Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

dziewczyny - ale fajna słowna szermierka - a może by tak zamiast szemierki troszke zapasów... np. w kiślu :P no wtedy to fajnie by było również popatrzeć :P jak tylko sie zgodzicie to zorganizuje jakis basenik ze słodkim wsadem - i chetnie się przyłącze o ile nie bedziecie zbyt brutalne :P a tak na poważnie to super, ze topik, choc w takiej formie, odżywa :D - a wrecz nieźle huczy i błyska niczym burza z piorunami :P macie charakterki, że ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... robi się podejrzanie miło... nie widać tu gdzieś zaplutka na horyzoncie? ;) śliffka, co z fotkami? - pytam grzecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślij na ninna@whoever.com [o rany, nie wierzę, zobaczę śliwkę w końcu??? :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze primo: inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :) po drugie primo: kurna, no... teraz zazdrościć będę.... ;) ps: dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka cwaniaro :P za okularasami się skryłaś ;) a ja mam się całkiem obnażyć? :D No doobra to poślę fote sprzed imprezy jak kumpel fotografował mieszkanie nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie, wyobrażałam sobie Ciebie poważniej, to chciałam powiedzieć ;) dobra, to ja siebie wysyłam. ale śliwka jak dostaniesz pacana, to wiesz, co robić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło i moje, ale Śliwka rozumiem powymieniasz nas wszystkich nawzajem, a nie wybiórczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Was blondyny jedne :) dzięki JA sobie Ciebie ninna też inaczej wyobrazałam ;) uprzedzam pytanie - myślałam że jesteś w typie blond-landryny :) - to tak szczerze bez obrazy 😘 Blondi >> fajny fryz - miałam podobny ale teraz po moich kudełkach widać że zapuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. no dobra śliwka, wybaczę Ci tę wtopę.... jak mi przyślesz fotkę Blondi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) Oj ninna niespokojna istoto - ja bym była zdziwiona gdybyś Ty dostała naszą blondi skoro ja nie miałam czasu juz jej meilnąć :P uwaga teraz się tym zajmę... mam nadzieje, ze ta nagana to bez wpisu do akt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dostałam, wymazuje gumką naganę ;) Blondi jak Blondi, ale kanapa zaebista! ja też chcę taką!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kanapa jest z Ikea...nie powiem wygodna...to co mieliśmy w poprzednim mieszkaniu średnio nadawało się do spania, a tutaj przynajmniej ta rzecz jest ok, ale i tak dziś sie k**** nie wyspałam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×