Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

oj, zaraz zamęt ;) troche chcę Was ożywić, that\'s it :P na tańcach byłam, a jak! się nie odezwałaś - niedobra :P ale to nic, może kiedy indziej się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> nie odezwalam sie bo i tak nie moglabym pojsc, P wyjechal wtedy wiec potem nie mialby mnie kto odebrac z klubu a czekanie na pierwsza kolejke jakos ostudzilo moj zapal....i niestety kiblowalam w domu:( mowisz nastepnym razem ..w naszym tempie to bedzie gdzies kolo listopada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam znowu Stica na forum dla singlii -on tam rozdaje swoj telefon i umawia sie z jakimis obymi babami:P:P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... landi, masz tajemniczą wielbicielkę ;) podejrzewam, że to STIC ;) ;) ;) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość land
k..wa mac zdzieje zart smieszny ale szkoda mi nica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landi
zaplutek---> masz bystre oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Landi mnie też sie to przytrafiło ;) Ale fajnie na tym Żoliborzu i Zaplutka mam blisko :P Dziś mój stary ma urodziny a ja za 8 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Blondi--> powiedz wiecej o tym swoim nowym mieszkaniu...moze zrobisz jakąś imprezkę????? w koncu kiedys nam obiecywalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Jest malutkie 28m2, mam nadzieję, że się dziś już ostatecznie rozpakujemy :o Jest świeżo po remoncie i oby wynajmujący byli ok, ale wydaje mi się, że spoko :) Impreza?? Oszalałaś??w taki upał?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka nie poddawaj się są jeszcze pośrednie pory roku pomiedzy mroźna zimą i gorącym latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jam jest z podkarpacia
od piatku będe mieszkała w wawie, troszke sie tego boje, tu mieszkam w malej miescinie z rodzicami a tam bede tylko z kolezanka. ile moze kosztowac wynajem kawalerki w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio Blondi wynajmowała to Ci pewnie zaraz powie ile kosztuje nie martw się tu się zyje szybciej i drożej to cała róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jam jest z podkarpacia
drożej??artkuly spozywcze cenowo sa takie same, odziez raczej to samo.........tylko ze w barach podbno macie piwko drogie:p, bo az po 8 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz miała szczęście to za 1000zł + opłaty uda Ci się wynająć ładne czyste mieszkanie...nie daj się wrobić w zdewastowaną ruderę, a wiele takich tu proponują :o I bacznie przyglądaj się osobie wynajmującej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Że ja niby miałbym się oid Landi podszywać - ależ skąd ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, czy Ty koniecznie musisz mieć taką stopkę??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty chcesz od mojej narcystycznej \"stopki\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×