Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Ja we wtorek odpadam napewno :P Śliwka ile sobie liczą za metraż? i nie boisz się mega dojazdów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojazd jest bezproblemowy bo osiedle jest blisko kolejki WKD. Mam tam przyjaciół więc sama przetestowałam. #0 minut i jestem w Centrum WKD jexdzi dość często. Ceny o połowę niższe niż w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje browar ?? W Albercie 2,60 - z tego co czytam w Pruszkowie 1,45 - chyba rzucę pracę i będę eksportował browar do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic chodziło o cene mieszkań...widzisz jaki z Ciebie pocieszny głuptas :P Śliwka ja generalnie dziś nie mogę się zdeklarować na żaden dzień... Po prostu mam stresa w środę i nie wiem co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka możesz podać linka na to osiedle? Bardzo ładnie proszę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłoby to być w środę lub czwartek? Ja w sumie mam nadzieję, ze wszystko będzie ok! ale też będę miała chyba dzieciaka na przechowaniu więc więcej będe wiedziała dopiero w poniedziałek... No i dlatego u mnie pon, wt odpadają bankowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czemu zaraz po zadaniu pytania robicie ze mnie poczciwego ciapę puciolka ?? Chyba rzeczywiście będę musiał nadgonić luki i stać się męsko męski. Magdo M. proszę podaj kilka tipów na umęskowienie mojej osobowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już od dawna kochana tylko się nie możemy zdecydować ;) Dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwko możesz mi na maila skrobnąć ile dokładnie za metr bo nie napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no właśnie i dlatego my wciąż odkładamy... ale to jednak trochę daleko to już jakby blizej Komorowa niż Pruszkowa. Ciężka sprawa :o Stic męskim mężczyną trzeba się urodzić :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko a sprawdziłaś co z planem zagospodarowania przestrzennego, granica zabudowy itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj .... Pewnie Peszek, Chyra i Szyc ?? Zgadza się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaquin Phoenix - do niego mam szczególną słabość..., Christian Bale, Ralph Finnes, Alan Rickman,Gary Oldman i absolutnie męski z meskich Clive Owen Peszek - mówisz hyba o Marii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do Ch. Bale\'a i G. Oldmana :D Dodam do tej listy jeszcze mojego tygrysa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same Holiłódzkie gwiazdy - fiu fiu...a z polskich ?? Czy ja dobrze zrozumiałem że Ty kupujesz mieszkanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stid interesuje się kinem i doskonale wie jak ci panowie wygladają :P Chodzę do kina częściej niż do kibla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol :D Faceci tak mają. Ja miałam ubaw z mojego jak kiedyś tam powiedziałam, ze jego kolega jest bardzo przystojny a on był bardzo zdziwiony i jakiś rok później powiedział do mnie przez telefon:\" A wiesz Słonko, X wcale nie jest taki przystojny\" No rozwalił mnie. Tym bardziej,że ja nadal twierdzę, że to cholernie męski sexowny typ mniam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christian Bale - spox bardzo dobry i przekonywujący w Equilibrium - gęba kwadratowa, skurwysynem mu z oczu wali...:) Ralph Finnes - pasiv gay, mięki angielsko zbazowany sweter w kratę Alan Rickman - spox - klasa sama w sobie Gary Oldman - zmarchy już ma ale spox Clive Owen - całuśny, słodziutki nie potrafił wiarygodnie zagrać roli pilota za linią wroga - generalnie aktor do ról słodziutkich facetów. W \"Poznaj mojego tatę\" rola była wręcz skrojona na niego. Nie widzę w nich nic szczególnego co wyróżniało by ich jako męskich - nadal nie wiem czego mi tak na prawe brakuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clive słodki zgadzam się, ale ja go w Poznaj mojego Tatę nie kojarzę za cholerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grał takiego słodkiego faworyta starego - zrobił im taki ołtarz z drewna a ten debil go spalił bo jarał peta na dachu i zrobił spięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×