Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

witam Państwo :) jak tam pacan, nie przetrenowałeś się, kruszynko? :P u mnie młyn od rana, więc idę walczyć. całe życie z wariatami. szczałka i do zobaczenia się z Wami later on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ninne i wszystkich innych którzy mam nadzieje odwiedzą topik 🖐️ tysz mam kupe roboty wiec do dzieła - ale kontrolnie zgledac bedę cobyście sie dziewczyny za bardzo nie \"rozlazły\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć :) ja też dziś mam trochę roboty a ponieważ muszę wyjść o czasie z pracy i nie odsiadywać dupogodzin po 17 biorę się do roboty - wpadnę w przerwie - przesyłam buziaka kawowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znów piękne słońce i cieplutko, jak dla mnie zmarzlucha rewelacja :) A w nocy jak goraco :D Pozdrawiam dziewczyny i Pacana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, a gdzie Cię wczoraj wcięło? Już myślałam, że Ci te sajgonki zaszkodziły :P czyli widzę, że dziś towarzystwo zarobione i niewiele będzie się działo na naszym topicu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety miałam wczoraj mocno ograniczony dostęp do kompa 😠 Mój facet stwierdził, że nie idzie do pracy i pracował w domu... A jak już dopadłam kompa to się na topik wbić nie mogłam :P Sajgonki pychotka :) Spadam na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz życie, Blondi!.. Zakupy, gotowanie, internet!.. Żyć nie umierać! ;) A tak serio, co porabiasz na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wyjątkowo rozbudzona jestem. znaczy pobudzona. yy.. znaczy, obudzona, no ;) i już żyję wizją weekendu, jak opalam swe naoliwione ciałko, bo pogoda ponoć ma być wyśmienita! :) a Wy co będziecie robić w weekend, ludziska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd mieszkam w Warszawie na codzień. Na razie nie pracuję ;) Chociaż mam nadzieję, ze się to niebawem zmieni...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad szukania pracy za każdym razem przypomina mi się historyjka okolicznościowa, którą postanowiłam Wam opowiedzieć, drogie dzieci ;) Byłam na etapie poszukiwania pracy i jak wiecie nie jest to najfajniejsza sytuacja, w jakiej może się znajdować człowiek, to też trochę się w tym okresie stresowałam. Pewnego razu przybiega do mnie moja mała siostra, na swoich małych nóżkach (wtedy pięcioletnich) i krzyczy uradowana: - Ninka!!!.. Ja już wiem! Już wymyśliłam!... Możesz przecież być MYŚLIWYM!!!... I widzą c moje zdziwienie, dodaje szybko: - No, wiesz.... I polować na zwierzęta..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D No ja już z nudów zafarbowałam włosy i zrobiłam sobie megabadziew, któremu daleko do mojej ksywki :P i używając kamerki skatowałam mojego faceta przez gg :D;) Ja na razie rozsyłam CV ale myślę, ze nie obejdzie się bez znajomości...niestety...taki kraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor, którego nazwać się nie da :D Ja w branży pedagogicznej :) jeśli można tak powiedzieć... konkretnie jestem od resocjalizacji ;) Ale dobrze dogaduję się i z grzeczniejszymi dzieciaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny za mój niebyt forumowy ale przekazanie moich spraw przed urlopem jest pracochłonne z uwagi na obszerność i wage tematu :( w trakcie urlopu zachowuję dostep do netu wiec forum bede oczywiście odwiedzał choć z pseudolosową systematycznością - tak łatwo sie pacana nie pozbedziecie ktos zreszta musi Was trzymac w ryzach i \"na ziemi\" rozrabiary - i takie zadanie sam sobie przydzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Pacan jakiś ważniak jesteś co ? :P A nas i tak nie utrzymasz w ryzach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu everybody i do zobaczyska w poniedziałek. a Tobie pacan coby się też weekend udał. i jakieś akty z niego przywieź, koniecznie ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie po dłuższej przerwie:) zniknęłam w czwartek tak bez pożegnania..sorki..postaram się odrobić zaległości;) milego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
Cześć Ja też witam w ten piekny sierpniowy poranek :) Mam nadzieję, ze weekend Wam sie udał. JA przyznam że u mnie było intensywnie - nadrabiałam zaległości towarzysko -kulturalne i dzis jestem nieprzytomna miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie halo, oj... :( chyba mi coś zaszkodziło, bo od rana wymiatam... jak dalej będę się tak parszywie czuć, to chyba poproszę o dzień urlopu na żądanie... mimo wszystko miłego dnia Wam życzę, bo mi się raczej nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem troszkę nieprzytomna...ale to chyba od nadmiaru seksu :P weekend był super, towarzysko też zaległości nadrabiałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny cieplutki dzień :) 🖐️ Polepszenia samopoczucia i zdrowia życzę ;) A ja \"idę\" grzebać w ogłoszeniach Gazety ;) Teraz fajnie mieć taki luzik, bo wakacje, ale po to nie będzie przyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Blondi:) \"luzik\" jest super, ale jak dla mnie tylko na jakiś czas..ja nie mogłabym obejść się bez pracy - może dlatego, że tak bardzo ją lubię, to mój zywioł:) owocnego \"grzebania\" życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szybko mi to poszło...:( Nie rozumiem...dziś poniedziałek powinno być sporo ogłoszeń a tu tylko kilka :(:(:( Na mazowieckim UP też nic nowego...ehhhh... No nic, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
o ludzie zdycham taka jestem śpiąca - na kawe patrzeć już dziś nie mogę :( a to dopiero 12.13 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×