Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

nooo, widzę, robaczki, że się doskonale bawicie... no cóż... ktoś się bawi, żeby ktoś inny mógł pracować - i ten \"inny\" to jestem właśnie ja :P sorry, że w piątek nie dotarłam, ale jedyne, na co było mnie stać to paść po powrocie [o 20:00] na pysk i spać 12 godzin. mam nadzieję, że next time postaram się lepiej ;) no ale opowiadajcie, jakieś ekscesy, wybryki, hulanki, swawole? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ninna :) Że tak powiem spotkało się towarzystwo, które za kołnierz nie wylewa, więc siłą rzeczy było miło ;) Stic o mało nie zawiódł :P bo mimo tego, iz miał nasze zdjęcia nie poznał nas - my jego zresztą też ;) ale gdy tylko cześc oficjalna się zakończyła było fajnie. No i oczywiście brakowało nam Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... rozumiem, że pacan również nie dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... rozumiem, że pacan również nie dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... rozumiem, że pacan również nie dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... rozumiem, że pacan również nie dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeebleebleeeeeeee
fajni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co jest - czemu się 101 strona nie odpala ????? Popsułyście coś kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co jest - czemu się 101 strona nie odpala ????? Popsułyście coś kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taki spokój i cisza - jak w piosence Perfectu - po ulicach chula wiatr.....Do jutra :D Może jutro się rozgadacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) przeleciałam was pobieżnie :P dziś po pracy miałam szkolenie, więc dopiero teraz jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) rzeczywiście wczoraj sie coś tu pokopało :O ale na szczęście teraz jest już ok :) A ja tryskam dobrym humorem mimo zupełnego niewyspania - bo jutro jadę na kilka dni urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj mniałem zchzowy sen po Ibupromie (nie wiem czyteż tak macie). W nocy obudziłem się z przeświadczeniem że coś mnie bierze (choroba :P). Łyknąłem sobie takie dwie pastylki i położyłem się spać. O 7:00 obudziłem się z zimnym potem na czole i lekkim bólem brzucha ale postanowiłem skorzystać jeszcze z wolnego czasu i się przespać - zasnąłem błyskawicznie...i tu zaczyna się mój sen... z nieznanych mi przyczyn znalazłem się w domu który remontowal mój stary ocieplając go od wewnątrz styriopianem...wszytko było w styropianie. Zacząłem zastanawiać się co tak na prawdę robię i nagle olsniło mnie że studjuje humanistyką na Politechnice!!! No więc spakowałem jakieś dokumentacje budowlane (nie wiem dlaczego nie książki humanistyczne) i postanowiłem pójść na uczelnie. Idę ulicą - zagapiłem się na nogi fajnej dziewczyny i przywaliłem w znak drogowy - wszytko mi się wywaliło - składam wszytko do kupy patrzę a tam projekt który opracowuje teraz w pracy. Gdy zebrałem wszytko jakaś starsza kobieta złożyła mi propozycje odbycia stounku ale ja byłem tak przerażony tym co się dzieje że zacząłem lecieć do domu bo nie wiedziałem jakie mam zajecia i chciałem sprawdzic to na planie. W pewnym momencie wpadłem w taki poślizg jak ten gość w reklamie Opla i dojechałem wręcz do domu. Oczywiście stary nadal \"bawił\" się styropianem ale z nieznanych przyczyn wystawił na korytarz wannę - w tym momencie olsniło mnie że wcale nie studjuje humanistyki na politechnice tylko pracuje..... Obudziłem się z wielkim bulem brzucha i tabletkami ibupromu podchodzącymi mi do gardła :( Oczywiście do pracy się spóźniłem :D Kiedyś po antybitykach sniło mi się że szybowałem :D Miłego dnia wam życzę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też byłem na starcie załamany - nie wiem co nie tak ze mną ale takie sny mam przynajmniej raz w miesiącu 😭 zazwyczaj jak cośwezmę. Po Tabcinie to dopiero miałem schiza...:P Czy to nie jest jakiś uboczny efekt Paracetamolu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Stic--->Jak udało Ci się zapamietać cały ten sen i go tak dokładnie opowiedzieć??? Jestem pod wrazeniem :)!!!!! Jesli ja mam jakis ciekawy, pogmatwany sen to zwykle 10 min po przebudzeniu zostają mi tylko w głowie jakieś strzępy obrazów, których nie potrafię ubrać w słowa.... co do tych leków...możesz być uczulony na któryś ze składników imbupronu stąd takie jazdy...a co do tabcinu zawiera psudoefedrynę (czyli bardzo słąbą pochodną amfetaminy) - psudoefedryna pobudza, podności temperaturę ciała, a obwodowo działa podobnie do adrenaliny a ośrodkkowo działa dużo słabiej niz efedyna i amfetamina (moim zdaniem to 1 z lepszych leków) -szybko działa bo sam paracetamol gówno daje i tylko niszczy watrobę i nerki. Natomiast psudoefedryna tez ma skutki uboczne -pobudzenie, bóle głowy, nudności, podwyższone ciśnenie tętnicze Kazdy reaguje inaczej -ja w stanach brałam czystą efedynę(bo ciągle przez humit chciało mi się spac) w kroplach (wtedy jeszcze tam była legalna ) i nie miałam takich jazd. chemical generation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow - zburzyłaś ogólnie przyjęty mit blondynki - no może - nie wiem czy nie powinieniem isc do lekarze bo generalnie bardzo boję się brać cokolwiek co ma moc cudownego uzdrawiania...ale dzięki za explenation Ogólnie to sen był tak dziwny że jechałem z \"muką\" na twarzy do pracy i myślałem o nim - tylko te przyjemne się szybko zapomina :D... Pozdrufka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic----> do lekarza niekniecznie. Natomiast dobrze by było wykonac badania na alergię, którą można złapać na wszystko i w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może - bo ja bardzo mało razy chorowałem i przyjmowałem tylko raz może dwa razy antybiotyki - czasami coś w postaci strepsils ale odkąd pamiętam - gripexy i takie specyfiki działały na mnie negatywnie. A Ty co ?? Znowu w domciu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka ---> Ketonal to straszny syffffffffffffffffffff tak dziś jeszcze w domu -sotatni dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam - musialam podrzucic znajomej akta >> jak tam na dworze paskudnie :O ciesz się landi ze siedzisz w domu... a jak wczorajsze zakupy?? Co do ketonalu - moze i syf, ale to zdecydowanie syf po którym świat staje sie różowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka----> jesli chesz coś dobrego to zgłoś się do mnie-jesli się truć to z głową :)................ (chemia to moje drugie ja:) zakupy -fantastyczne!!!!!!!!!!!!!! -kupiłam sobie śliczny klasyczny garnitur za bbbb. śmieszne pieniadze, i kikla bluzek...nowa praca zobowiązuje -niestety moje ukochane bojówki nie wszędzie się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do siedzenia w domu --podejrzewam , że moja radość się szybko skonczy - bozapowiada się sporo pracy, w piatek o 20 mam juz do przeprowadzenia 1 fokus.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się szykuję do urlopiku :) w czwartek i piątek - UROCZYŚCIE OGŁASZAM ;) - wyśpię się za Was :D Co do oferty podtruwania - chętnie skorzystam.... Gratuluję ciuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bedziesz miała neta ?? W pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co ja widzę!! lekomani!! Ja tam piję ziółka i herbatki owocowe i oczywiście panaceum na wsio czyli zieloną. :D no i wspomagam się gorącymi, pachnącymi kąpielami i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×