Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania28

dobry fryzjer w warszawie

Polecane posty

Gość Makóweczka
Ostatnio wybrałam się do świeżo otwartej pracowni Konrada Kłosa na Ochocie i muszę Wam powiedzieć, że dawno nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera. Wizyta była miłą odmianą od ostatniego fryzjera który na siłę forsował swoje pomysły. Pan Konrad najpierw przeprowadził 'wywiad' dotyczący moich oczekiwań odnośnie fryzury a następnie zaproponował kilka rozwiązań - bardzo mi się to spodobało. Namiary można znaleźć na stronie www.konradklos.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec019
Kobietki takiego fryzjera to ze swieca szukac!!! Jestem tak zadowolona,ze wszystkim Wam drogie Panie polecam!!!Pani Dorotka zrobila z moich zniszczonych wlosow cudo. Dziewczyny nigdzie tak dobrej i fachowej obslugi nie znajdziecie!!! FRYZJER DORA UL.SWIETOCHOWSKIEGO 3 JELONKI Naprawde nie bedziecie zalowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooxc
Prosze Cie - jedyny fryzjer dobry to salon Denique w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzazaZs
Dobry fryzjer? Faktycznie ja tez chodze tylko do salonu Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio Miłek Design koniecznie do pana Darka. Ma niesamowitą intuicję do dobierania idealnej fryzury dla danej osoby. Na pewno odradzam sieciówki - mam złe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_bigoss
Jesli chodzi o Warszawe to tez mam zaufanie tylko do Denique jesli chodzi o wazne okazje i chce zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_79
Ja już 7 lat korzystam z usług tego samego fryzjera. Nasze drogi się spotkały jak Pan Adrian pracował jeszcze u Pana Szymańskiego na ul.Jana Pawła II w Warszawie. Teraz co prawda dojeżdżam aż z Piaseczna do Starych Babic, jednak nie wyobrażam sobie , że miałabym teraz zmienić fryzjera! Pomijam fakt , że jest tak zniewalająco przystojny , ze gdyby nawet miał mi tylko myć głowę, bądź robić regeneracje to i tak bym do Niego chodziła :-) Ale to o co Pan Adrian robi z moimi włosami jest fenomenalne! No i raptem na obrzeżach Warszawy , a ceny znacznie niższe niż w Stolicy:-) http://www.body-beauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhheee
Denique to musi być straszne badziewie, że tak na wszystkich forach spamują... Dobre rzeczy takiej "reklamy" nie potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne włosy
Tez miałam duży problem jeżeli chodzi o kompetencje fryzjera i jakość wykonywanych usług. Trafiałam na wielu fryzjerów którzy tylko jeszcze bardziej niszczyli moje włosy,ciecia były tragiczne,włosy sie nie układaly. To była jakaś paranoja,byłam w stanie zapłacic już spore pieniądze żeby wreszcie ktoś zrobił z moimi włosami naprawde porządek,ale nie do przesady...i zrobił to co chcę.KAŻDY MÓWIŁ NIE DA SIE! kolor,regenerację i cięcie... Poprawił moją kondycję w łosów w kilka wizyt do takiego stanu że moje włosy maja połysk przez cały miesiąc,a kolor utrzymuje się nawet do 2 miesięcy nie płowiejąc... Fakt ,że z mojej strony także wymaga to wysiłku bo salon jest na Białołęce a ja mieszkam na woli...ale mam dosyć fryzjerzyn z warszawy,którzy odwalają beznadziejną robotę... Dziewczyny ten człowiek jest reweacyjny i potrafi zdziałać cuda...! Nazywa się Robert Izdebski i po wielu latach współpracy z firmami międzynarodowymi otworzył swój salon,w którym znalazlam prawdziwy profesjonalizm i niesamowite umiejętności... Naprawde polecam....znalazłam jego zdjęcie na szkoleniu w Białorusi... http://www.diva.by/focus/exhibition/47425.htm l (Taki mężczyzna z mikrofonem obsługujacy blondynke) Polecam tego Fryzjera....Ma niesamowita wiedzę jeżeli chodzi o techniki strzyżeń i koloryzacji włosów....Jest jak róża na blokowiskach których jest niewiele...Robert Izdebski... Białołęcka 166c Warszawa. nr.tel 22)226-22-40. Całkiem daleko ale mówię wam dziewczyny warto...jeżeli macie wiele nieudanych prób z fryzjerami to tam na pewno się one zakończą. Pisze,bo wiem że jest wiele dziewczyn które mają podobne problemy do tych które miałam zanim tu trafiłam i wiem jak to jest. Życze wam pożegnania się z tymi problemami,ta jak ja. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę już nie pamiętam od ilu lat do fryzjera, który łączy w sobie wszystko to co dobry fryzjer powinien posiadać. Obecnie Pan Paweł pracuje w salonie CeCe na Świętokrzyskiej, ale znam go także z poprzedniego miejsca pracy. Pan Paweł rewelacyjnie strzyże, super dobiera farbę, ma ogromne doświadczenie. mógłby uczyć niejednego opiekuna klienta jak rozmawiać z klientkami i jak się z nimi obchodzić. Pracuje sprawnie, szybko, ale dokładnie i zawsze, ale to zawsze w centrum zainteresowania jest jego klientka. Nie zajmuje się wszystkim wokół, nie pierdzieli bzdur, tylko w bardzo naturalny sposób podtrzymuje konwersację. Nigdy jeszcze nie wyszłam z salonu niezadowolona, on zawsze pogada zanim coś zrobi na głowie, dobierze, doradzi. Można w ciemno zdać się na jego rady, bo nie wysysa ich z palca jak to potrafią robić różni fryzjerzy i fryzjerki. Jest przy okazji szkoleniowcem i szkoli z technik strzyżenia i koloryzacji. Zawsze robił mi super naturalne blondy, rudości itp.:) Rzadko polecam usługi, bo mam wysokie wymagania i mało kto im potrafi sprostać, skoro płacę to wymagam, ale w przypadku Pana Pawła to rekomendacja całkowicie zasłużona. Na dodatek ceny w obecnym salonie są bardzo dobre a salon CeCe w ideaalnej lokalizacji for me bo w samym centrum:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21212121211
Witajcie! Polecam fryzjerkę Jolę z MALAYKA BEAUTY CENTER -ul. Grzybowska 63 Naprawdę mistrz ! Dobre ceny i jaka jakość : 022 331 25 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre opinie słyszałam o salonie Berendowicz&Kublin. Pracują tam naprawdę bardzo zdolni i mili fryzjerzy. Świetnie ścinają i farbują. Najfajniejsze są jednak zabiegi pielęgnacyjne na bazie keratyniny, które mozna sobie tam zrobić i zabiegi prostowania włosów metodą Global Keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_88
Polecam studio A&A na Ursynowie (ul. Surowieckiego 2), miałam wcześniej dready i kiedy ostatnio mi się znudziły postanowiłam je rozplątać bo nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach, to był koszmar, wyrwałam chyba połowę włosów, wyglądałam strasznie, znajoma poleciła mi to studio i tam mnie doprowadzili do porządku aż byłam zaskoczona że to możliwe ;) zabuliłam wtedy chyba 90zł ale naprawdę było warto, teraz trafiłam na promocję "49 zł zamiast 170 zł za strzyżenie z modelowaniem i maską oraz 25% zniżki na koloryzację lub balejaż" na groupon, naprawdę warto skorzystać, tu jest link do oferty, http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/aa-warszawa/319737/.Tsrdm0 widzę że dużo osób sie już skusiło, oferta jest ważna 35h od teraz, ja już sobie kupiłam i polecam bo jest teraz dużo taniej niż ja dałam za samo strzyżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanna
hej dziewczyny ja polecam fryzjera łukasza z warszawianki na mokotowie miałam zniszczone włosy przez farbowanie proszkiem teraz mam jasne blond tylko na farbie i dodatkowo rozjaśnione końcówki wygląda to bosko wszystkim sie to bardzo podoba !!!! atmosfera w salonie jest wyluzowana wiec bardzo dobrze sie tam czułam a jest to dla mnie tez bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristanna
hej dziewczyny ja polecam fryzjera łukasza z warszawianki na mokotowie miałam zniszczone włosy przez farbowanie proszkiem teraz mam jasne blond tylko na farbie i dodatkowo rozjaśnione końcówki wygląda to bosko wszystkim sie to bardzo podoba !!!! atmosfera w salonie jest wyluzowana wiec bardzo dobrze sie tam czułam a jest to dla mnie tez bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego fryzjera w Warszawie to koniecznie przez serwis http://www.naszauroda.pl/Fryzjer/Warszawa/ Znajdziecie tam najlepszych fryzjerów warszawskich, którzy fachowo zajmą się twoją fryzurą. Oprócz adresu i oferty znajdziecie także opinie klientów, którzy najlepiej orientują się, czy warto skorzystać z usług danego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesana w denique
dobrego fryzjera w warszawie znajdziecie w salonach Denique, obsługa jest naprawdę mega profesjonalna. chodzę tam od kilku lat. polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_p
Serdecznie polecam salony Marco Aldany, które nie dawno otworzyli w naszej stolicy. W Złotych Tarasach można od razu wybrać się tam po zakupach. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo relaksuję się u fryzjera, tym bardziej tam, gdzie masaż głowy jest świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoanaa
dla mnie świetnym fryzjerem jest pan paweł z denique na targówku. Chodze do niego od kilku miesicy i zawsze jest...dobrze i fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy! najlepsza fryzjerka to p.Małgosia z Perfekt na Saskiej Kępie.Chodzę do niej ok 10 lat i nigdy się nie zawiodłam.Specjalistka od dekoloryzacji bo tak do niej trafiłam.miałam czarne włosy i ikt tego nie chciała mi zmienić.Od tamtej pory miałam mnóstwo kolorów i fryzur i nigdy zniszczonych włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknowlosa29
Sluchajcie ja odkryłam jakieś 2 miesiące temu zupelnie przypadkowo bardzo fajny salon w centrum Wawy!Moja kolezanka nocowala w hotelu Gromada "dom Chlopa" i wlasnie tam w srodku jest malutki salon do ktorego poszla sie uczesac,wyszla zachwycona,postanowilam tez sie wybrac na nadanie mojej fryzurze ksztaltu i naprawde od lat nie bylam taka zadowolona!Sympatycznie,fryzjer-Patryk przemily i profesjonalny,przyszlam kolejny raz na regeneracje,ktora byla super i w przyzwoitej cenie.Wlasnie ceny sa baaaardzo przyzwoite jak na salon w centrum i jeszcze w hotelu,za strzyzenie z modelowaniem zaplacilam 60pln a mam wlosy do ramion.Teraz wybieram sie na strzyzenie goracymi nozyczkami do nich bo wprowadzaja i jestem ciekawa efektu.Polecam serdecznie,nazywaja sie Sweet Harmony http://sweet-harmony.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna
mogę polecić swietną frzyjerkę ,piszcie na adres paulinaperfetto@o2.pl , zawsze odpowie. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
a ja ostatnio odkryłam zarąbisty że tak napisze sposób na oszczędzanie:D Kupiłam sobie karte b&h bo ciągle widziałam te ulotki i teraz fryzjera, kosmetyczke mam taniej:D:D:D a jeśli chodzi o fryzjera to ponoć ten jest dobry i nawet tam też przyjmują te karty:) http://www.bhclub.pl/Obiekty/Uroda/Kosmetyka/gabinety-kosmetyczne-i-odnowy-biologicznej/Super-Cialo-w-Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pama11
Witam chciałam wszystkim polecić OK Studio - Kłosińska & Orędowicz przy ul.Jagielońskiej 3. Jest to wspaniały fryzjer , nie sposób wyjść od niego niezadowolonym . Pracuje na najlepszych farbach, bez amoniaku dzieki czemu wlosy nie są zniszczone . Dobiera wspaniałe kolory i fryzury dostosowane do twarzy nie spotkacie się nigdzie indziej z tak dobrym fryzjerem jak ten serdecznie polecam całe studio bo robią tam tez przepiękne makijaze jak i paznokcie, a dla zmeczonych osób czeka relaks u masazysty . Widziałam u niego takze duzo sławnych osób np.Krzysie Górniak jak i Małgorzate Sadowską oraz wiele innych ,wiem tez ze przyjezdzaja do niego ludzie z poza warszawy co swiadczy o tym, ze jest naprawdę dobry . Oto numer do salonu:508 963 983 http://www.okstudio.com.pl/ Zapraszam tez wszystkich do polubienia strony na facebook'u gdzie dowiecie się o róznych atrakcjach i promocjach przygotowanych przez to studio http://www.facebook.com/pages/OK-Studio-K%C5% 82osi%C5%84ska-Or%C4%99dowicz/175869339179670.Jeszcze raz polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifeel
Hej, a czy możecie mi podać namiary na fryzjera, który także strzyże w domu? Jeśli macie nr do jakiegoś bezpośrednio, nie od żadnego salonu. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifeel
ifeel@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną zaufaną fryzjerkę od paru lat - Panią Elę z Hair a Porter przy Belwederskiej 23. Jej cięcie jest zawsze perfekcyjnie dopracowane, a moje włosy po takim cięciu praktycznie same się układają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMiz
Polecam fajną fryzjerkę ktora dojezdza do domu klientki Jestem z niej bardzo zadowolona zapraszam na strone internetowa www.fryzjerdomowy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×