Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość misticradiii
vicki sorki za pytania. juz znam odpowiedz :) przynajmniej jesli chodzi o wiek. podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misticradiii - ja mokotów, więc na bielany deko za daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misticradiii
sluchajcie, mam pomysl. wybaczcie moze za szybko mysle. ale nie mam za bardzo czasu by sledzic ten watek. wszystko mi sie merda, kto w jakim wieku, gdzie mieszka, co robi, co lubi, czym sie zajmuje... moze sie spotkamy? moze jutro jakos po poludniu? albo w nastepnym tygodniu? na ploteczki. lepiej sie poznamy. moze byc wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misticradiii
no tak, ale po co gadac tutaj skoro mozna w realu? wygodniej to i prosciej. w koncu nie o to chodzi, zeby siedziec przed kompem, tylko spotkac sie, pogadac, posmiac :) ot taki niezobowiazujacy pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałam wyjeższam i będę dopiero w niedziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczynasz temat - rzekę. Ja mam po objadaniu właśnie dietę i korzystam z dobrodziejstw fitness club Cosmo. Błędy, i wieczny hedonizm (uwielbiam to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie jeszcze bezkarnie objadam:P coprawda uwazam o ktorej jem:) plywam i cwicze na silowni wiec jakos mi to uchodzi plazem:) ale kiedys zapewne przestanie i bede kuleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł. jestem za. jutro wieczorem? gdzie? o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wpis był odnośnie spotkania, nie objadania się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misticradiii
haaaaa, ale sie usmialam z was lasuchy!!! :) ja proponuje ok.16-17 gdzies w centrum. tylko gdzie? kurcze zglodnialam przez was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak wcześnie nie dam rady. albo 20-21, albo beze mnie to spotkanie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misticradiii
to proponuje ploteczki w nastepnym tydzien. w weekend sa rozne plany, a w tygodniu po pracy pewnie latwiej nam sie bedzie zgrac :) i pewnie jeszcze nas przybedzie do tego czasu. a gdzie lubicie chodzic na jedzonko? macie jakies swoje ulubione miejsca w wawie? ja bardzo lubie te wszystkie szparki, szpulki i szpilki na pl. trzech krzyzy, no i nowy swiat. pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam sama gotowac i wcinac to co zjem:) poza tym uwielbiam moj pracowy bufet:) a na miescie to wszedzie gdzie sie da:) czyli spoktamy sie w przyszlym tygodniu:) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedzenie jak już muszę to sfinks albo krokiecik. na lody do mc d. (taa... ;)) albo na starówkę. w tygodniu to dobra koncepcja. mogę zawsze poza poniedziałkiem i środą, najchętniej w czwartek lub piątek :) żmijka potrafi gotować... hmmm.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmijka potrafi dobrze gotowac:) to swego rodzaju zaraza rodzinna wszyscy gotujemy :) bo wszyscy lubimy jesc:) a ja lody lubie tez w mc\'u:) bo lubie tylko vaniliowe:) czym sie interesujecie dziewczyny? bo ja motoryzacja, filozofia i uwielbiam robic zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez lubię gotować i eksperymentować. Poza tym uwielbiam czytać. KIno, muzyka. To chyba taka klasyka. A poza tym szukam ciekawych ludzi, rozmów. Ostatnio zdobywam wiedze o urządzaniu wnętrz (bo życiowo się urządzam). No i z nowych - fotografia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto-ja - jakbym siebie czytała :) Ja identycznie, no, może poza gotowaniem i urządzaniem wnętrz (na razie :) ) Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Uwielbiam tańczyć, lubię mój aerobik i czasami rolki. Lubię pójść na kabaret i odstresować się terapią śmiechem. A jak mi się już nic nie chcę, to lubię muzykę i książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) ja tez dekoruje swoje wnetrza:) i jest naprawde super:) a fotografia... jaj... :) ksiazki, muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna musimy razem wybrac sie na rolki:) niedawno wygrzebalam swoje i znow zapalalam miloscia do nich:) ale nie mam z kim jezdzic:) pojezdzisz ze mna??!! wlasnie! ponoc zostal otwarty jakis nowy tor dla wrotek czy cos w tym stylu czy ktos cos o tym slyszal??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam udanego weekendu. Ja za chwilę wyjeżdzam i wracam dopiero w niedzielę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdżę z kumpelą, która mnie właśnie rolkami zaraziła - zawzięła się dnia pewnego, że mnie nauczy i basta. więc ja raczej początkująca jestem :) a jeździmy zawsze w powsinie. wprawdzie ja mieszkam rzut beretem od pól mokotowskich, ale tam jest słabo - doły i tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia
witam i ja chętnie był się do was przyłączyła, tyle ze dziś w nocy wyjeżdzam ale sam pomysł poperam i to BAŁDZO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto-ja, baw się dobrze i wróć do nas cała i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×