Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

no i nie było tak od razu? :P dobra, tej, nie wiem jak Wy, ale ja się napracowałam i oddalam się w nieznanym kierunku. do jutra, laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Żoliborz!! A my Piaski :D ale już niedługo :( Mój się uparł na Mokotów i się za miesiąc przeprowadzamy :( A ja wole \"zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz...\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że sporo mnie tu ominęło..taki ze mnie pracuś:( Blondi, ja też mieszkam na Piaskach:) i nie chciałabym nigdzie indziej...miłej nocki;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Warszawo ;) Jejku ale się zaniedbuję w pisaniu, a widzę ze Wy dzielnie dzirgacie :) Ja miałam wczoraj przewalone spędziłam 4 godziny na Policji bo nas okradli i musiałam zeznawać :( :( Co do mieszkań chcę coś niebawem kupić i chyba wybiorę Sadybę - mam sentyment :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Śliwka, bardzo ucierpieliście? Paskudna sprawa! Współczuję! Też przymierzam się do kupna mieszkania, ale bardzo chciałabym zostać na Starym Żoliborzu. Zachwyciła mnie Kępa Potocka, ale ceny są tam kosmiczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ ja dziś chyba nie będę aktywna...jestem podłamana, niewyspana, serce mi się tłucze...ehhh :(:(:( Chicquita >> czekam na te namiary, bardzo proszę.. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Blondi, czyli niedługo będziemy sąsiadkami? ;) ja tak tylko mimochodem, zmykam na spotkanie i będę się pastwić nad 15 facetami - yesss! baby górą! ;) później do Was wrócę, paaa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, też mnie to przeraża, a jeszcze przecież trzeba to mieszkanko za coś urządzić. I za coś żyć też trzeba. Ech... Ale bez sensu jest komuś nabijać kieszeń. Blondi, przepraszam, ale wczoraj już nie zaglądałam do komputera. Postaram się dzisiaj. Pamiętam :-) Skąd taki nastrój podły? :( Ninna, podobno od nadmiaru głowa nie boli ;-) W mojej pracy sezon ogórkowy i przyznam, że już mnie to irytuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninna. Nie wiem czy będziemy sąsiadkami :( Chicquita, przez brak pracy i takie tam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, ale przydołowałaś... nie chcę nic mówić, ale to już drugi dzień! kobieto, świat taki piękny, zrób coś z sobą! ;) a tak serio - możemy Ci jakoś pomóc, czy coś?... Chicquita, sezon ogórkowy u mnie też. masz rację, jest to od pewnego momentu irytujące. z drugiej jednak strony, gdyby nie nadmiar wolnego czasu podczas wakacji, nigdy bym nie wpadła na pomysł łażenia po forach dyskusyjnych i nie powstałby ten kącik. echh, wzruszyłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś głupio mi tu na forum pisać co się dzieje :( Rozmawiałam z kumplem przez gg i tez niewiele pomogło :( Jedno jest pewne...czuję się dobita i żałosna. Potrzebuję cholernej pracy jak najszybciej, bo nie wiem co będzie...:(:( a pomóc to nikt mi nie może...ale serdecznie dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, może zatem tak rozrywkowy wypad w babskim gronie? Bez fajerwerków może i szaleństw, ale chociaż jakaś kawka spokojna? Blondi pokrzepimy, jakimiś doświadczeniami wymienimy i takie tam ;-) Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to dobry pomysł...ale jeżeli o mnie chodzi, na przyszłość. Osobiście na razie nie nadaję się do niczego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie tym bardziej powinnaś wyjść z tego \"niczego\"... :-) Siedzenie w domu niczego nie załatwi tylko jeszcze bardziej Cię pogrąży. A tak przynajmiej na chwilę się oderwiesz. Hmm? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to jutro albo pojutrze. dziś mam fikanie nogami, czyli aerobik :) ale generalnie czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Hmm, u mnie gorszy, ale nawet nie wnikajmy... Co z naszym wieczorkiem? Może jutro jakiś drink, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo pewnie wszystkie zarobione są. ja mam dziś dzień na nadrabianie zaległości towarzyskich - od rana dzwonią i piszą ludzie, którzy dawno tego nie robili. śmiesznie, że akurat jednego dnia... :) jutro mi nie pasi, ustawiłam się już na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Jesteście tu czy może próbujecie dostać się do Gdańska na koncercik?? Ja niestety muszę pracować:( choć z przyjemnościa posłuchałabym Jarre\'a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem i nigdzie się nie wybieram. taka muza niekoniecznie. fajnie, że dziś piątek :) mam nadzieję, że dzień będzie spokojny, a weekend słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem i nigdzie się nie wybieram. taka muza niekoniecznie. fajnie, że dziś piątek :) mam nadzieję, że dzień będzie spokojny, a weekend słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy znacie
a czy znacie Gniazdo Piratów na Zoliborzu? Ktos mi mówił, ze tam fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 🖐️ Dziś dość ładnie ale wietrznie. I takie też moje nastawienie ambiwalentne :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje dziewczyny, że sie na mnie nie gniewacie za moja niespodziewanie wysoką absencję forumową :D niestety jak się okazuje spora ilość wolnego urlopowago czasu pozwala na takie jego zagospodarowanie, że na nic tago czasu nie zostaje :P pozdrawiam was wszystkie 🖐️ i trzymajcie się ciepło i zawsze w dobrych humorkach :D i proszę mi się tu nie smucić tylko zawsze uśmiechać bo dam klapsa za takie zachowanie :P do nastepnego razu 🖐️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 [kwiat🌻 ] 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALIDA
CZeść dziewczyny !! :) mogę tu do Was???? ja też z Warszawy, moja rodzinna dzielnica to Żoliborz,ale teraz wygnało mnie na drugą strone miasta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×