Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

stic, no właśnie, słabą metodę dowartościowania sobie wybrałeś ;P ps: a co się dzieje ze śliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka kuje do egzaminu, aplikacji i juz uprzedzala, ze nie bedzie jej przez miesiac, swoja drogą mogla by dac jakis znak zycia... Jak tam Nina chodzisz jeszcze na tance czy masz wakacyjna przerwe??? Ja sie nie gniewam na Stica, bo mam dosc duzy dystans do siebie....przynajmniej czasami :) Jak radzicie sobie w te upaly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka wspomniała też, że nie ma w domu netu... Co do upałów, dziś ograniczyłam się do szybkich zakupów i siedzę w domu, okna zasłonięte żaluzjami, wentylator na max i zimny napój pod ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi, chodze - ale to juz ostatnie podrygi, za tydzien ostatnia lekcja.. slabo :( a Ty? upaly? - na szczescie mam klime w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> moje tance skonczyly sie w zeszły piątek ale teraz chodzę na warsztaty, które mniej lub bardziej regularnie będą sięodbywały przez cale wakacje. Dziś tez ide, zajęcia mamy na Radomskiej (ochota) w fajnej sali z lustrami, no i jest taniej niz w Rivierze. Moze bysmy za tydzien wyskoczyly gdzies na tance??? tym razem na pewno bym dopisala??? co Ty na to??? sprawdż grafik i w tango....:) Dzis zabieram(my) sie za malowanie 2 pokoju...w domu jest taki bajzel, ze mam wrazenie, ze juz sie totalnie pogubilam. Na blacie kuchennym mam wszystko;kosmetyki, jedzenie, torebki, ręczniki, ubranie...jesli w tym tygodniu to sie nie skonczy to oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień w weekend odpadam, wyjeżdżam. ale w niedzielę idziemy na wieczorek na chłodną, jakbyś chciała to możesz dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam, że chce wam się tańczyć w taki upał. Mnie się nie chce nawet chodzić, hehe, ale cóż starość nie radość :D Ja planuję\"zabalować\" na siedząco w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tą niedziele z kolei mnie nie będzie...eh z nami/ wami to tak zawsze...to moze w jeszcze nastepny wekeend...? impreza na siedząco???? to jak u cioci na imieninach...Blondi wiem, ze stac Cie na więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba!! ;) oj dziś to się zapowiada masakra, żar tropików :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć WRÓCIŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAM :) do życia1 Egzamin był chamski i trudny - ale nie chcę o tym gadać... Propoonuję browarek - czwartek HARENDA (koło Uniwerku) o 16.30 :) Co Wy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja w niedziele ukończyłam słuszny wiek i w ogóle się na tyle nie czuję :P Upał mnie dobija, mieszkamy na 10 piętrze i grzeje od dachu, ale i tak jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Raczku nieboraczku, również sto lat!!! :)🌼 Ja nie wiem z wami to ja sie z góry nie umawiam :P będziecie, to może dotrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat stare baby:) sliwka --> a kiedy masz wyniki egazminu???????????? co do wypadu do Harendy -dam znac w srode ale raczej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi wszytkim sto lat 🌼 - tym co \"dmuchali\" świeczki też :D Ciiiiiiiiiii ale ten czas leci...tik tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, głowa do góry, podobno życie zaczyna się po 30stce :P mnie Harenda pasi, ale 16:30 - co to za godzina w ogóle? to lunch czy podwieczorek? :P zresztą, na czwartek już jestem ustawiona na rolki, także odpadam. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka -->ja odpadam wlasnie ze wgledu na pore i upal-jesli nie musze nie ruszam sie z domu ciekawe co sie stalo ze stickiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se mieszkanie urządzam :) Chętnie bym z wami dziewoje na kilka browcow wyskoczył ale pewnie wypijecie 3 i rozejdziecie się jak gdyby nigdy nic niczym tajne spotkanie templariuszy :) Chyba pojadę dzisiaj do odmaciu :D Ale jestem tu cały czas tylko lekko zaganiany ;) Landryneczko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł fuck - szkoda trzymałem za ciebie kciuki - a kiedy kolejny egzamin ?? Na pewno wiesz już wiecej niż inni - kiedy możesz robić kolejne podejście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udalo się teraz, uda się następnym razem 🌼 Uszy do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
najgorsze że za rok :( K**** ja byłam przygotowana ale testy w tym roku to był chory sen pijanego idioty. Może powinnam zapisac się do PISaków :P nikt się z moich znajomych nie dostał. Jeździli na nas jak na łysej kobyle :( Ps wiecie że jak się zje po martini poziomki i popije to żubrówką to strasznie ryupie watroba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj Śliwka, a napisz do Giertycha może da Ci amnestię, bo niby dlaczego nie, skoro zabrakło Ci kilku punktów!! 30% masz :P Ej a Ty się nie wykańczaj fizycznie co? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka--> dokladnie, nie ma co sobie niszczyc organizmu, to przeciez nie jest koniec swiata, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ale jakoś gdzieś mam ostatnio swoją kondycję. Stan fizyczny chyba próbuje dogonić psychiczne nastawienie do świata... Zapewne niebawem podniosę się (jak zwykle) ale na razie nie mam ochotu ani powodu :O Czy ja zawsze musze być poprawna zdyscyplinowana i z godnością przyjmować niepowodzenia? PIERDOLĘ :P tym razem muszę to jakoś odreagować. Ale obiecuję już nie mieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×