Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Jednen grzyb - czy pelikany czy flamingi - każdy wie o co chodzi. Tamto Miami to był prawdziwy swiat a to jest wylukrowane Hollywodzkie. Totalna kopa :O Jeszcze takich kolesi obsadzili że nijak się to ma do lat 70\' i 80\'. Duże amrykańskie bryki, alfonsi i wikidajło w postaci wietnamskich żołnierzy. Można wymieniać bez końca caraktrystyczne cechy tej serialowej tandety. A tu ten słodziutki C.Farell i jego koleżka. KOBIETY - nie mówicie mi że do kina idzie się tylko dla aktora ?? 😭 A muzyka Ian Hammera i klawiszowo - keybordowe klimaty. Jak to się ma do Jay-Z i Linking Park ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic!! Ale to MIAMI nie jest adaptacja serialu! Przecież to od pocztaku wiadomo. Akcja rozgrywa sie \"dziś\" wiec mokasyny i t-shirty pod marynarkę nikogo by nie przekonały :P Muzyka jest taka jak czasy. Tego się (ponoc) teraz słucha. Ja nie idę do kina dla aktorów tylko by obejrzeć dobry film. A po recenzjach jakie czytałam myślę ze on taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po jakiego grzyba nazwali to Miami Vice ???? 😡 Mogli to nazwać dwa amsterdamskie pedały na wschodnim wybrzerzu Stanów Zjednoczonych. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Mann podkreślał, że to będzie INNY film i sorry ale serialowy=prawdziwy świat? nie rozciągaj mnie :P W Rekrucie mi się podobał bardzo, w Telefonie....Telefon mi się nie podobał :P I gdzieś jeszcze grał świra-faszyste :D był niezły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdolności aktorskich Farella - to faktem jest że ma facet talent. Mnie podobał sie TLEFON , w Rekrucie też był niezły - tego filmu o którym piszesz nie znam, natomiast krzywdę ktoś mu zrobił ALEKSANDREM - film żenujący!! Co do Foxxa - Raya zagrał nawet nawet ale jak dla mnie to Oskar był przesadzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po kiego grzyba korzystają z rematu serialowego - teraz wy mnie nie rozciągajcie. A Ty Blondi to masz klapy na oczkach i tyle. Serial był bardzo realny bo Mann sam podkreślał że nie miał kasy na kręcenie fikcji - nie stać go było. Zdjęcia, nawet niektóre historie bazują na tych prawdziwych z kronik policyjnych Miami, w oparciu o które pisane były scenariusze. To niech nazwą Miami DEA Department czy jakoś tam. A w Rekrucie zagrał jak zakalec. W Telefonie troszkę mu lepiej wyszło. Gębą i akcentem brytyjskim nadrabia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic zapomnij, że to nakręcili, absolutnie nikt Ci nie każe iść do kina, pobaw się ze smerfetką i wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeeeeeeeeeee...nie dziwię się że baby są tak naiwne wobec facetów skoro chodzą do kina na takie debilizmy. Szkoda słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qurwa a czy ja chodzę na jakiś shit w postaci American Pie i się zachwycam jakimiś pustymi laskami ?? 😠 Nie chodzę na Pamelę, Denise Richardsson ani inne puste cizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic ale wyjaśnij mi bo mnie to przerasta - co ma MIAMI VICE - do naiwności w stosunku mężczyzn??? Pogięło Cię juz całkiem? A na co chodzisz do kina bo mi to umknęło :P Ja dziś idę na Życie ukryte w słowach - taka komercyjna chała dla blondynek (srory blondi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic agresja dziesięć i wypowiedzi nie na poziomie :o sorry ale na takiego faceta jak Ty to bym nie poleciała... Poza tym nasze gusta jeśli chodzi o kino są bardzo rozbieżne, nie zrozumialbyś nawet połowy moich ulubionych filmów:P A że czasem mam chęć się odmóżdżyć, moja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film dla mnie to całkowite dno - wsadzą aktora pieknego - to 3/4 bab poleci bo C.Farelka, dadzą fajną brykę to pójdzie masa tych co się zachwycają błyszczącymi samochodzikami. Stąd była ta cała dyskusja. Zero obiektywizmy w tym co mówiecie zachywcając się nie wiem zupełnie czym ?? Ostanio nie chodzę bo same kaszanki puszczają...co mnie tez denerwuje bo mam nadzieje że się ten sezon wakacyjny skończy i puszczą cos na prawdę ekstra a nie jakieś tam Tokyo Drifty... A co do mojej kultury Blondi to nie wiem co masz na mysli ?? Nikogo nie zbluzgałem...wyraziełem swoje zdanie i tyle... A czy bym nie zrozumiał to nie byłbym do końca pewnien :P O dziwo też mam mózg i nawet go potrafię czasami w poczciwy sposób wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zraziły mnie Twoje bluzgi ogólne, tak jakby było czym się afektować :P A propos gustów filmowych, pisałam niedawno na jakie filmy czekam i sądząc z braku zainteresowania, nie Twoja estetyka... \"...nie dziwię się że baby są tak naiwne wobec facetów skoro chodzą do kina na takie debilizmy\" cóż za rozbrajające uogólnienie i daleko wyciągnięte wnioski ;) Klapek na oczach też u siebie nie zauważyłam, ale dzięki za troskę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze - no to napisz jakie - może mi umkneło...chyba nie masz mnie za jakiegoś ograniczonego ?? \"...nie dziwię się że baby są tak naiwne wobec facetów skoro chodzą do kina na takie debilizmy\" - trzeba było od razu napisac że idziesz się odmóżdżyć to nawet bym poszedł z Tobą - ale to byłoby najgorsze moje 100 minut w kinie jakie przeżyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volver Almodovara i Inland Empire Lyncha. Niektórzy znajomi oraz mój facet zarzucają mi, że chodze do kina na ciężkie filmy a przecież kino to rozrywka :P To jak się chcę zrelaksować na prostym filmiku to teraz z innej strony wrzask 😭 :P:P:P:P:P:P No za 2 h koncert, a ja idę oczywiście sama bo Maleńczuka też nikt nie lubi ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Lyncha pójdę choć mam wrażenie że to nowe \"Mulholland\". No ale powiedz mi szczerze Blondi - jak można lubić Maleńczuka - żeby on jeszcze był naturalny w tym swoim zniesmaczeniu i grymasie - a tu komercha bije po oczach jak nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupiam się na jego głosie, muzyce i tekstach, nad resztą kompletnie się nie zastanawiam... Co do Lyncha to jestem niesamowicie ciekawa jak się będą prezentować u niego nasi aktorzy... Majchrzak... mmmm kwintesencja mężczyzny i dobrego polskiego aktorstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a ja mam lekarza o 18:00, wiec nici z Malenczuka... buu ;( baw sie dobrze Blondi i czekam na relacje z koncertu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maleńczuk jak zwykle cały koncert bez zadyszki swoim super głosem zaśpiewał...nic dodać nic ująć :classic_cool: Konkurs wniebowzięci mnie rozczarował statywu w lateksie nie było:P kobieta połykająca ognie w dzień nie miała szans zrobić show, chirliderka się starała mimo, że nieprofesjonalna ;) Warto wspomnieć o zespole Mech, który supportował HT i zagrali róznież kawał dobrego rocka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Jak weekend ? Mój cudownie - widziałam wczoraj działkę na któej stanie mój blok i przyznam szczerze że bardzo mi się podoba :) Zielono, spokojnie nawet jakieś bajoro jest w okolicy - miodzio :) Blondi - załapałam się na kawałek koncertu - słuchałam spod Kinoteki ale zawsze ;) Polecam Wam film życie ukryte w słowach - super kameralne kino dla wrażliwców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mnie rozwalił Makak wijący się jak w konwulsjach :D Mieliśmy czekać na zjazd Maleńczuka z dachu, ale pić nam się chciało to sobie poszliśmy:classic_cool: No bo dołączyła do mnie Zaplutkowa załoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weekend leniwy, poza tym cierpiałam na śpiączkę oraz wqrwiałam się na faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×