Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Koneser? no ja Cię proszę Ty mnie nie rozciągaj :D Głupia znaczy :P Co to \"bejca\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak inaczej ma być ale noszę tylko od święta do kajdora :) Bejca \"Puniu\" to określenie na samochód marki BMW :P Stać mnie a co bedę Malezą się rozbijał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blachara to taka co się puszcza - ona się nie puszcza więc raczej pod \"smerfetkę\" podchodzi...:P za dużo mety się brało czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Stic, pisz jak człowiek, bo Jak Boga kocham tych prostackich textów nijak nie kumam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na ułożone dziewcze przystałao przestałam Was rozumieć :( Blachary, bejce itp- ludzie po jakiemu to :( Smerfetka znaczy się nieletnia - uwazaj Stic na prokuratora, Zioberek wytacza armaty przeciw pedofilom..... nawet BMW ci nie pomoze :P Blondasku ja rozumiem że Ty się tymi z tekstami w szkole otrzaskałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz - to Ty nie wiesz że ja miewam róznego rodzaju stany mojej chorej jaźni niczym dopelganger ?? Za dnia wcielam się \"słowem\" w przedtsawiciela różnych polskich subkultur a w nocy jestem Poltergeistem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka własnie o to cho, że nie wiem o co kaman :P :D Stic tak jakoś nieładnie się o niej wypowiadasz :o Faktycznie głupiutka musi być... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i ja sie zakręciłem, chyba mnie wkręcacie - przecież ŻARTOWAłEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no mają... ja na codzień mam taki wybryk natury ;) czyli ze mną też coś nie tak:D I\'m freak i jest si :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivat wolność :D i tego się trzymam!!!!!!!!!!! Nie wytrzymałabym z takim okazem ani jak Twój (z opowieści - tak sobie myslę) a o Sticu nie wspominając :P Mój kumpel stwierdził ze to fanaberie i pierwsze oznaki staropanieństwa :( a co ja poradzę że mam pewne wymagania co do partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie wiem czy widziałaś wywiad z Panną Frykowską znaną z BBrothera jako Frytka. Ona przyjęła nowy pseudonim \" Fryka, Frik\" od freak. Czyżby jakiś zbieg okoliczności :) Magdo M. próbujesz wzbódzić we mnie wyrzuty sumienia ?? Dla urozmaicenia dodam, że to naukowiec w zakresie biologi komórek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za byka Magdo M. - A co we mnie nie tak - nie znasz mnie przecież prywatnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie że Cię nie znam, raptem bylismy na dwóch piwach, ale pewne rzeczy są widoczne gołym okiem u każdego... Bez obrazy - na piwko i do kasyna :) to ja z Tobą chętnie, ale jako mężczyzna - nie jesteś w moim typie charakterologicznym. Tyle. Podsumowując mnie przyciągają brutale a nie poczciwcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czytam i czytam i nic od dwoch stron nie rozumiem...Stic jakies tłumaczenia w nawiasach by sie przydały :P:P:P wytłumacz mi w końcu byłes czy nie byłes z jakąs babą nad morzem, ktos poza Tobą ją widział...:P martwię się o was ; Blondi chleje całe dnie, już pewnie podczas gotowania tych obiadków pociąga sobie z piersióweczki, Stic ma jakieś alkoholowe zwidy, a Sliwka wclae nie lepsza upaja się jakimiś dziwnymi wynalazkami od których pęka głowa gdzies na drugim końcu Polski... :D:D:D Sliwka--> a kiedy bedzie cos wiadomo z tym Pruszkowem???????????byłoby super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic widziałam, widziałam :P Skoro mój facet mówi,że pyskuję jak Doda to i tę Twoją Frytkę przeżyję ;) Śliwka no to mamy znów coś wspólnego ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Landi przypomniałaś mi, ze może bym dziś jakieś piwko...:classic_cool: hmmm w piątek luz a w sobotę imprezka to by tak akurat wypadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi - dam Ci znać gdy tylko coś konkretnego się urodzi ;) ja planuję tam zakup swoich 4 ścian - bloczek ma być oddany w 2007 w grudniu, ale Ty też się chyba stamtad do tego czasu raczej nigdzie nie ruszysz?? Jeśli się zdecyduję to zapewne dokonam zakupu we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie to może w przyszłym tygodniu np. we wtorek pójdziemy sobie do jakiejś knajpki :) Zabiorę Was w świetne miejsce - miło, przytulnie bardzo tanio i pycha żarcie - do picia też się coś znajdzie a wszystko w Centrum Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo M ?? Ja poczciwy ?? No wiesz ?? Ze mnie po prostu dobry facet jest :) Co we mnie jest takiego poczciwego ?? Pytam poważnie ?? Brutalni faceci to pozerzy, uciekają pod spódnicę jak zaczyna się coś dziać...te hiszpańskie bródki, styl Psikutasa bez S. aka Keler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - są pociągający tyle że nie można być \"napompowanym\" przez 24 godziny na dobę. Taki facet rozpłacze Ci się kiedyś w rękaw a Ty przeżyjesz szok. Kumpel zarzucił mi świetny tekst, lekko prostackie zaraz powiecie ale ja jak go usłyszałem to cięzko było mi się nie śmiać Jak w slangu \"dresiarskim\" określa się akt onanizowania się ?? .....Bić Niemca po kasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja heja.
też jestem z wawki i chętnie kogoś poznam ;)) pzrzeczytałam tylko dwie stronki więc nie wiem co sie tu dzieje ;)) ale moze jak bede miala wiecej czasu to poczytam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×