Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

proponuję głosowanie - niech się każdy określi, czy woli piątek czy sobotę. godzina ok. 18:00-19:00 - w tych godzinach jedni się spotkają, inni dotrą w międzyczasie. miejsce ustalimy. GŁOSOWANIE START! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam : Piątek godzina 18:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też piątek 18:00 pasi. i w odróżnieniu od mej przedmówczyni postaram się nie spóźnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje ulice Ząbkowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziękuje. Dla mnie każde miejsce gdzie można dojechać tramwajem z centrum bez przesiadki :) Ewentualnie metro :) Byle nie autobus :O - bo rozmawiamy o tak zwanym ekh Trefpunkcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic Słoneczko Ty nasze :P czy Ty mozesz być choć raz zdecydowany... ;) Zaskocz nas i rzuć konkretem - tylko plizzz nie Geant ani Albert :P Ja proponuję knajpkę na Bednarskiej tylko za diabła nie wiem jak ona się zwie ale chetnie was tam doprowadzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam się zdecydować - kobiety wy jesteście obłedne - ja nie znam fajnych knajp w Wawie - sliweczko ja z Lublina...pamiętasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lublina nie z lublina - na pustelnika to Ty mi raczej nie wyglądasz i nie uwierzę że w Wwie to Ty sie tylko w mieszkaniu umartwiasz :P ale jak chcesz, my dokonamy wboru - ale wtedy musisz przecierpieć nawet różowy plusz na ścianach i zapach wanilii bijący z każdej sofy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozemy tam gdzie proponowała Nina do tej Qfajki-przeciez tam mozna zarezerowoać stolik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi obojętnie, nie upieram się, tylko wybierzcie takie miejsce łatwe do znalezienia, bo jestem raczej słaba z topografii tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla mnie moze być i Qufajka :) Za - ninna jako osoba proponująca, Ty Landi i ja też Wstrzymuje się - stic :P Blondi bez wzgledu na decyzję nie zmieni wyniku ;) Qufajka przeszła bezwzględną wiekszością :) Czy ktoś zgłasza zdanie odrębne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i plusz i spadajace z nieba rumianki i obłoczki - BYLE MOŻNA BYŁO WYPIĆ PIWO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, czyli podsumowując - piątek, 18:00 w Qfajce. [ufff.... udało się!! ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pół kafeterji wpadnie
dzieki za zaproszenie jesteśmy jedną wielką i szczęśliwą rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiorę mój strój Supermena choć lekko uwiera mnie w kroczu ale dla was wszytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe :) no to nam się spotkanie powiększa do niebezpiecznych granic ;) śliwka, Ty przyjdź bez biustonosza, to Cię poznamy z fotki :P landrynka, cała nadzieja w Tobie - Ciebie poznam i bez opisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powariowali :P O kant dupy taką sofe 😠 co deski się łamią 😡 Chyba się po fotkach rozpoznamy jednak :Pznaczy ja nie wiem jak Stic wygląda, ale chyba Ninne i Landrynke to rozpoznam a one mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×