Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Widzę, że dziś jesteśmy rozgadane ;):P Tak to już jest z tymi spotkaniami, ze ciężko się zgrać w czasie... mi akurat tak wypadło, ze nie dam rady na razie, ale do końca roku mamy czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, nawet mi nie przypominaj o Sylwku, ja nie chce w Warszawie :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Sylwka mam ochotę na jakis fajny i stylowy bal z kuligiem :-) takim z pochodniami :) Niestety Sylwesterr 04/05 spędziłam w domu,. Po prostu do późna pracowałam i nie miałam siły na imprezę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wylądowałam w kinie na \"Aleksandrze\", a później pod pałacem na jakichś występach. żenua. mam nadzieję, że w tym roku lepiej się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my byliśmy w Lądku Zdroju, na kilkudniowym wyjeździe, śnieg, ognisko, pieczone kiełbaski i grog, imprezki a potem bal i dzień odpoczynku, także cool. A teraz tu mieszkamy i nie wiem jak spędzimy tego Sylwka... Chyba mam nastrój kontestacyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastrój masz Blondi odwrotnie proporcjonalny do swojej stopki :P a po co się tu w ogóle przeprowadziliście, skoro cały czas narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna bo to stopka wrocławska :P I po co tyle krzyku?? Nie wiem!! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, co dzisiaj gotujesz? mnie po głowie chodzi zupa cebulowa, albo serowa i właśnie szukam jakiegoś fajnego przepisu w sieci... mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... na gotowanie też dziś moge ponarzekać, chociaż to uwielbiam. Mianowicie stary ubzdurał sobie tydzień bez mięsa, ale dań bezmięsnych nie lubi :P oszaleć można ;) Tak więc dostanie kotlety mielone z granulatu sojowego...(hmmm... :0) fytki i sos czosnkowy...ciekawe czy po 2 dniach tej diety zmięknie i jutro zażyczy sobie kawał mięcha, bo już wczoraj mu było żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah :) masz się z tym starym :) ale to chyba dobrze, jak facet dba o swoją linię (żeby była gruba i wyraźna :P), niż żeby mu brzuch zwisał pół metra znad spodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obudziłam się jeszcze całkiem..:P ale witam bardzo serdecznie 🖐️ niestety, trzeba dzisiaj troszkę popracować:( miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zauważyłam ostatnio dziwną tendencję - tylko się tu witamy lub żegnamy. żadnych plotek, niusów, robi się jak w polskim kinie, \"dialogi niedobre\", \"nuda, nic się nie dzieje\". ja nie wiem. albo my takie zarobione jesteśmy, albo po prostu brak pacana tak na nas działa przytłaczająco. co Wy laski na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witam! Ale się dziś wyspałam :D spałam jak zabita, odespałam ostatni okropny tydzień chyba... No co wy dziewczyny :P że bez Pacana to nie pogadacie? Ja mam dostateczną ilość testosteronu w domu i jak najbardziej wystarcza mi tu damskie towarzystwo ;) ale skoro tak, to ...:P:P:P:P:P Miłego dnia 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie prowokacyjne: co sądzicie o innych kobietach? lubicie je? podziwiacie? zazdrościcie? nie znosicie? proszę o dyskusję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam po urlopie :) Widzę, że szanowne grono miło się rozrasta :D Tylko czemu faceci tak się boją???? Jeden Pacanek chyba nie da rady poskromić tylu rozszalałych bestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedne lubię, inne podziwiam, a jeszcze innym zazdroszczę...nie znam takich, których nie znoszę;) zazdroszczę tylko \"przyjaciółeczkom\" mojego faceta - kiedyś o tym pisałam..zazdroszczę im jego uwagi, zazdroszczę, że dostają od niego słodkie SMS-ki, wysyłają i dostają zdjęcia itd. itp. Innym kobietom w zasadzie nie zazdroszczę. Mam co mam, uwielbiam swoją pracę - choć sporo osób mi się dziwi...Wiele kobiet podziwiam, choć nie zawsze w dobrym znaczeniu tego słowa - niektóre np. \"podziwiam\", że potrafią tkwić w związkach z nieodpowiednimi facetami, ale to chyba temat na osobny wątek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna, hehe ;) Przyznam się bez bicia, że zawsze wolałam towarzystwo męskie :P Nie no kobiety są ok, byle nie chichrały jak kretynki i nie były monotematyczne (ach jaki sobie kupiłam sweterek, jej a ta szminka to rewelacja, ojejku jakie śliczne klapeczki...itp:P ) Jak mozna z nimi posłuchać ostrej muzyki napić czegoś mocniejszego, wymienić się ciekawymi książkami, przepisami kulinarnymi, obejrzreć dobry film i pogadać o życiu to się nadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fur_ya, pacan się urlopuje a my tak jakoś niemrawo sobie tu poczynamy... ;) związki z nieodpowiednimi facetami, powiadasz, An-ula? ;) no comment ;) co do kobiet... ja mam mieszane uczucia. może dlatego, że jestem trochę nietypowa, widzę to z dystansu. generalnie lubię osoby z \"jajami\'. nie lubię \"mameł\" życiowych. a o takie osoby trudno zarówno wśród kobiet, jak i facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna ;) \"You could be mine\" albo \"asta la vista baby\" (czy jakoś tak:P) :D Tak sobie o tej zazdrości pomyślałam...nie jest ona zła, bo motywuje. Pewnie czegoś tam czasem komuś zazdroszczę :P Oby nie zawiścić, bo to jest złe, jak to pisał kiedyś jakiś filozof (nie pamiętam, który bo ich tylu jest :P;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszczę czasami takim \"blondynom\" ich niefrasobliwego podejścia do życia, siebie, facetów... i \"podziwiam\" w przenośni, bo nigdy bym do takiego czegoś nie była zdolna. takie wiecie, dziumdzie po solarium, z metrowymi tipsami i ustami w kolorze perłowy róż. i z pudelkiem w wersji extremalnej ;) więc tu się człowiek zabija, karierę robić chce, a takie spędzają czas na dbaniu o siebie i strojeniu min do lustra i rozpatrywaniem problemów egzystencjonalnych typu: \"mam 175 cm wzrostu, ważę 50 kg - czy to nie za dużo???\". podziwiam i zazdroszczę. znając życie pewnie by mnie kurwica strzeliła po tygodniu byciu \"plastic is fantastic\" i tym bardziej im zazdroszczę i podziwiam, bo to ciężka kurde praca jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja... tak jak któraś napisała lubie ludzi z jajami - bez względu na płeć :) A co do kobiet wkurzaja mnie lalki barbi - puste lale zapatrzone w siebie, mam alergie na idiotów - bez względu na płeć - tępie debili życiowych, którzy robią wszystko by uprzykrzać życie sobie i komuś :P Podziwiam kobiety które są silne i które w sytuacjach ekstremalnych są w stanie podejmować decyzje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, a propos takich \"blondyn\" to kumpela z forum obawiała się nieco spotkania ze mną, bo niby gadałam normalnie, ale popsułaby sobie reputację jakby taka właśnie \"plastik bombastik\" przyszła. Dlatego miała w razie czego ciemne okulary na pół twarzy :D:P A wszystko przez niewinnego nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, ze nie znoszę ludzi, którzy mi się narzucają i którzy są tak zwyczajnie, bezinteresownie dupkami, krzywdzą innych i pier**** głupoty :P Także bez względu na płeć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×