Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Już wysłałem - BEJBEEEEEEEEEEEE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cool. No to przed wejściem do Qfaji. Landi masz mój nowy nr tel? wysyłałam wizytówki :P Śliwka już też ma więc się do kupy zbierzemy chyba...co z tą Ninną okropną??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie co z rezerwacją stolika? kumpel napisał,że już o 18 może być problem :o a ja to tam bym chciała sie wbić i nie łazić kurde...Ninna miała rezerwować czy mi się wydawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie ale jeśli chcecie to mogę być za 15 i cos zająć w sumie mam najbliżej bo z wilczej to rzut moherowym beretem pani jadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie o 17 mi odpadło :) ale z pracy wyjdę ok 18 tak więc dotrę do Qufajki po 18.30 - jesli będziecie się gdzieś przemieszczać dajcie mi wcześniej znać - bo nie mam siły latać by was szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszszcz.... jak ja się nazywam??.... jestem zarobiona na maxa i nie wiem, o której wyjdę z roboty... aaaa!!!.... na dodatek już padam na pysk, więc nie wiem, czy dam radę dotrzeć - bo na 18:00 to na pewno nie! :( ad rezerwacji stolika to nie przypominam sobie, żebym miała rezerwować. no, chyba że mi umknęło w tym młynie. w każdym razie ja nic nie rezerwowałam, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka ------->Cooooooooooooooooooooo ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde o co chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherowy beret Jadzi Stic zmalował ;) dobra robimy tak: nasze drogie dziecię, rodzynek niegrzeczny przychodzi wcześniej i zajmuje miejsce rzucając się na stolik i krzycząc:mój ci on :P my z Landi spotykamy się pzred wejściem o 18 i będziemy poszukiwać Stica co nie powinno być trudne zważywszy na strój i zaleganie na stoliku. Natomiast dwie spóźnialskie nie pitolą, tylko z pracy spokojnie dobijają do nas, a piwko postawi je na nogi... Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie blondynki szukające Stica - nie mogę :) Będe w czarnym sweterku :) a nie moim strażackim flagowym ubranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny sweterek to będzie miało 2/3 chłopców :P Zrób moze transparencik :D Jadźka, pomóc Ci?? ;) No to Ci pomożemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - w co jesteście ubrane dziewczyny?? Bym Was poznała ;) Ja mam beżowe spodnie, brązowy sweter wiązny w pasie. Kurtka krótka grafitowa - szalik w kolorze spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztruksy - sepia, bluza - fuksja :D:P i pierdolnik (określenie zapożyczone od Zaplutka) na głowie :D Kurtka czarna za tyłek sięgająca ;) bordowy szalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie będę jednak o 18 :) :) :) umowę mam oddać w poniedziałek więc wyjde stad jak człowiek >> co to jest pierdolnik?? Będę o 18 przed Qufajką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura-niefryzura :D aaale mi sie spać zachciałooooo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o shit! ale towarzystwo się schlało!!!! Słyszałem na własne uszy bełkotliwy smiech co niektórych! z nika wymieniac nie bedę! Blondi :> jutro zielona herbatka co innym pomaga to nie wiem ale dobrze to z wami nie bedzie na pewno! Jakos sie nie dziwię że Ninna nie było... pewnie nie chce się z wami zadawać no cóż jakos się nie dziwię są tacy co swą wątrobę szanują ;) pozdrowień nie zamieszczam powtarzać się nie lubię bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bez przesady :P Ja tam się bardzo dobzre czuję, bo niby dlaczego nie? :P:P Ale jeden delikwent to jestem ciekawa..hehe ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekręcam na 100 jeszcze raz :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×