Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

skoro już jesteśmy przy tematach mieszkaniowych - mam do wynajęcia pokój, na Mokotowie, jakby ktoś nie miał gdzie mieszkać jak znalazł... ;) generalnie od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny co jest grane? do skrzynki wpadła mi tylko sliwka, która bynajmniej nie wygląda na wegierke i rozczarowujaco pozuje bez toplesa ino w okularach żywcem z filmu Men in Black :P gdzie reszta zdjęć pozostałe niedobre dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pacan, dawaj fotkę! (śliwka, mam nadzieję, że mu naszych nie posyłałaś?...) ad mieszkania - jest dwupokojowe, w jednym mieszkam ja, a drugi od 1.11. zostaje pusty, bo moja obecna współlokatorka zdrowotnie nie dała rady ;) [joke ;)] a tak serio rozchorowała się poważnie i być może w ogóle wyniesię się z wwy, niewiadomo... anyway, okolica metra wierzbno, 500 zeta + opłaty. i raczej wolałabym kogoś pracującego, dorosłego, spokojnego - takiego, jak ja ;) a co to za kumpel? fajny jakiś? prawdę powiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądźcie wyrozumiałe dziewczyny - nie mam obecnie zadnego zdjecia nadajacego sie do pokazania - ostatnio mam pecha bo w zeszłym tygodniu mój notebook uległ uszkodzeniu z całą zawartością i chyba pójdzie do kasacji (dlatego nie tez mam dostep do netu tylko z pracy :( ) na dodatek w niedziele ktos na zawsze porzyczył z mojego auta radio razem z szybą - ale jestem wsciekły... przysyłajcie zdjęcia i nie marudźcie, bo jak widzicie potrzebuje pociechy i ukojenia (wasze toplesy mnie tylko uratują :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak śliwka, ale ja się na takie teksty nie łapię, bejbe :P śliwka, no to weź mnie z nim jakoś skontaktuj, bo mi trochę na czasie zależy... ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pacan, mi możesz pokazać także te, które się nie nadają do pokazania, jakoś to zniosę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem mu dzisiaj i jakby co jutro przesle Ci na niego namiar - wiem ze dziś miał coś oglądać wiec jakby dziś trafiła ci się fajna okazja w postaci zaje... współlokatora to sie nie zastanawiaj. O fuck... jutro nie będę miała dostępu do sieci bo jadę w teren :( Zróbmy tak podam mu Twojego maila i jeśli sie odezwie to znaczy że jest zainteresowany - ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan >> współczuję straty radia :( ale też jakoś nie biorą mnie Twoje teksty :P tak więc nie migaj się tylko slij te fotki nawet takie na których robisz za podnóżek :P a może szczególnie takie - jakoś prztrwamy Ps. też możesz byc w okularach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - ale cos za coś :P ja wam przyśle co mam - a sa to zdjęcia wstydliwe bo zrobine przez koleżanke podstepnie na imprezce firmowej jak byłem nawalony jak szpadel i miałem zerwany film... (naprawde nic innego nie mam teraz. ..) moja żenada za wasze toplesy - umowa stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowałes... same sie uparłyście... od razu pisałem ze to bez sensu a umowa była zawarta - zapodawac toplesy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, oczywiście pacan inaczej sobie Ciebie wyobrażałam - bardziej lamersko ;) a Ty całkiem do rzeczy jesteś ;) śliwka, wysłałaś mu nasze fotki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziecko drogie...\" śliwka nie prowokuj mnie również i tak nie przezywaj bo jakbym w podstawówce lepiej kombinował to mógłbym być Twoim tatą :P \"umowa gentelmeńska\" dotyczy równiez kobiet - tych z klasą of course... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze lubie jak prowokują - ale kazda prowokacja powinna się zakończyc konkretna akcją :P w dalszym ciągu czekam na toplesy - jak na razie jestem nieusatysfakcjonowany i póki ich nie dostane zdania nie zmienie i bede monotematyczny :P ninna - w pierwszym mailu to ma nadzieja ze cenzura wycieła załącznik i nie było to Twoje przeoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końgratulejszyn, Ciociu Jadziu ;) ps: czy 69 w Twoim adresie mailowym ma dla Ciebie jakieś medżik znaczenie czy to rok urodzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Troszku mi się w głowce kręci... bo po piffku jestem, ale wybaczcie moi drodzy, okazyja była :) Choć z tego co widze, to Wy wszyscy się tu już świetnie znacie :) Nie wiem, czy jest tu miejsce dla takiego rodzynka jak ja ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... no tak, z autoreklamą to zawsze było u mnie ciężko. Młoda, 24 letnia, od dzis magister, zdziebko pijana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziebko bo.... primo: jak wypiłabym więcej, padłabym jak kawka... czy kafka:/.... tak to jest jak człowiek nie śpi od ponad 48 godzin.... a co z tym związane, dziś spanko, jutro imprezka.... secundo: domostwo trza oporządzić, bo przez te kilka dni kucia obrosło papierem, puszkami po red bullu, paczkami po fajnkach, po czekolanie i innymi rzeczami.... więc sprzatanie wre, a ja obecnie uziemiona przy kompie, bo podłoga schcnie... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×