Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

jak zwykle w rozterkach (czytaj żadne) ;) niestety ostanio skupiałam się jak ci wiadomo na czym innym, teraz postanowiłam nadrabiać zaległości :) A u Ciebie - dalej obstawiasz topik dla samotnych?? Czy może coś drgnęło dosłownie i w przenośni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze troche sie rozkreciliscie. ja powoli dochodze do ladu ze swoim mieszkaniem- w koncu pomalowalismy duzy pokoj-oczywiscie nie obylo sie bez klopotow i jak patrze na te kolory to nie jestem do konca zadowolona ze swojego wyboru (jedna sciana zolta + dwa odcienie pomaranczowego i jedna ecri) no ale jak to sie mowi \"pierwsze mieszkanie dla wroga, 2 dla przyjaciela a 3 dla siebie\" , jednak na razie juz nie mam sily a tak na prade kasy zeby zminiac te kolory po raz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahahaha - a czemu to taką tęczę macie w domu ?? Moje uczuciowe dobre :) Byłem wczoraj w BrowArmii - jesu ale mają dobre to piwko jeczmienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo everybody 🖐️ landi, dziex za fotki :) alez on jest slodkiiii :) stic i zycie uczuciowe?? - a te pojecia sie nie wykluczaja? ;P pozdro 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Wam :) Ninna :D, Landi - kolorstyka Twojego mieszkania zaczyna mnie coraz bardziej intrygować :) Stic - z odpowiedzi o życiu uczuciowym wnioskuję że świetnie Ci się układa w związku z piwem jęczmiennym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni dostałem zdjęcia pieska - zdjęcia jak zdjęcia ale Ty i piesek na pomoście - HOT & ECLECTIC ! :D Chyba sobie wydrukuje w wielkoformatowym rozmiarze i powieszę na suficie a gwiazdy z powodu kompleksów będą spadały z nieba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witram:) no własnie troche mnie ponioslo z tymi kolorami, :) ale to nic bo nie powiedzialam wam wszystkiego to juz bylo 2 malowanie tych scian -bo za pierwszym razem jak zamówlismy farby to nie dość, że kolory okazaly sie tak oczojebne, ze wychodzac z domu myslałam, że nie zgasiłam swiatła to jeszcze musiałabym zainwestowac dla nas i gosci okulary przeciw słoneczne :) na szczescie farby okzaly sie beznadzieje mimo, ze drogie i na scianach mialam pienkne smugi w kiklu kolorach, ehhhh tak jak obiecywałam zrobie jakąs imprezke w drugiej polowie sierpnia to sami ocenicie :) Slikwa--> tobie tez przesłałąm zdjęcia moriego Stic---> jestes mistrzem komplemanetu, widzę ,że budzi sie niemalze w Tobie jakis talent literacki ;) mam jeszcze inne zdjecia z Mazur ale Przremo by mnnie udusił gdybym Ci przesłąła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi - oglądam na raty bo trochę nie mam jak - ale sa świetne. Ale Twoja Paskudka wyrosła :) \"Oczojebne\" - osunęłam się na podłogę... ska Ty wzięlaś to hasło - super muszę przyswoić ! Stic - normalnie nie pogada z jak Ci się dzisiaj gadka właczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oczojebne\" - Rotfl - o matko ale się uśmiałem. Czyli rozumiem, że dwa malowania byłu - ciakwie to musi wyglądać ... Magdo M. -> Zdarza się i takiemu tłumokowi jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest od lampki-oczojebki słowa które znałązłąm kiedys w słowniku polsko =angielskim brzydkich wyrazów :) niestety słwonik ktos pozyczyl na wieczne nieoddanie a szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic sie rozkreca ;) podejrzewam, ze to landi ma na niego taki stymulujacy wplyw ;) :P a w kwestii nietypowych zwrotow wczoraj uslyszalam: \"Ninka, kochanie... ochujalas??\" ;) slabo?? ;) śliwka, jak tam trauma? doprowadziłaś się już do pionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się rozkrecam - dowcip mi się udal - Landi się zaczerwieniła - no takie reakcje wywołało to zdjęcie :) Chyba pozytywne - świadczy że jestem hetero - nie musicie się mnie bać. Nie wiecie że każdy gej to pedofil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna, no cóż w sumie zaczynam funkcjonować, choć jak sobie czasem tak usiadę i pomyslę ze mam rok w plecy to od razu mnie skręca. :O Landryna a masz jakies inne fajne hasła z tego zaginionego słownika :) bo chętnie bym się pośmiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak tak - ja też poproszę jeszcze kilka haseł :) Witam w ogóle - jechałem mostem P. - ale Wisła wali - smró, że nie da się wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Ja tam nie czułam wczoraj smrodu Wisł. Może jej smród zależy od odcinka, z reszta nieważne. Szykuje mi się fajna imprezka w weekend. Macie jakieś pomysły na drinki z wódką i martini extra dry ewentualnie gin? Bedę wdzięczna za propozycje - czystej w taki upał to raczej się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tj. pisałam słownik ktos pozyczyl ode mnie i juz nie oddal, a moja pamiec jest niestety ulotna :( ale jak sobie cos przypomne na pewno wam napisze. co do drinkow-zmieszaj po prostu 40ml ginu z 20ml martini --> wymieszja i dodaj oliwke - to moze niezbyt wyszukany ale fajny drink :) inny --> 60 ml martini białe wytrawne, - 30 ml blue curacao, - 90 ml sprite\'a, - plasterek cytryny, - lód. kolejny-->martini, wodka, sok pomarańczowy albo -->40ml camparii+40 rozowego martini, 80ml wody mineralnej +lód mozesz tez pomieszac martini dry 20ml z 20 ml jakiejkolwiek whisky i jeszcze dodac 10ml jakiegos likieru pomarańczowego, oczywiscie z lodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka to cicha woda
a takie są najgłebszzeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale ponieważ to mój ostatni przed urlopowy dzień to muszę poudawać że pracuję ;) Landi dzięki :) Jaka tam ze mnie cicha woda ze mnie to taki górski potoczek: otrzeźwiający i bystry no i zimny jak diabli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy Nauczyciel
Codziennie rano zakładam kostium zdechłego diabła tasmańskiego i przepocone majty sąsiadki Genowefy i udaję się do pobliskiego Lidla gdzie zaspokajam się analnie głową zdechłej ryby,tańcząc przy tym kujawiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..warszawska zakrecona dzieucha was wita,co tutaj u was tak smutno rozumiem ze jest weekendzik,ale musimy podniesc ten upadly topik, nie moze isc na zmarnowanie (ja tutaj z misja do was) Dziewczyny jak mam sie wkupic w wasze szanowne grono? ha? nie czytajac wiele tylko prawie 50 stron(przy moim notorycznym braku czasu hm...braku organizacji to naprawde nielada wyczyn czyt. prosze o nagrode) waszych interesujacych dialogow stwierdzam,ze chyba sympatyczni jestescie,choc milo by bylo zweryfikowac to w real.Wow juz 2.00 zamykam laptopa i pedze na karmienie ;) a domyslajcie sie kogo . Zagadka Kogo karmi szpilkak o 2.00 w nocy? czeka nieziemska nagroda buzia do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..zawedrowalam do was a tu cisza,mam nadzieje ze to sprawka weekendu.Jestem wlasnie w drodze do mojego krolestwa,jak przekrocze magiczny prog to zajrze tu po raz trzeci...wiec prosze meldowac sie dziewczynki i chlopcy Ania nadchodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka, herzlich willkommen! ;) podejrzewam, że jakiegoś potworka masz na stanie, skoro wiedziesz tak nocny tryb życia ;) i a\'propos powyższego melduję, że właśnie zostałam ciocią i \"posiadaczką\" ślicznej bratanicy o Jeszcze_Nieznanym_Imieniu :) pozdro z poniedziałku. niech mnie ktoś obudzi!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello starzy i nowi :) posiadający potomstwo własne jak i wsród krewnych i powinowatych :P Ja jestem na Podkarpaciu :) i dobrze mi z tym a w sobote byłam na super imprezce. Landi polecam drink: martini extra dry 100, wódka Golden wasser 100, gin 100 uzupełnić sokiem z limonki i woda gazowaną :) cudowne a jaka ma moc - nie czujesz że jedziesz :P pozdarwiam - odezwę się niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Szpinak--> w weenendy zawsz, lub prawie zawsze jest u nas pusto bo wiekszosc nie ma dostepu do netu..co do Twojej zagadki to wlasnie albo masz jakies dziecię -choc to dziwne zeby malego lub mala katowac o 2 w nocy szpinakiem :P fuuujjjj a moze biedactwo siedzialo od obiadu tak dlugo nad talerzem...Ja pamietam ze w przedszkolu drżałam na sam widok tej ohydnej paci....teraz mi sie odminilo i uwielbiam z czosnkiem i parmenzanem opcja druga--> jestes na jakies diecie Sliwka--> ja to i tak chyba za duzo pije, ale wiesz nigdy nie pogardze dobrym drinem :):):) a TY szalej szalej na tym swoim podkarpaciu -jestem żądna jakichs pikantych historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o k... wlasnie przeczytalam dokladnie wypowiedz nowej kolezanki i umarlam ze smiechu :):):):) , czytam b szybko i czasem nie dokladnie zamiast szpiklak przeczytalam szpinak...no coz , ja chyba na prawde za duzpo pije :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Witam was wypoczęta i zrelaxowana po urlopiku nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Rewalu. To miejscowość między Trzęsaczem a Niechorzem. Lato tego roku dopisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę ze zaczyna się towarzystwo zbierac. Mam nadzieję że uda nam się w przyszłym tygodniu spotkać na piwku :) Blondyna to pogoda ci dopisała :) Ja zaraz siadam na rower... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×