Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Cześć Landi 🖐️ Trzymajcie się ciepło :) Tzrymam kciuki,żeby w miare sprawnie wszystko poszło, bo jak znam sądy.... Ninna a z Ciebie jaki strażnik polszczyzny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
cześć Lancdi 🌻 Wiesz nie znam kalcelarii która nie wzięłaby jakiejś kasy na "dzień dobry" Jest to związane z tym że 1. zanim sprawę się wygra to trzeba ją wytoczyć i poprowadzić a to a) kosztuje b) trwa Można oczywiście umówić się na mniej i po wygraniu jeszcze cos dorzucić ale to zależy od mecenasa. Polecam nasze usługi - jesteśmy ok w te klocki i nie zdzieramy ze znajomych ;) Nina jaka Ty dziś rozmowna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> odpowiedziałam na maila. Blondi--> Od Ciebie to chyba muszę wziąć jakies przepisy. Bo teraz Przemek jest na specjalniej diecie-ma anemię poopreacyjną, więc pół dania stoję przy garach :) Na dodatek w pracy zaczął mi się niezły mikser...jak w cyrku jedyna fajna rzecz, że na początku listopada lecę na kikla dni do Finlandii na wizyty studyjne spóółdzielni socjlanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwika niewęgierka
landi - jeszcze ci coś dopisałam ;) pozdrów Przemka Blondi i dietetyczne przepisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie Landi, tym pytaniem do Blondi o przepisy dietetyczne to trafiłaś...... jak kulą w płot! :P ;) \'śliwika\', a Ty znowu nie wyspana? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko coś tam pewnie light znalazło by się w jej kuchni :) Ma jeśc sporo czerwonego mięsa i warzyw zielonych i czerwonych, bo musi wspomóc jakoś produkcję czerwonych krwinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nocy z soboty na niedzielę ;) Musisz serotoninkę uruchomić ;):D Piątek wieczór masz zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chciałam zaprosić Cię na kolację. Wpada do mnie Chic. Będą naleśniki ze szpinakiem :P a do tego może być browarek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko jak najbardziej :D Właśnie sobie przypomniałam, że marzę o LIEBFRAUMILCH :D No to chyba wyskoczę dziś na małe zakupy ;) Co do godziny to tak 18-nasta, po 18-nastej,to już jak dacie rade mniej więcej dotrzeć. Adres zaraz poślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choruję strasznie! gardło mnie boli i nera szarpie Konam powoli w strasznych mękach a jak was czytam to mi żal dupe sciska czyli dodatkowo załamuję się psychicznie Jak ja nie lubie jak inni piją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bidulek z Ciebie zaplutku :( Życzę zatem szybkiego powrotu do zdrowia - polecam Chinozol do płukania gardła (syfiasty ale skuteczne) i obiecuję wtrachnąć za Ciebie jednego naleśnika :P Cześć osobo od gwiazdek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko a ta nazwa to podejrzana ten chinozol nie dostanę skośnych oczu i żółtej cery? brak mi słów > już mi lepiej jak to czytam, bo każdy musi znać swoje miejsce! Ja w łożku Blondi przy mojej kuchni robiąca grzańca a śliwka to wiadomo gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×