Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Chicquita to ciekawe co piszesz o specyfice wawy ale nijak się z Toba zgodzić nie mogę. To kwestia kultury. Biorąc pod uwage kilka wielkich miast w których przyszło mi kiedyś mieszkać, stwierdzam wszędzie jest tak samo. Wszyscy sa anonimowi. Wszyscy wszystkich maja w dupie. Każdy dba tylko o swoją wygodę. Póki co jeszcze nie zgineły z środków komunikacji miejskiej specjalne miejsca dla ludzi starszych i matek z dziećmi. Jedyne co mozna zrobić to poprostu interweniować. Sadząc po tym jak stic reagował na panią z parasolem pod wiatą, ludzie nie maja odwagi sie odezwać. Potem tylko utyskują na chamstwo i znieczulic. Na szczescie nie podrożuje zbyt często komunikacja miejską. Wolę marszobieg hehehe. Podziwiam w Tobie sympatie do deszczowej pogody a jak za kołnierz Ci napada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwykły Banan ---> No pewnie - czekam - przecież napisałem ci do 500 PLN Zapultek--->Hahaha. Lubię się uśmiać z ludzi, którzy oceniają innch po góra 10 postach. Dno i jeszcze z dwa metry mułu a później wodorosty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic dziwi mnie Twoja samokrytyka :Dno i jeszcze z dwa metry mułu a później wodorosty.... widze , ze sobie nie radzisz w swiecie rzeczywistym ale nie załamuj sie wypłyniesz w końcu Bardzo się ciesze , ze masz się z czego posmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, zaiste to specyfika metropolii większych i mniejszych, ale odniosłam się do Wawy, bo o Wawie mowa była :-) Fakt, inaczej jak walczyć o swoje się nie da i nieśmiałość trzeba schować w kieszeń. Ale jest jeszcze coś takiego jak wyczucie i takt, dlatego poniekąd rozumiem Patyka ;-) Pieszo jak najbardziej, ale w moim stanie z Żoliborza na Rozbrat to raczej nie wskazane ;-) Trochę tęsknię za moim pędzidełkiem :( Uwielbiam nawilżać się deszczem! A za my best freind kołnierz nie napada, bo przylega aż nadto :o Sztywniara jestem i tyle! ;-) Popatrz tylko na niebo - bieluteńkie! Czy to nie fascynujące?! :-) Stick -> wszystko się zgadza więc jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się! I Panowie, dość już! Czy Wy chociaż sami wiecie o co Wam chodzi, koguciki? Bo ja pojęcia bladego nie mam... Gdzie się podziała piękna część naszej ferajny? W piątek tak pracować?! Kto to widział... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita -> moje gg 4043463 czekam na kontakt - ustalmy szczegóły Śliwa -> Tak jak napisałem, ocena kogoś po kilku jego wypowiedziach źle świadczy o osobach, które takie osądy wysuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztywna Pani Banan :P a do kiedy masz ten zacny cóś na szyi nosić?? Co do deszczu - uwielbiam burze, nawałnice, i ulewy - ale letnie :) Wtedy innego znaczenia nabierają słowa \"Riders on the storm...\" szczególnie jak tak lunie nocą. Hm... dla mnie to kwintesencja romantyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka jakas Ty dziecinna stic robisz tu( na topiku) z siebie sierote to lepiej posluchaj rady sliwki bo widzę do faceta z jajami Ci daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzieci, jak dzieci... ;-) Proponuję trochę więcej luzu, bo na prawdę nie wiem o co spory i te chłodne tony. Śliwka, jeszcze przez cały następny tydzień, a potem kontrola i obaczym :O Pewnie rezonans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh, jak mi tego klimatu brakowało! ;) nie ma to jak przed weekendem kogoś zjebać. prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja dzisiaj dla odmiany letko zapracowana jestem. można by rzec, że działam na trzech etatach. niestety, za jedną pensję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loozik :) jak wspominałam - pracuję w branży lekko rozrywkowej, więc te ciężkie obowiązki urozmaicamy sobie dziś z racji piątku i generalnie jest wesoło - czego i Wam robaczki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna to nie dosyc ze siedzisz na kafe w pracy to jeszcze chyba chlasz! no nie dziwie się ja z takim charakterem tez bym w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Górą hipokryzja!!!!! \"Lubię się uśmiać z ludzi, którzy oceniają innch po góra 10 postach......\" A na Zaplutka wyrok już wydany, tak? Gad powiadacie, ignor? A za co, bo nie rozumiem? Uderz w stół? Serio troche mi przykro, że tak płytko oceniacie ludzi...wtedy pozostaje kroczyć w pojedynkę pzrez życie... No nic, miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie marudź wracaj do wawy cały gar gołabków nmi się nie chcacy zrobił to wracaj bo trzeba to zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyway, weekend czas rozpocząć. bawcie się dobrze i... i już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeech... Wy pewnie gdzieś brykacie, a ja, sztywniara z my best friend kołnierz, siedzimy przy kompie :( Dzisiaj trochę się wystraszyłam, bo szamotałam się w przymierzalni z wyjątkowo skomplikowaną sukienką i teraz boli :o Mam nadzieję, że dobrze się bawicie! Niech no tylko my nest friend kołnierz odejdzie... :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizaz co to była za Saturday Night Fever :D Piwko, hulanki, swawole... Mirek Baka ubrany w gustowną bluze Reeboka pląsający z jakąś młodą dupą ;) wesoło było...ale dziś to już mi nie jest tak fajnie ;):P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy...i kac niemiłosierny :P Z tych nudów przegladam topiki, a wieki tego nie robiłam i oto co znalazłam: 12:43 stic Co wy kurwa od niej chcecie - żeby poglady i styl życia zmieniła. Kurwa ludzie te wypowiedzi to jakoaś chujoza, dno i jeszcze 2 metry mułu....zobaczcie opinie o sprzedającym - sama ich sobie nie wystawiła!!!!!!! Żenuła...widzę,że o mule to Ty lubisz rozprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi dobre to było! az strach jacy to ludzie przyjeżdżają do stolicy z gumowców jeszcze mu ten muł nie odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ jak tam weekend się udał.? Blondi wiem, że się udał, podobnie jak mnie zresztą :P ehhh, szkoda, że to już poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam [czesc[ Blondi, domyslam sie, ze to o sticu wyciagnelas z jakiegos kontekstu. a moze mial prawo sie wkurzyc? jak to bylo?... \"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien\"... czy jakos tak... pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich w poniedziałkowy dzionek 😴. W radiu słyszałem że ma być +20 stopni. :O Ale w niedzielę to normalnie hebel chyba był bo siedziałem w dresie i bluzie. Szkoda odchodzi ciepłe lato. :( Czy w sklepach to są jeszcze jakieś wyprzedarze np pod koniec września bo zupełnie jestem w tych sprawach \"lajkonikiem\"?? blondi->Mi już słów brakuje - tak wygadany jak niektórzy to ja nie jestem. Mogę jeszcze zarzucić tekestem Wujka Staszka i to wszytko...:D po prostu odechciewa się pisania czegoś nowego jeżeli to sprowadza się do właściwie jednego komentarza chica->thx za nagranie spotkania, czekam na Re: od Miss M.-mam nadzieję że nie skończy się jak w \"Sublokatorce\":D. Poprzez tą kurację kołnierzową będziesz się prezentować po jego zdjeciu \"dumnie i wyniośle\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No w końcu wydobrzałam, chociaż jakieś przeziębienie się chyba kroi :o Stic rozwaliło mnie, że tak walczysz o kogoś kogo nie znasz ;) (Ja znam). Szkoda energii, a potem Ci zimno :P Nie było kontekstu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×