://www.frisco.pl/stn,feature/name,sniadanie092013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×