Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No ja wprawdzie tu gościem jestem od niedawna, ale myślę, że mogę zadecydować, ze oczywiście :) Witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu dzisiaj cisza i spokój...a ja zaraz kończe pracę ;) miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mróweczki! ja dzisiaj jak młody bóg, dla odmiany po wczorajszym chorowaniu! widzę, że robi nam się damski kącik, pacana ni ma, a inni płci męskiej jakoś nie mają odwagi zaglądać do naszego babińca ;) pozdrówki z rana, dzisiaj będę częściej tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ninnka:) miło cię widzieć;) faktycznie jakoś nieswojo bez pacanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, co ten pacan porabia. pewnie praży gdzieś swe dupsko w ciepłych krajach, a obiecywał przecież łączność wirtualną. i weź tu wierz facetowi ;) o czym dzisiaj pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Więc zaczynam się tu \"rozgaszczać\" po miłym przyjęciu, merci :-) Blondi, szukasz pracy? Jeśli podasz mi swój adres e-mail podeślę Tobie namiary na agencje pośrednictwa i doradztwa personalnego. Dobrze jest być w ich bazach danych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) Wczoraj troche później pojawiło się trochę ogłoszeń, wysłałam CV i czekam co się będzie działo. Najgorsze,że \"wisi\" nade mną magisterka, nawet nie mam jej dopracowanej jeszcze, bo promotor walnięty i ciągle coś każe zmieniać, a teraz sobie na wakacje pojechał...😠 Chicquita >> podaję namiar na mnie: malibu77@tlen.pl i dzięki za zainteresowanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski :D wpdam na chwile w celach czysto kontrolnych - mam do Was oczywiście zaufanie bezgraniczne ale, że to własnie kontrola jest najwyższą formą zaufania więc jestem :P Jak widzę jeszcze nie demolowałyście tegoż topiku i jakoś sie trzyma a nawet rozwija... świetnie widać podstawy i konstrukcja są solidne :P Pozdrawiam Was wszystkie i spadam odrabiać zaległości z życia codziennego a jest tego sporo :P moze wpadne jutro... ah... świerzo zerwane dla Was :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, dobrze pamiętam, że Ty z pedagogiką masz coś wspólnego?.. Chicquita, może nam coś powiesz o sobie? pacana niby nie ma, ale nam możesz wysłać akta/-y, a my później kiedyś udostępnimy koledze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, pacanek, jestem pod wrażeniem ;) witam kogo nie witałam:) miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rodzynka :P:) Tak Ninna dobrze pamiętasz :D Ale szczerze mówiąc wysyłam CV także jako pracownik biura (takie studium kończyłam to wykorzystam) chociaż nie jest to moja wymarzona praca, ale co tu kryć takie czasy...Musze cholera english podszkolić, bo kuleje, nosz sypłam się ostatnio ze wszystkim co tu kryć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego piszesz pracę mgr? - pytam nie bez powodu, też mnie to czeka. jeżeli wolisz to chodź na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o agresji wśród dzieci w szk. podstawowej. Dziś jestem w tak podłym nastroju, że szkoda gadać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx Ninna :) Chociaż ja po niemiecku to tylko Rammstein toleruję :P Odpaliło jak pogrzebałam i coś tam zmieniłam ;) Bo to dziś mnie samiec wnerwił 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c\'mon, nie złap się w pułapkę ograniczeń własnego umysłu, otwartym trza być... ;) samiec? a z jakiego powodu, powiesz nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko z córką mężczyzna!! ;-) Ninna, co tu dużo gadać - wszystko \"w praniu\" wyjdzie ;-) Poza tym tego się nie da opisać ;-) Ja też walczę jak na razie z a nie o mgr... :/ Ech... Blondi, chyba mamy podobne gusta muzyczne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie ograniczam się ;) Lubię też inne kapele, byle nie po niemiecku :P;) Bo jest uparty osioł i dominator😡 więcej nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita, nie pytam o rozmiar biustu, tylko o dzielnicę, ev. wiek :P gust muzyczny pt: \"Rammstein\"?.. gwarantuję Wam, że jest dużo innej fajnej muzy niemieckiej, tylko ludzie mają dziwne uprzedzenia do języka... ja tego zupełnie nie rozumieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mi sie jeszcze podobała Fantastyczna czwórka ale ich wcięło gdzieś :P A jednak wolę po angielsku :P Po francusku to też tylko Mylene Farmer toleruję. Oby nie jakieś jęczące panienki :P w żadnym języku:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się podczas pobytu w USA pozbyłam takich ograniczeń. Bo np. odkryłam, że nawet specyficzna muzyka egipska jest do łyknięcia w odpowiednim towarzystwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już dobrze, dobrze ;-) Żoliborz, jeszcze przez roczek \"piękna dzwudziestoletnia\", potem zmienia się cyferka z przodu i mam zamiar hucznie to obchodzić! Branża muzyczna, a ponieważ to też, a może przede wszystkim moja pasja, to z muzyką i o muzyce mogę zawsze, wszystko i wszędzie ;-) I bez żadnych ograniczeń, wręcz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w odpowiednim towarzystwie to i chińskiego rocka dałam rade :P I towarzystwo było w postaci ludzi i używek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×