Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania28

dobry fryzjer w warszawie

Polecane posty

Gość gość
Próbowałaś może umówić się przez lavito? https://lavito.pl/ Mają zebrane warszawskie salony w jednym miejscu, można wystawiać opinie więc raczej wiesz gdzie idziesz i przede wszystkim mają sporo fajnych promocji :) Korzystałam raz i nie zawiodłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie salon http://cortedelsole.pl/ na Ursynowie - warto sie tam przejechać nawet z innej dzielnicy :) Robią magiczne sztuczki z włosami, naprawdę, to najlepszy fryzjer na jakiego dotąd trafiłam. A bywałam już u wielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zabieg trzeba koniecznie wykonać w dobrym i profesjonalnym salonie. A jesli o takim mowa to polecam zdecydowanie w Warszawie http://www.dorothystudio.pl/ Dla mnie numer jeden wsród poleconych , pewnych i mega profesjonalnych salonów fryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Niebawem biorę ślub i moja fryzjerka niestety nie może przyjechać mnie uczesać, ponieważ pracuje tylko w salonie. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto Was czesał i przyjechał by uczesać mnie na mój ślub? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymcia
Jestem już stałą klientką salonu Gnatyshyn na Ursynowie i pracującego tam Vitalija :) Jest świetnym stylistą i profesjonalistą - zawsze potrafi mi doradzić, w czym będę najlepiej wyglądać i który kolor mi najbardziej pasuje. Warto się do niego przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tym salonie, ale nigdy tam nie byłam. Opinie mają bardzo dobre, ale czy ktoś z stylistów tam pracujących przyjechałby na czesanie na ślub? Zadzwonię tam po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sleepbeauty22
Baśka3344 i jak zadzwoniłaś do nich? Ja czesałam się tam na ślub, ale problemu nie było, bo mieszkam dość blisko. Swoją drogą świetne miejsce i byłam bardzo zadowolona zarówno z uczesania, jak i tego, jak było trwałe. Mnie akurat czesała pani Marlena, a Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kojarzycie salon piękności Denique w Warszawie? Są min: w CH Arkadia, podobno wykonują też ciekawe fryzury, maja dobrych stylistów. Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie słyszałam o tym salonie. Jeśli szukasz dobrego stylisty fryzur to mogę polecić Patryka Zawadzkiego http://patrykzawadzki.com/, przyjmuje w salonie na Śródmieściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Dorothy w Wraszawie na Zimnej 2 teraz mozecie dokonać zabiegu koloryzacji i do tego skorzystać z tego ze Panie pracują na kosmetykach Osmo. Polecam już też nie ze względu na samą cene ale na salon. Bedziecie zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka_pierscinska
Na wilanowie jest fajny, nowy salon - Magdia Blondu. Ogólnie polecam, bo byłam ostatnio pierwszy raz i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że ursynowski Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ to mistrzostwo świata. Nawet trudne włosy jak moje potrafią okiełznać :) Niedawno u nich byłam i jak zwykle wyszłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_kacz
A ja jak wyżej polecę Magię Blondu. Byłam ostatnio z polecenia dziewczyn z forum i nie dość, że jestem zadowolona z fryzury, cen i atmosfery, to jeszcze dostałam szampon w gratisie :) do końca lutego jest taka promocja, że każda z klientek dostaje szampon albo odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w jean Louis David to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Klimat w pracy super. Zarobki również bardzo dobre. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, byłam w pewnym salonie fr. na Mokotowie gdzie pseudo fryzjerka spiep...a mi włosy na sylwestra. Ciagneła za włosy i źle dobrała farbę no i za długo ją przetrzymała na włosach a skutkiem było popalenie włosów i ch oslabienie. Dałam im odsapnąć miesiac czasu zeby sie zregenerowały a tym samym szukałam w śródmieściu warszawy fryzjera. Koleżanka z pracy która od kilku miesiecy korzysta z usług pewne salonu, poleciła mi Fryzjera na Chmielnej 15. To miejsce to Salon Sylvia, pani która robiła mi nowy nie pamiętam imienia położyła mi idelany kolor taki jaki chciałam truskawkowy blond... jeśli szukacie profesjonalisty to polecam tą miejscówkę w śródmieściu warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaf5
Kochane! Ja wam polecam z całego serca JC Atelier! Ja odkryłam to miejsce dzięki karcie Biznes Benefit - szukałam zniżek na stronie i natknęłam się na zniżkę 50% na zabiegi kreatynowe. Wspaniała obsługa! I wcale nie patrzyli źle na to że mam kartę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitkag
Tylko Magia Blondu na Wilanowie. Świetna pani Danusia, mistrzyni koloryzacji! Bardzo profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloso
W szukaniu dobrego fryzjera najlepiej pomoże niezawodny portal Moment.pl, gdzie dziewczyny wpisują swoje opinie o gabinetach i zabiegach na których były. Rzetelna opinia to najlepszy przewodnik. Poza tym na http://moment.pl można zapisać się na zabieg przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerittta
Polecam z całego serducha Magię Blondu na warszawskim Wilanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dobrego fryzjera to idz do Atelier Creative na Grochowskiej. Fachowa obsługa. Jak chcesz pomalować włosy to mają dobre farby. Malują revlonem oryginalnym (opakowania mają hologram) warto się przyjrzeć bo jak nie ma to znak, że to podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiajerminko
Według mnie zdecydowanie salon In Harmony w Warszawie. Od lat korzystam z ich usług, jeszcze nigdy nie wyszłam rozczarowana. Fryzjerki zawsze dobrze doradzają, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraelewan1
tez polecam salon inharmony w warszawie! Robiłam tam ombre i wyszedł piękny efekt, dla mnie najlepszy fryzjerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraewa1
zgodze się z przedmówcą. Tylko z kolei ja tam korzystałam z metamorfoz i przyznam szczerze, że efekt powalił, bo zmiana o 180 stopnii :) Z okazji metamorfozy zrobiono mi sombre, brąz z delikatnym refleksem kasztanowym... Super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można skorzystać z takiej metamorfozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka bzu
Też polecam Magię Blondu na Wilanowie. Ogólnie to bardzo ciężko znaleźć dobry salon w warszawie, wielu myśli, że są wielkimi stylistami a zrobią ci gniazdo na głowie i skasują na parę stów. Dlatego jak odkryłam ten salon i panią Danusię Cyboroń, która zrobiła mi super blond koloryzację, to już tylko tam chodzę. Tu jest cennik: http://magiablondu.pl/index.php/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobre ceny jak na Warszawę. Umówię się na pewno, planuję zejść z bronzu do blondu. Mam nadzieję, że na jednej wizycie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.08 Wystarczy skonsultować się z salonem In Harmony i tam wszystko ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ Bardzo fajny salon, pracują na dobrych farbach, fryzjerki mają dobre umiejętności. Zawsze jestem zadowolona jak od nich wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie polecam Shake Your Head. Poleciła mi go koleżanka, kiedy szukałam fryzjera na ślub. Fajnie mnie uczesano, więc od tamtej pory chodzę już do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska
Dnia 28.06.2018 o 12:51, Gość gość napisał:

Całkiem dobre ceny jak na Warszawę. Umówię się na pewno, planuję zejść z bronzu do blondu. Mam nadzieję, że na jednej wizycie się uda.

Zobacz jakie metamorfozy robią: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/ Myślę, ze spokojnie im się uda zejść z brązu do blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×