Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No dobra i znowu wychodzę ostatni i zamykam drzwi...miłych wieczornych pogaduszek dziweczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się powoli żegnam z pięknym Wrocławiem... A jutro chwila prawdy...u promotora i zmykam do mojego misiaka :D Kotka to my tu mamy we Wrocku na zbyciu i też nikt się nie kwapi...:( Chica >> no Doda wybitnie się udała;) Na Szymka to już patrzeć czasami nie moge :P A Chylińska...ma baba jaja, no a Dodzia uważa się za rockmanke...buhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wieczorową porą jak zwykle ;-) Zylafa, jak kociambr? Ma nowy dom? Stick, Śliwka z nami jeszcze trochę będzie przecież. Blondi przyjeżdża, Śliwka wyjeżdża... Co za ruchliwe towarzystwo! Może nasi asystenci poszukają w końcu jakichś wspólnych terminów na to nasze spotkanie? ;-) Strony nabijamy, a jakoś się nie spotykamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica>> kto się ma spotkać ten się spotka ;) Na siłe się nie da :P Kurde kto mi powie, gdzie w Wawie można fajowy sweter taki do kolan, zapinany na guziki i ze stójką i kieszeniami kupić? ale z fajnej wełny, nie szmacior...a może kogoś znacie kto na zamówienie dzierga? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa własnie, a ten chłopak co linka podałąm to ohydzior...znaczy nie w moim typie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, po takie \"cóś\" to najlepiej do Zakopanego ;-) A poważnie w Wawie dostaniesz, ale dużo drożej. Porozglądaj się może jeszcze w Galerii Centrum. Tam można czasami znaleźć coś ciekawego :-) Śliwka, nie drażnij rozdrażnionych 😠 ;-) An-nula, coś nam topik pada :/ Zaplutek wracaj! :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa co domku dla kotka szuk
Ja tu jestem nowa, ale z Warszawy, jak sie należy :-). To całkiem spore miasto. A tu tak pusto, tak cicho. Moze zrobię trochę sztucznego tłoku? Eeee, lepiej nie. Zadeptałybyscie mojego prawdziwego kotka. Możecie go sobie nie chcieć, ale nikt nie chce zobaczyc filmiku lub fotki???????? Kotek jeszcze ciągle jest z nami. Przychodzi na wołanie po imieniu, aportuje, zjadł mi bitkę (MOJĄ!!!) - proszę, jaki sprytny. Dziś wskoczył do wanny. Ciekawe, po co??????? No dobra, dosyć tej gorącej dyskusji he he. zylafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, \"kocham\" promotora 😠 😡 Ale co tam...jutro jade do Wawki, w pociągu też pewnie mnie coś wnerwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dziewczynki - obudziłyscie się :) super!! Mnie rozpiera energia :) to przez te wakacje :) które zbliżaja się do mnie wielkimi krokami :classic_cool: hi hi hi już w ten weekend będę popijała drinki z parasolkami w cieniu palm na egzotycznej plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa co domku dla kotka szuk
Tak Was wnerrrrrwiłam? Kotkiem????????????????? Kto to jest Pr? (tak z ciekawości) Zwykła osoba z kotkiem tak Was wnerwiła? To co sie dzieje, gdy macie POWAZNY powód do nerwacji???????? Zylafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zylafa, o co ci biega z tymi znakami zapytania? jeden nie wystarczy? :P jak tam siersciuch? znalazl dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, bo Cię zbanujemy :> Zylafa, kto mówi o wkurzeniu? PR to Public Relations, a nie żadne ktoś. Takie pokrewieństwo reklamy, ale bardzie krypto :classic_cool: Kreowaie wizerunku - tak w skrócie. Blondi, jedziesz przez Kalisz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananówa >> bo nie wypiję za Twoje zdrowie na tej pięknej plaży jak będziesz tak marudzić :P Ciesz się szczęsciem bliźniego :P Ty od kota >> spoko nikogo nie wkurzasz, dokonałaś błędnej wykładni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica>> przez Poznań i Kutno. A za sweterkiem się rozejrzę faktycznie w Centrum, tyle, ze już od ponad roku szukam takiego coby mnie zadowolił ;) (swetra) :P Zyrafa raczej wnerwiasz tym powtarzaniem się 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od kotka Sama mam juz kota
Sama jestem wnerwiona. Zostawię Was. Śliwka, baw się dobrze! (uwaga, TYLKO jeden wykrzyknik) A ja sobie pójdę :-( Zylafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tu się rozchulała jakaś babska debata i troche jaby rzeczywiście podupadło. A ja oczywiście w pracy :). Hhehehe wpisuje sie jeszcze dzisiaj aby podciągnąć co by za nisko nie spadł topic. Czy w planach jest jakieś spotkanie - to ma być wieczorek żeński:D Jutro czwartek - ło matko ale ten czas leci:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka dni zaplutek próbował się skutecznie zdeformować umysłowo aby móc bez stresu pisać na tym topiku. Niestety okazało się że nie posiada takich możliwości. Nigdy w nudnych postach nie dorównam Stic’owi. Nic w moim dniu codziennym aż tak żenującego się nie dzieje co można by tu opisać. Śliwka – ta tez niezła , afektuje się a wiadomo gdzie skończy ( standardowy hotel co ma 3i pół pseudo gwiazdki) nic szczególnego. Więcej opowie jak wróci o ile w ogóle wróci. Blondi pitoli coś o swetrze co ma za zadanie zdeformować jej ponętne zwłoki. I po co jej taki dziwny zakup? Lepiej by jakąś flaszkę postawiła. Od żyrafy tego kota mogę wziąć na kotlety ale pewnie kot jeszcze maluch to i kotlety mizerne. Chicquita Ciebie się nie mam o co czepić bo wiem kołnierz Cię uciska to marudzisz. Wszystkich malkontentów pozdrawiam i o ninna tez pamietam choc nic ciekawego nie ma do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek, ja Ciebie też. poza tym nie napinaj się tak, bo Ci wiadoma żyłka pęknie i znów skucha będzie. tak tylko przyszłam... w sumie nie mam nic ciekawego do powiedzenia ;) pozdro all 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak rzeczywiście nie ma co teksty denne - po 12 godzinach w pracy nawet zplutek nie jest w stanie mnie pobudzić. Czy ktoś tu jeździ na łyżwach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) po raz ostatni przed urlopem :classic_cool: zaplutek >> 4 gwiazdki :P i oczywiscie że wrócę - nie pozbedziecie się mnie tak łatwo :P stic>> nie wiem czy mój sposób poruszania można nazwać jazdą... ale powiedzmy utrzymuję równowagę na tafli ;) chodze na Stegny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze miałam wcześniej napisać: nie wywołujcie wilka... :P Po drugie jak już się pojawi należałoby dłużej zastanowić się co mu odpowiedzieć, wtedy nie wypadalibyście tak żenująco blado :P A ja nie odpowiem, bo mi się z rana myśleć nie chce :D Ide się pakować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, a kim takim jest zaplutek, że mamy się gimnastykować przy odpowiedzi? mnie się na ten przykład zwyczajnie nie chce. jak ktoś lubi się bawić w jakieś dziwne polemiki - proszę bardzo. i w ogóle chyba lekko stronnicza jesteś?... ale - jak mówił wszechobecny myrevin - \"mogę się mylić\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest tylko człowiekiem :D Aczkolwiek widzę w Twej wypowiedzi trochę z trudem ukrywanego wysiłku ;) Pracujesz nad sobą :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Blondi, w ogóle uważam, że ludzie powinni się uczyć całe życie i pracować nad sobą, bo inaczej to i oni się męczą, i z nimi.... taa, największy wysiłek wkładam w to, żeby się nie unieść i nie wypalić na przykład: \"spadaj babolu na drzewo\" czy \"fuck off\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka niewęgierka ja będe tęsknić najbardziej, zapewne jak wrócisz nie bedziesz już ta samą śliwką. Wysuszona na słońcu z pomarszczoną skórką, przetarta po podróży. Koniecznie fotkę wrzuć po powrocie. Niemniej życze Ci udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×