Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No qurffffffffffffffffffa :) Może tera się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz :P Teraz się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od Chic :) Zdowieje nam dziewczę hiphip huraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeeeeeeeeeeee - ja nie zdrowy - jeszcze się na weekend dobiłem (czt. dopiłem) Ale powiem szczerze baby z kafeterii rules !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic włazi bez wazelinki :P Cholera ta pogoda mnie zabija (czyt. usypia) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że bez wazelinki ;) Hardcorowo Blondasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Chlorki :P Ja już tez wróciłam do żywych, ale powiem szczerze że sobotni poranek nie był zbyt piękny ;) Pamietacie (a może i nie) piątkową dyskusję o MONACHIUM ->> byłam wuidziałam polecam :) Tyle w tym temacie :) Blondi, a czy Chic ma jakieś sądowe plany co do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki remake \"Mieczu Gideona\" mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> Wczoraj jeszcze się zawlokłem do Championa na piwko i mecz bo nasz Jerzy D. grał. Tak tanio to się piwa jeszcze nie napiłem :) ZA 6 PLN - nie miałem baby odwagi pytać czy to jakaś promocja czy jakiś Happy Hour ale na serio piwo było po 6 złotych - niestety po 2 miałem już dosyć a dzisiaj czuje się tak zmolestowany - chyba jakies chrzczone było albo z ludwikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zasinglowałem - no własnie co was tak wywaiło - landrynki nie ma a przecież ona ponoc strasznie się nudzi i siedzi non stop na kafeterii ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najpierw musi się obudzić ;) blondi walczy pewnie z małolatami...a ninna >> hmmm tu mam problem. Chyba dziś wieczorem pójdę do kina mam ochotę się wyluzować :) Ogladał ktoś Wykolejonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wstałam jakies 1,5 godziny temu ale dopiero teraz dopchałam się do kompa...bo dziś Przemo ma wolne. Szkoda, ze nie udało nam się to kino w niedzielę, ale szczerze mówiąc wiedziałam, że tak wyjdzie... ciekawe co się dzieje z Niną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka landi...ale ci fajnie...tak sobie spać i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idąc na spotkanie w piatek obwaiłam się trochę , że może być drętwo -ale było super :):):) trzeba będzie to powtórzyć. Ale biorąc pod uwagę gfafiki co poniektórych.....;) to pewnie będzie gdzieś koło maja.....:P Blondi --------> chcę Ci przypomnieć, że zapraszałaś nas do siebie na jakąś domówkę.....teraz tylko czekamy na termin!!!!!! mam nadzieję, że pamiętasz. Ja na razie spadam -będę po południu -chcę wykorzystać moje ostatnie dni lenistwa- pod hasłem zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Landi :) Wiesz co, masz racje, ja także miałam mieszane uczucia co do piątku a wyszło całkiem nieźle ;) Blondi trzeba będzie zmolestować by zrobiła imprezę - w jakimś fajnym terminie :) Ja też jestem za powtórzeniem spotkania i myśle ze jak się dobrze zorganizujemy to uda nam się niebawem :P Landryna - udanych zakupów, a i jak mozesz przekaż Robertowi że Monachium jest świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka----> Ja słyszałam, od kilku osób, że wykolejony jest kiepski-szczegolnie wątek psychologiczny jest potwornie naciągany przez co film potwornie rozczarowuje. A szkoda bo ten główny aktor jest niezły i ogładając wcześniej \"krupiera\" ( w którym świetnie gra) człowiek liczy na coś więcej niż faceta bez jaj, który szantażowany przez jakiegoś zbira chce oddac mu kase zbieraną przez lata na chore dziecko -bo boi się powiedziec, że w sumie to nie zdradził zony ale trochę chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info 🌻 co do Cliva Owena >> mam do faceta absolutną słabość - widziałaś CLOSER... normalnie wciska w fotel :) no i jako Król Artur też był że tak powiem apetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż tu taka martwica ?? Ktoś umarł czy kogoś obraziłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah faceci :P Dlaczego myslicie że jesteście w centrum wszechświata i WSZYTKO jest dzięki Wam albo przez Was :P :P :P Ja pracuję w pocie czoła, Landi szaleje na zakupach, a reszta aię zaszyła gdzieś tam :( ale sadzę że to nie TY jesteś przyczyną :P przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na konstruktywną wypowiedź Sliwki zawsze można liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×