Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość mundialkowa
hej :) ja rowniez jestem z wawy:) moge sie doalczyc do zgromadzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zwłaszcza że ostatnio nam towarzystow jak dinozaury się zachowuje - WYMIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialkowa
hehehe Stick Ciebie to widze prawie ze na kazdym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo stic się lansuje gdzie się da ;) dziędobry wszystkim :) landi, a może w piątek masz ochotę na salsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialkowa
wogole jaki przedzial wiekowy tu panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to dobry PR i karma :classic_cool:. I nie na każdym formu (jedna z dużych wad kobiety - \"wyolbrzymianie\", przykład: wypiłeś piwo = byłeś na popijawie i pewnie z jakimiś dziwkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialkowa
ee stick przesadzasz,ja tam moge ogladac mecze i za piwka sie nie wsciekam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwają jeszcze negocjacje i ustalanie dnia i miejsca :) ale dam Ci znać - przypomnij mi tylko swój nr telefonu mailem (ninna@whoever.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę dzisiaj na meczyk - jaki wynik typujecie?? Ja tak w fantazjach POL - GER 1:0 ale jak jestem realistą to POL-GER 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa, że kujon \"Śliwa\" zakuwa to rozumiem ale czemu reszta zamikła ?? Landi obraziłaś się czy co ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zadyma ?? U mnie też ... gdzie jest Landi :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Stic---> jestem, zyję...byłam na kikludniowej konferencji na Mazurach w totalnej głuszy, gdzie nie było prawie zasięgu więc zadnen net czy nawet wysłanie sms-a nie wchodzilo w grę, takze czuje sie poniekąd uspawiedliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) teraz jaj jestem a Was nie ma -przypomina mi to zabawę w chowanego :) z drugiej strony wiem, że nieobecność na kafe jest wziązana z wakacjami i nie ma co panikować wraz z pierwszym jesiennym liściem wszystko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wakacje ?? A praca ?? Obczajcie to, strona o polskim prawie oki ale jaka laska !!! Matko miec taką żonę i jej zaufać!!! http://www.pp.pl/ Mazury powiadasz - ale teraz to tam pewnie masę Wawiaków !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko z córką... ale parówa!!!! :o Dobrze, że mam wakacje i nic nie musze :D no prócz pakowania pudeł 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> pod słowem wakacje miałam na myśli LATO :P wtedy wszczyscy żyją jakimś innym rytmem :) Na Mazurach byłam z okzacji miedzynarodowej szkoly gospodarki społecznej przez 3 dni wykłady po 8-9 godzin, warszawiakow zero -no tylko my z instytutu i 25 osób z całej Polski + profesorowie z NIemiec i Austrii ...to było wyzawanie :) Blondi---> a gdzie Ty sie pakujesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę - brzmi jak zamięnię Porsze na Gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Stic..."miec taka zone i jej zaufać', Taka , tzn, jaką? Czyżbys miał problemy z zaufaniem kobiecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już żoli na Ciebie czeka nawet dziś chodniki umyliśmy a Stic nie wie co mówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiekniej na Szmulkach - ach aż się rozmarzyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, za miesiąc rocznica topiku... może się w końcu wszyscy spotkamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mam nadwyżke snu :D Ninna, wątpię czy się ta sztuka uda ;) Ja w każdym razie już sie nie umawiam z góry. Jak sie spotkacie dajcie znać, dojade jak będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×