Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Śliwka -> W każdym razie wiedziałaś o co mi chodzi :) A nie ma Lostów na DVD w wypożyczalniach ?? Blondi -> Ciekaw jestem jak w takim razie wytrzymuje Twoja druga połowa z Tobą. Może pomoże wiadro relanium albo melisy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka >> mnie też taniec, no i sex :D z takich ruchowych :D:D:D Stic, a myślisz,że druga połówka lepsza? :P Aż dziw, że się jeszcze nie pozabijaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi !!! aresztowali chłopaków z antyradia!!! zdjęli ich z anteny ! wracaj i ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak śliweczko już ich nie oddadzą ! Blondi jak piszę, że zdjeli ich z anteny to zdjeli! a Ty byłaś na siusiu to nie słyszalaś co ostry powiedział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zaplutek a moze Ty nas wkręcasz...? Po pierwsze witaj po dłuuuugim milczeniu, a po drugie myślę że gdyby to była prawda to już by były jakieś newsy w sieci a tu cisza! Ja słucham RMF Classik :) tam o tym nie powiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje że zaczynam się rozchorowywać - co robić - BRAVO GIRL pomóż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutek Foremniak to ja już wczoraj widziałem - niestety nie na żywo - przygladałem się gorącej dyskusji na temat jego koloru. Następnie zobaczyłem celulitis Cichopek. Kwaśniewska pokazywała gacie. Zrozumiałem, że to koniec ale czekam na kolejne rewelacje. Co teraz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak tak to takie same kobiety jak te chodzące ulicami :P Może trochę bardziej przekłamane mają wizerunki :D Czytam teraz o młodziezy w gazeta.pl....brrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... No pewnie Magdo m. - dziś browarek, czipsy i 2 odcinki Lostów. Muszę zobaczyć tego kolesia w bunkrze :) Ciągle nie wiem co to sobie za stanik za 300 polskich pelenów wybrałaś. Powiedz chociaż pierwszą literkę marki :) Co się stało z eklektyczną Landrynką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzie landryna :( Marka na \"E\" i przyznam że znam tylko jeden butik i to nie w Warszawie gdzie są te cudeńka :) Ale zamknijmy temat bo naprawdę nie ma czym się elektryzować :P Wiesz, może ja dzis powielę Twój schemat tzn, browarek, chipsy i LOST...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale piękna pogoda, słoneczko... cieplutko :D Ja chyba dziś też na browarka się skuszę ;) i coś obejrzę, tylko jeszcze nie wiem dokładnie co i gdzie. Ale plan jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - brzmi wyśmienicie :) Ale problem w tym że ja wszystko ogladałam już średnio po dwa razy (za wyjątkiem VOLVER oczywiście) i obawiam się ze chrapnę w oklicach połowy złego wychowania :( A ty masz zamiar się na to wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybrałabym się, skoro to piątek to chyba nie ma problemu. Jeśli poszłoby po kolei tak jak na plakacie to \"Wszystko o mojej matce\" moge sobie darować ;) Bankowo nie dam rady gapić sie przez całą noc :o Jeszcze pomyślimy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Nie oglądałem :O Ale kaszana.... Blondi jak Miami Vice ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No cóż, poniosło mnie, tak się odmóżdżyłam, ze nie wiem co powiedzieć ;) Napisałam nawet opinię o tym filmie, ale nie chcę wam nic sugerować :D Miałyśmy niezły ubaw z kumpelką w kinie i nie moglyśmy się w pewnym momencie doczekać napisów końcowych:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) a ja byłam wczoraj na \"Oby do wiosny\". widział ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam, ale jestem pozytywnie zaskoczona że już dzis premiera KOBIETY W BŁĘKITNEJ WODZIE - chętnie pójdę :) no i Ciało za milion - czarny i absurdalny humor z Robinem Williamsem w roli głównej - zajawki mnie rozbawiły na całego :) z pewnością poprawię sobie humor tym filmem :) :) Dzis mam sporo pracy i szykuje się uroczy piątkowy wieczór w papierach w romantycznym świetle monitora :P a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mała imprezka ;) Widzialam zajawki \"kobiety...\" i to zdecydowanie bardziej film w moim stylu niż MV :P I chętnie się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×