Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

To ja jechałem z Blondi ?? A ja myslałem że że Śliwką ?? Łoooo ale faza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z Landi :P dla Cieeeeeeeebieeeeee, o tym ja mówić chcę łatwo i prosto.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly mother of god ,earth and saint trinity in the same time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Co to jest do cholery, jakieś ciśnienie wysokie czy pełnia :P zasnęłam o 4 nad ranem.... kotłowałam się,oglądałam TV :o Radzio pracował i tradycyjnie się tłukła ale to przesada... to jakiś koszmar 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tak to zdecydowanie jakieś przesilenie. O 1.00 obudxili mnie współlokatorzy tak się wydurniali w kuchni że się zerwałam zafundowałam im opierdol - poskutkowało :) Ale ja do 3 się nie mogłam ułożyć... Dziś o 6.30 współlokator postanowił pociągnąć wątek nocnej awantury i jak zaczęliśmy WYJAŚNIAĆ sprawę to skończyliśmy o 8.00 :O Sąsiedzi to nas chyba uwielbiają... podsumowując - dzień dobry zmaltretowane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cały dzień niepozbierana teraz będę :o czuję się jakbym oberwała cegłówką w łeb 😠 a jak mnie wszystko denerwuje 😡 wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moze mi pomożecie poszukuję jakiegoś studenta ekonomii i kogoś kto zna się na matematyce statystycznej i to na już...kogoś kto zna się na tym co studiuje -help !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka--> ale może znasz kogoś takiego bo będę mieć robótkę dla takich właśnie 2 poszukiwanych albo znacie kogoś kto zna super niemiecki lub włoski -ale nie akademicko ale slangowo też za kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam świetną germanistkę :) moją psiapsiółę od przedszkola. zajmuje się też tłumaczeniami, lecz jest osobą dosyć zajętą, wiec nie wiem czy dałaby rade :( Jednego matematyka znam ale jest nie z Warszawy nie wiem czy Ci to pasi - myyślę że on chciałby zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli pełnomocnictwo ma być na mnie? to ma być bez prawa substytucki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do urzędu pocztowego (bo mnie wkurwili, zamówiłam coś na allegro na konto Radzia i nie doręczyli tylko awizo zostawili na jego nazwisko of koz) i chcę, zeby podpisał na mnie na zasadzie pełnomocnictwa ogólnego, znalazłam w necie,z ę tak można bo UP se życzy 21 zł za swój świstek to niech spadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy to tak przejdzie.... nie raz walczyłam z pocztą - mam pełnomocnictwo z Kancelarii :O Zdecydowanie bez substytucji, ale nie wiem czy nie będą się krzywic na pełnomocnictwo dla osoby trzeciej na odbiór listow. Nie mieścisz sie w kategorii osób upranionych - powaznie:( dobra spadam bo padam już! do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ Nie wszyscy naraz :P Jakaś słaba jestem :o ciśnienie mi dopier... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czoem :classic_cool: ja mam roboty po dach :( a dodatkowo nie wiem dlaczego od dwóch dni czuję się jakbym wrabała kostkę mydła :( :O coś mam nie tak z żołądkiem, nie boli ale jest dziwacznie i nieprzyjemnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja także czuję się dziś do dupy, fakt mam mnóstwo pracy i mało śpię ale dziś jak się obudzałam miałam tak opuchnięte oczy jakby mnie po kilka komarów na raz w powieki u dziabało...kostki lodu średnio pomogły Sliwka --> moze to choroba wrzodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że nie muszę widziec was bez makijażu - to zburzyłoby moje wyobrażenie o waszej urodzie - uffff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic a to co niby ma być za oświadczenie?? jedź ze mną na wakacje w tropiki to zobaczysz że nie taka śliwka straszna :P ale mam czasem wrażenie stic (sorry) ze ty głupiutki jesteś :P Landi >> chyba nie, miałam problem z wrzodami - to inny ból :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×