Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No u nas we Wrocławiu już była premiera \"Osaczonego\" i grają wszystko co w Wawie więc się nie opyla jechać tylko po to do Wawy :P A i bez sexu tydzień jakoś przeżyję :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie, może ktoś z was orientuje się jaka jest nazwa restauracji Drozdy w Wawie? Wiem tylko, ze to przy ulicy Długiej gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja chodzę tylko do \"trendy places\" ;) np. jutro do Harendy, na urodzinki - wybiera się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna,a nie \"jazzy\" ??:P Śliwka, możliwe :) dzięki :) We wrocławskiej gazecie był z nim wywaid i mówił, że szukał restauracji gdzie za normalną cenę zjadłby owoce morza, nie znalazł więc otworzył własną. A ja przepadam za frutti di mare więc musze tam zajrzeć, po przeprowadzce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki 🖐️ Cześć Panowie 🖐️ Życie to ma wyobraźnię... Tydzień temu w piątek miałam wypadek :( Samochód do kasacji, kręgosłup do rehabilitacji :( Na szczęście nie wygląda to na coś poważnego, delikatny uraz, który ma prawo boleć. I boli :O Najbardziej irytujące i frustrujące jest to, że mnie zahamowało i zdezorganizowało, skomplikowało codzienność :( Ech, nie ma lekko :( Pozdrawiam Was, Rozrabiary :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita, jak to możliwe???? podobno złego licho nie bierze??? :P a tak serio, to miałaś szczęście. z kręgosłupem nie ma żartów. Blondi, \"jazzy places\" w weekendy :P poza tym jak można jeść te paskudztwa, fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chicquita!!!!!! Rany, myślałam ostatnio o Tobie, bo się nie odzywałaś, ale że wyjechałaś to byłam pewna, ze gdzieś się dobrze bawisz...No strasznie mi przykro :( Ale rozumiem, ze nie jest bardzo źle i jesteś w domu , a nie w szpitalu i szybko dojdziesz do siebie 🌼 Pozdrawiam serdecznie! I mam nadzieje, ze po moim powrocie w końcu się spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Fajna pogoda :) w końcu mnie ciśnienie nie zwala z nóg ;) No czas wziąć się do roboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich Chicquita ----> Mam nadzieję że szybko wydobrzejesz, najważniejsze że nie poniosłaś uszczerbku na zdrowiu, ja bym na Twoim miejscu jeszcze uważał na traumatyczne doznania ze strony naszej wspaniałej \"służby zdrowia\" Sliwka ----> A gdzie jest SEEFOOD, to tutaj na Jerozolimskich, szukam dobrej smacznej pizzy ale nie kawałka gumy jak w Pizza Hut (oho zaraz odezwą się obrońcy PH) Wszytkim miłego dnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) chiquita --> życzę szybkiego powotu do zdrowia 🌻 Stic - co do knajpy drozdy to czy ona aby nie jest gdzieś w okolicach Starówki?? Myślę, że tam to raczej pizzy nie zjesz :( bo ona to w innym pichceniu się specjazlizuje. Jesli chcesz zjeśc dobra pizze i to w milutkim lokalu wybierz sie do LA CANTINA na Nowym świecie - uwielbiam to miejsce . Maja świetne tiramisu i ogolnie niezle zarelko. Pizzy tam jeszcze nie zamawialam ale przerobiłam wiekszosc dan i polecam goraco :) milutkiego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, LA CANTINA powiadasz :) miałam z jednych z managerów służbowy kontakt - jeżeli lokal jest tak miły, jak on, to może się privatnie wybiorę ;) w ogóle to dzień dobry. Blondi, kiedy wracasz? właśnie, może byśmy się kiedyś spotkały? jakiś sabat czarownic, czy coś?... ;) - mówię \"spotkały\", bo nasi dwaj wątli panowie z pewnością wymiękną w takim towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: koleżanka szuka pracy biurowej. doświadczenia raczej nie ma imponującego, więc proste rzeczy - jakby się Wam coś obiło o uszy lub inne części ciała, to dajcie znać, pls. priorytet: pilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninnka Nie wiem jakiej konkretnie pracy szuka Twoja koleżanka. Proponuję odzwiedzić stronę http://www.usc.gov.pl - jest mnóstwo wolnych etatów - 106 w samej Warszawie. Zależy tylko jakiego typu pracy szuka i w jakim urzędzie, jakie ma wykształcenie itp. Oczywiście są to wyłącznie stanowiska w Administracji Państwowej. Są tam i takie - stanowiska, gdzie -jak określiłaś- robi się \"proste rzeczy\". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wspominałam mam wykształcenie pedagogiczne, na razie bez mgr, ale mam dyplom licencjata i cały czas staram się pracować nad pracą mgr...:0 Tak jak napisała Chicquita, coś czasem mocno dezorganizuje życie, a problem zdrowotny to potrafi...:( Mam też ukończone studium ekonomiczne: technik prac biurowych (musze tylko wygrzebać dyplom...) Najgorsze jest to, że mam już 28 lat, a doświadczenie jedynie w opiece nad dziećmi...Dołuje mnie to, ze wciąż slysze, ze nie mam doświadczenia i co?? tak do śmierci?? Może nie mam siły przebicia i nie jestem przebojowa, ale jestem dobrym, uczciwym człowiekiem, nie chcę na nikim żerować, a jedynie dostać szanse i uczciwie pracować...Jeśli nie w zawodzie konkretnie to chociaż jakaś praca biurowa...bardzo chętnie w jakimś ośrodku pomocy społecznej czy czymś podobnym... Echh ale się wyżaliłam ;) troche mi ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc Blondi ta moja kumpela ma podobnie, tyle, że skończyła ogrodnictwo - żeby było jeszcze bardziej abstrakcyjnie. ale Ty, po pedagogice, pewnie byś chciała najbardziej w jakimś przedszkolu, tak?.. w ogóle stan poszukiwania pracy nie jest mi obcy, przechodziłam przez to dwukrotnie i zdecydowanie nie jest fajnie :( takie czasy mamy głupie. człowiek chce pracować, a nie może. An-ula, dzięki za linka. zapodam jej, a nóż widelec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ninna właśnie najbardziej chciałabym w szkole jako pedagog lub w swojej konkretnej specjalizacji (reso) czyli w ośrodku resocjalizacyjnym... w przedszkolu też, ale tam mnie nie chcą, z powodu, heh...braku kwalifikacji...bo nie jestem po wychowaniu przedszkolnym...Także chętnie podjęłabym prace we wspomnianym ośrodku, gdzie można pomagać ludziom, w jakiejś fundacji...itp. Chcę podszkolić angielski, ponieważ dużo zapomniałam (mea culpa) Pragnę się podnieść w końcu, a tu wciąż kopią leżącego. Nawet moge sprzedawać ciuchy w sklepie, albo pomagać w kuchni w jakimś barze no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedz tak szczerze, na ile intensywne są Twoje poszukiwania pracy? Bo z tego, co mi się wydaje (podkreślam: wydaje mi się), że do pracy w ośrodkach nie ma aż tak wielu chętnych, bo kasa słaba. Szukasz trochę? Jak w ogóle szukasz? W temacie szkoły Ci nie pomogę, bo jestem całkiem spoza branży, jeżeli już to tematy biurowe... hmm... rozejrzę się (nic oczywiście nie mogę obiecać, za \"krótka\" jestem, ale kto wie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś wcześniej wspominałam, że rozsyłam CV gdzie się da. Do tej pory nie szukałam bardzo aktywnie, ponieważ nie jest to na razie możliwe. Jestem zarejestrowana we Wrocławskim UP, a lepiej byłoby w Warszawskim skoro tu mieszkam, ale nie moge, bo nie mam meldunku czasowego. Zdarzają się różne oferty, z których nie mogę z tego powodu skorzystać... Mam nadzieję, że po przeprowadzce wezmę się w garść i skończe z mgr... Wiesz czasem psychika poprzez jakieś zdarzenie tak wysiada, ze trzeba czasu,żeby się pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko Sliwka ->dzięki za recenzje, zamierzam się wybrać, pytałem o SEEFOOD bo bym sobie jakąs ośmiorniczkę przekąsił (tylko żadnych ble proszę) albo innego mięczaczka:) najlepiej upolował...;) Trochę dołujący ten temat op pracy, mogę tylko trzymać kciuki za Ciebie Blondi i resztę, że nie dacie się tak robic w konia jak ja przez 6 miesięcy. Orałem przez 12 godziń w twardej akwizie za niecałego tysiaka i miałem szefa hu@#$^&ja skończonego. Ale zawsze poźniej czy prędzej przychodzi dno i możliwość odbicia się od niego. Teraz optymistycznie na to patrze choć w innych aspektach życia nie jest mi do smiechu. Jeszcze miałem pecha 13 tego i mnie złapały kanary - 30PLN w plecy - cholera zapomniałem mini i makijarzu..... PS: Ogólnie nie znam Wawy i nie zdiwcie się moimi głupimi pytaniami o lokalizacje albo o dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i nie dołuj się Stic i dzięki za dobre słowo :) Tak to już w życiu bywa raz lepiej raz gorzej. Musimy kurna uszy do góry trzymać :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Jakoś ten trzynasty minął bez większych problemów:) A ja już myślami przy weekendzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Blondi - ja też trzymam kciuki i obiecuję że dam znać gdy tylko coś usłyszę :) Stic--> to jest lekki ochrzan :P Jak mogłeś dać kanarowi w łapę :O bo dać musiałeś skoro obeszło sie na 30 zł - nie pochwalam Odzywa się we mnie stróż prawa i nie mów że na Twoim miejscu zrobiłabym to samo bo to nie prawda :P - już to niestety przerabiałam :( Co do ośmiorniczek - żadne tam fuj ;) Idź popróbuj i napisz co polecasz to chętnie się także wybiore :) A poza tym życzę wszystkim miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×