Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

sliwka - gratulacje z zaistniałego ciociownictwa (a 69 w Twoim adresie mailowym to podejrzewam nie rocznik a jakas pozycja ...ulubiona?) ninna - nie doszukuj sie znaków ino slij toplesa - nie badź zołza yam - witamy w gronie - miło mi Cie poznać i czekam na Twoje zdjęcie topless :P mówiłem ze bede monotematyczny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yam, gratulacje :) [kurde, dzień dobroci or what? ;)] pacan - daj se spokój z tym toplessem. Twa monotematyczność męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - zmeczył mnie wasz nieuzasadniony upór/opór... komp zepsuty, auto z dziurą, toplesy: zero jak sie nie uklada to hurtowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry. jutro też jest dzień ;) może jutro będziesz bardziej skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzała!!! Ale ładnie słonko świeci :D Właśnie w radio powiedzieli, że studia pedagogiczne o kant dupy rozbić...a najlepsze informatyczne...ale mimo to nastawiam się pozytywnie!!! Jak tam Pacan foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć blondi - no wszystkie przysłałyście mi zajebiste foty - moge do woli podziwiać wsze ciuchy i styl ubierania... zawsze o tym marzyłem ...szkoda gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co pacan wnioskujesz np. po naszych ubraniach tudzież fryzurach?.. podziel się z nami :) hej everybody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacan nie jęcz :P Większy wybór zdjęć mam w swoim kompie...we Wrocławiu :P Poza tym czego się spodziewałeś na wymianę swoich żałosnych fotek z przytulonym kolegą? Czy to zdradza Twoje preferencje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - o wszym stylu ubierania moge powiedzieć tyle samo co o np. neurochirurgii - w obu tematach mam taki sam zasób profesjonalnej wiedzy... oczywiście jak kazdy facet troszke lepiej znam sie na tym czego na zdjęciach niestety nie widać bo przykryte :P blondi - nie chciałem wysyłać tych żałosnych fotek ale dziewczyny nie dały mi wyboru... wstyd ale cóż... w sprawie moich preferencji to na szczęście akcja na zdjeciach zbytnio sie nie posuwała - i pozostawia bezpieczne niedomowienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie - normalnie warszawka - wszyscy gdzieś pedzą i nie maja nawet czasu spotkać sie na forum... tak czy siak pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie dotarłam jeszcze do Pragi (ale na Pragę tak :P) bardzo nad tym ubolewam, ponieważ słyszałam, że to piękne miasto, no i ten Absynt lejacy się strumieniami... mam nadzieję, ze wkrótce jednak to nadrobię - może na tegorocznego Sylwestra :) A Ty ninna byłaś czy też dopiero planujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dopiero planuję, na początku listopada i miałam nadzieję, że mnie wesprzecie praktycznymi radami. np. czym tam się płaci? bo wiem, że korony, ale czy euro też albo dolary? - o, takich rzeczy np. nie wiem. śliwka, Ty dopiero wróciłaś z wojaży, nie denerwuj mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czy na Was też tak źle wpływa pogoda? Spadek ciśnienia i jestem ledwo żywa bo sama mam niskie :o Co do pytania Ninny, ja byłam, tyle że wieki temu i nieco pod wpływem różnych takich tam ;) Więc niestety nie pomogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to ciśnienie - dzięx Blondi, a już myślałam, że się nie wyspałam! ;) możesz rozwinąć wątek \"różnych takich tam\"? ;) brzmi intrygująco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też o pogodzie: FATALNA :( ledwo się dziś z łóżka podniosłam :( a poszłam spać \"normalnie\". Teraz też tylko ziewam, chyba musze znowu podziałać z kawą bo inaczej cienko to widzę :( Ninuś jedź Skarbie do tej Pragi i skombinuj śliwce jakiś namiar na dobry hotelik w tym zacnym mieście :) no i żeby nie bylo że Cię tleniona ignoruje : - CZEŚĆ BLONDI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi :D Czeskie piwsko + używka legalna ino w Holandii ;) Praga wypadła wtedy spontanicznie, ponieważ wyjechaliśmy na weekend majowy z kumplami i nie znaleźliśmy miejsc tuż przy granicy, postanowiliśmy pojechać i połazić całą noc po Pradze. Teraz nie dałabym rady(starość nie radośc:P), ale nie chcieliśmy wtedy wracać do Wrocławia,a nikt z nas nie był nigdy w Pradze więc skorzystaliśmy z okazji :) Poza tym za cholere nie chcieli nas przyjąć na nocleg do jednego pokoju ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny meteoropatki - no niemozliwe ze Was tak zwykłe ciśnienie zgięło bo niby za niskie... moja diagnoza to taka ze jesteście raczej \"niedociśniete\" po nocy i marudzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi - :D a może potrzebujesz być pod większą nocną presją niż bywasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... jak tu przytulnie, sami swoi - znaczy się, zbocze ;) śliwka, jeśli mój wyjazd dojdzie do skutku, masz relację jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie śliwka, a Ty na co czekasz? wiecznie młoda nie będziesz, do dzieła! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - ...bo fantazja jest od tego zeby bawić sie na całego :P w piosence to chiba było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×