Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość sliwka niewęgierka
na zieleinię posadzoną na osiedlu a z drugiej strony na zieleninę i blok - ale spoko bo vis a vis będzie mieszkać moja przyjaciółka ;) a obok mnie mój kumpel :) jednym słowem mafia wraca do Pruszkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze nie masz bloku a już masz sąsiadów :D Kolega już szykuje lunetę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to już widze raczej zdecydowana jesteś ;) Mnie to Ursus sie podobał blisko WKD ale już nie ma a tak to już sama nie wiem gdzie chciałabym mieszkać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka niewęgierka
Blondi może chcesz byc moją sąsiadką ??? Bo tam chyba jeszcze z 2 mieszkania ok. 100 m zostały. Stic - skład mamy w 10 :) co do tej lunety... chyba nie jest konieczna - wystrczy poprosić ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chate to mój Radzio kupuje, ja tam tylko nieśmiało mu doradzam ;) Wolelibyśmy w Wawie, poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc nie mam parcia na zakup, bo to będzie oznaczało, ze na dobre tu osiadamy, jak dla mnie mogłoby się wydarzyć coś, co sprawi, ze wrócimy do Wrocławia, tyle, ze to raczej impossible...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianka, tam się urodziłam, tam mam rodzinę i przyjaciół... tu też mam rodzine, bo moja babiczka pochazi z Warszawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ Jak tam weekend? U mnie imprezowo i było cool, co potwierdzają fotki :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Stic. Ja po Saturday Night Fever dopiero dziś doszłam do siebie, chociaż nie do końca ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się odchamiałam do wczorajszego wieczora... koncert, kino, miłe towarzystwo :) Wczoraj o 20 wpadła sąsiadka że ją zalewamy - myślałam że się popłaczę w pokoju kumpla wypier.... zawór (pokój był zamknięty) powódź totalna. Do 23 wynosiłyśmy ksiażki , meble itp :( K**** jak nie urok to przemarsz wojska. Czy ktoś wie jak się suszy książki - wszystkie są tak mokre jakby je wrzucono do wanny :O TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Śliweczko współczuję :( Książki to chyba rozwiesić najlepiej i niech schną...bo co innego zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że kartki się powyginają... Na razie te najcenniejsze (to naprawdę były rarytasy prawnicze :( i rzadkie wydania ) położyłam na stołku pomiędzy dałam papier deskę drewnianą i na górę hantle 40 kg ... postawiłam w przeciągu i czekam.... 😭 gdy tak przydusiłam to woda kapała.... az sie serce krajało, starty naprawde są wielkie - równowartosć jakiegoś wypasionego roweru albo kompa :( 😭 najgorsze ze są tez pożyczone egzemplarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( No musicie liczyć na wyrozumiałość ze strony pożyczających...to zdarzenie losowe... Ale woda w pokoju? skąd??? pękła rura od kaloryfera czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy na ostatnim piętrze i taki fiutek od kaloryfera (odpowietrzacz się rozwalił) pękł w nim zawór więc to co kaloryfery miały w sobie po prostu zaczeło strumyczkiem lać się po rurze i na podłogę :( Wiwat ostatnie piętro, na środkowych to sie nie zadarza :( Co do wyrozumiałosci - jak ktos sprowadził książke z drugiego końca świata za 140 euro i jeszcze jej nie czytał tylko pożyczył przyjacielowi - to nie wiem jak zareaguje gdy się dowie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale co ma was pozabijać, śmiertelnie się obrazić? kurde my też mieszkamy na ostatnim piętrze :o nic się nie zepsuje...nic się nie zepsuje...nic się nie zepsuje...nic się nie zepsuje...nic się nie zepsuje...nic się nie zepsuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te fiutki od zaworów mają być prostopadle do rur - to przecież oczywiste jak powiedział wczoraj hydraulik ale jak zawór nie wytrzyma to nawet ta informacja Ci się nie przyda :( ale straty będą mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że jest si, tu był remont niedawno i widze,że zakładane niedawno liczniki ciepła... Chcesz relaksik i pooglądac se fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flash to yyy noooo aplikacja czy coś tam :D we flashu się robi strony internetowe ;) Mój to taki duży w glassach i t-shircie Guinnessa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki gościo co naprawia ksiażki - może on ci pomoże ?? Może przynajmniej zna jakąś skuteczną metodę suszenia książek ?? O czym piszą w ksiązkach prawniczych za 140 Euro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×