Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

JA NIE WIEM CZY JA PISZę PO CHIńSKU ?? BLONDI ?? Czego ty znowy nie rozumiesz ?? Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ktoś śliwki w pracy nie lubi i dorwał się do jej kompa albo ... zebrało się śliwce na szczerość, taką niekontrolowaną :) dzis nic nie pisze może się wstydzi, że nie jest \"święta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przymiażdżyłam w sobotę z Zaplutkową załogą. Strong mnie powalił około 2 w nocy :D Stic, no co z tym dawkowaniem kafe wyskoczyłeś to nie wiem. ROZUMIEM co napisałeś, ale nie wiem a propos czego.... Śliwka co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Blondi masz wyczucie! jak myslisz o mnie to myśl ciszej bo mnie przyciągasz za mocno nawet na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> to stara prawda P nazywam inaczej \"fiutem wstrętnym\" :p i on wtedy najbardziej się wkurza o tego wstrętnego Co się stało nie chciał się zgodzić na malinowe kafelki ???? A ja też jestem zaproszona ???? jeśli tak to od razu mówię, że 3 -6 grudnia mnie nie ma i proszę abyście łaskawie tym razem wzieły to pod uwagę w planowaniu spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi lepiej jak to czytam zajadając się kotlecikami ryżowymi aż zapomniałem, że mam dziś chu....wy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się z wami dziś dzieje...za tydzien mam dyskusję grupową ze schizofrenikami i mam wrażenie, że lżej będzie mi się z nimi dogadywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Obejrzałam wczoraj KUPCA WENECKIEGO :) Uwielbiam Shakespeare\'a a w tak doborowej obsadzie jak z J.Ironsem, A.Pacino i J. Fiennesem to już w ogóle arcydzieło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyspałam się, źle się czuje i mieszkanie - dupa.... nic mi nie pomoże ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie wierze...myslała, ze chociaż po wekendzie ktoś się pojawi...wiem, ze Stic lata po innych topikach bo go widziałam, nawet kikla razy pisałam ale cos mnie chyba nie zauważył...a reszta co biegacie po świateczne zakupy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×