Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

szkoda ze nie bywam na warszawiance - chetnie bym podejrzał jak sie wijeci lub pocicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem po raz kolejny swintuch:P a ja sobie zmykam do domu:) a jak juz w nim bede to moze sie jeszcze tu zjawie pozdrawiam was goraco kregowi przyjaciele Ninno perwersyjna Pacanie wypasiony i wy mniej znani mi nowi kregowicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh... jaka sielankowa atmosfera... to lubię! ;) no i co pacan? sami zostaliśmy. boisz się trochę? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam czego? no nie obiecuj... bo trudno Ci bedzie sie potem wycofać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek wiedz, że nigdy niczego nie obiecuję. a co do wycofywania... jakoś mam przeczucie, że to Ty byś pierwszy zbastował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi dociekać przyczyn takiego Twojego przeczucia ale ciekaw jestem czy aby te same przeczucia Cię nigdy nie myliły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, to nie strach - w końcu jestem w robocie, więc muszę czasami popracować też. ad przeczuć - ano, jak się okazuje, mam tak zwaną kobiecą intuicję. poza tym lubię też stare góralskie porzekadło: \"no risk, no fun\". co w połączeniu rzadko zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jednak - czym Ty chcesz mnie tak nastraszyc zebym się bał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ninna mi gdzieś uciekła - hm.. w zasadze na płochliwą nie wygledała - wręcz chyba przeciwnie- zaraz zaraz przecież nigdy jej nie widziałem... żmijka ciekawe czy makaron Ci sie nie rozgotował i wyszedł aldente, cobyś go mogła porządnie wciągnąć pojedyńczymi nitkami jak ...małe żmijki :P i nikt bez Ciebie tu nie flirtował - co najwyzej z ninna filtrowaliśmy czsoprzestrzeń przydzieloną w pracy żeby sie nawzajem wystraszyć :P spadam kręgowiczki (??? kto wymyślił te określenie) wypasać sie u znajomych i mam nadzieje z lekka sponiewierać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. melduję, że jestem na posterunku. jak tam milusińscy żyjecie? żmijka wypływana? pacan sponiewierany? pozdrówki z rana i zawijam się na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam perwersyjne koleżanki - zamawiałem dla was dzisiaj słoneczko i widze że ktos na górze zrobił mnie w bambuko :( jak chcecie mi porawić humor to napiszcie jak sie dzisiaj ubrałyście (z zasięgiem - \"do rosołu\") :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, było wczoraj prognozę pogody poczytać, to byś się nie dał. ad ubrania to oszczędzę Ci szczegółów, ale generalnie jestem niemal cała na czarno. to zresztą mój ulubiony kolor. po wczorajszym podejrzewam jednak, że żmijka wykaże więcej fantazji ;) a Ty? ubrany jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, jak film? bo mam go na płycie i nie wiem, czy warto obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, skoro tak mówisz, to koniecznie obejrzę :) może w weekend, jeżeli utrzyma się ta nieciekawa pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna i śliwka po 1. -> śliwka - szata jednak zdobi człowieka szczególnie kobiety więc nie pisz banałów tylko się opisuj :P po 2 ->ninna - no ale mi wlaśnie chodziło o szczegóły i to bynajmniej nie te widoczne na zewnątrz bo jak wiadomo diabeł właśnie tkwi w szczegółach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wot, mądrala ;P pomyliłeś forum - wejdź na życie erotyczne, pacanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka, mam lepszy pomysł - spróbujmy sobie wyobrazić pacana. jak myślisz, jak wygląda i jak jest ubrany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jak - jak pacan :P w zasadzie pacany nie muszą sie ubierać ale wciągłem na się jakieś łachy bo by mnie do roboty nie wpuścili :P dziewczynki nie badźcie niedobre i napiszcie coś więcej - ja po prostu chce was poznać a wy ze mnie psychopatycznego erotomana z końska warą robicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pacan ma na sobie damskie stringi napewno!!! widze tez pod spodniami ponczoszki samonosne!!! ninna widzisz to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×