Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Cześć :) Ja troche pozmieniałam i wydaje mi się trochę za mdłe... Dałam mniej margaryny, nie dałam rodzynek ani kakao ani olejku rumowego za to odrobinę budyniu śmietankowego a polewę zrobiłam z rozpuszczonej gorzkiej czekolady rozprowadzonej śmietanką... w ogóle to mam szpitalo-wytrzeźwiałkę w domu i sama coś nie bardzo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć miałaś Blondi nie pić przez miesiąc, o ile dobrze pamiętam :P dziędobry kuchareczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina blondyna - sierotko, przecież Ty zrobiłaś zupełnie inne ciasto :D tego nie dodałam, tamtego też nie , to zamieniłam a tu dałam mniej...- bomba! Nina a u Cieie jak z gotowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z gotowaniem na bakier, po pierwsze nie lubię się babrać, po drugie gotowanie wcale nie jest zdrowe, a po trzecie na pewno mnie nie odpręża! ale mam swoje patenty, np. ciasteczka z kleiku ryżowego, albo racuchy truskawkowe, albo tzatziki - które mam opanowane do perfekcji mimo awersji do babrania - patrz akapit powyżej ;) to ciasto z kaszy manny jadłam u koleżanki i jest pyszne - trzeba tylko lubić kaszę mannę i zrobić je zgodnie z przepisem :P a kotleciki znam w wersji nie z ryżem tylko z kaszą jakąś, pęczakiem bodajże (inwencja mojej mamy) i też są super. generalnie nie miałabym nic naprzeciwko, gdyby to mój facet potrafił gotować - chociaż, gdyby miał gotować niezdrowo, to niech już lepiej wcale nie gotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję wg własnego uznania :P Ja wczoraj tylko piwko wypiłam za to mój luby sie nabzdryngolił koncertowo 😠 jestem niewyspana i bolą mnie bebechy... Dodatkowo jestem uziemiona w domu bo dzieciak chory :o Obiad mam jeszcze więc nie muszę robić i chyba umrę z nudów... :( buuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmnożyłam, opiekuję się w ramach zarabiania na waciki i oczekiwania na prace z prawdziwego zdarzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) JAk tam po weekendzie?? U mnie super. Nadrobiłam zaległości towarzyskie. Bawiłam się ekstra i pogoda nam dopisała :) Jednym słowem w długi weekend osiągnęłam nirwanę :D A Wy jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędziłam na mizianiu i piwku z Zaplutkową załogą :D No i lenię się nadal ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trześć baby :classic_cool: Landi fajny filmik - lol :) Co tam u forumowej Magdy M. ?? Jak u kołchoźników pracy tj Ninny ?? Blondi - Ty - dzieci - Matko Tereso z Kalkuty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, piwko malutkie :P:) w sobotę się kroi imprezka znowu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baluj baluj zacznie się wrzesień i Ci się skończy :P Ja cały weekend byłam tuczona - grile, obiadki, kolacyjki a wszystko w super towarzystwie i oparach wysokoprocentowych trunków :) Piłam regionalne przymak - piwo fortuna. nie lubię słodkich piw, ale to bardzo mi podeszło :) jest z palonym cukrem i smakuje bombowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego we wrześniu mi się skończy ? przecież nie pracuję już w szkole :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracujesz??? Nie wiedziałam alb po prostu nie zarejestrowałam :( Wybacz. To rozumiem że szukasz pracy i mamy mieć oczy i uszy otwarte jakby co ;) A masz juz w ogóle coś na oku czy posucha zupełna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe spoko, no coś tam wspomniałam w czerwcu ;) Mam już pewną propozycję i mam nadzieję, ze wszystko wypali na przełomie wrzesień-październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a moj weekend byl do dupy...P caly czas pracowal a ja w sumie siedzialam w domu i nic pozytecznego specjalnie nie robilam. W sobote bylam wprawdzie na imprezie domowce ale bez rewelacji. widziałam film \"diabel ubiera sie u Prady\" z Maryl Streep-ma chyba wejsc do kin w pazdzierniku w sumie dosc trudno mi go oecnic bo ogladalam w wersji orginalnej a mowili z jakism dziwacznym akcentem i tak szybko ze mam wrazenie ze zroumialam tylko polowe wlasnie Stic ---> gdzie sie podziewales ...Blondi cos wspominala, ze byles na jakims urlopie...dawaj szczegoly...gdzie ? z kim? kiedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic teraz na innych topikach siedzi więc możesz się nie doczekać odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi :) Przyznam że czekam na \"Diabeł ubiera się u Prady\" dostałam tę ksiązkę na urodziny kiedyś tam i przyznam że dla mnie była średnia. Jednak uwielbiam Meryl Streep i wyobrażam sobie jaką kreacje stworzy jako Miranda... To chyba będzi film jednej aktorki ;) A Stic jak to facet - wyparował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Diabeł słabizna na film do kina też nie pójdę...pewnie obejrzę z ciekawości kiedyś w TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -> PMS ?? Ladi -> Ustonie Morskie 8.08 - 14.08, z dziewczyną, -balowałem i plażowałem, -przepychałem się pomiędzy tumanami ludzmi, -słuchałem Dody na żywo, -grilowałem, -pływałem w morzu, -puszczałem latawce, -oduczałem się palenia, -odchamiałem, -chowałem przed deszczem -chowałem przed słońcem gdy świeciło bo po pierwszym dniu byłem jak raczek -oddychałem jodem -robiłem sobie jaja ze znajomych jak to \"słonecznie\" jest nad morzem gdy \"Prognoza pogody\" pokazywałą deszcz\" -kontemplowałem, no i jak by to ujeła Blondi \" kiziałem\" :D Więcej grzechów nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> rzeczywiscie to film 1 aktorki, Meryl w tej roli jest super przypomina nieco Cruelle Demon (to chyba tak sie pisze:) ) ze 101 Dalmatynczyków. Ja po prostu mialam problem ze zrozumieniem częsci zartów w sensie slangowych odzywek Stic--> jestem prawie ustatyfakcjonowana ...prawie...pisz co to za Bejbe::)....szczególy prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Stic masz dziewczynę, a moze teraz z nas robisz sobie jaja :P :P :P No to dawaj dawaj jakieśinformacje co to za desperatka??? Landi nie chcę zapeszać ale być moze już niebawem zostaniemy Pruszkowskimi sasiadkami... Ale na razie ciiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze 🖐️ Stic >. nie... i jak widać nie jesteś takim znawcą kobiet za jakiego Cię biorą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że ja jestem znawcą kobiet😡 ?? Ja jestem ich koneserem...jak Hanibal Lecter :) A dziewczyna jak dziewczyna :P Widać nigdy nie miała chłopaka albo na moją \"bejce\" leci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×