Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania28

dobry fryzjer w warszawie

Polecane posty

Gość a moze jakis dobry
na targówku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleene83
Ja polecam salon Freestyle na ul, Chodkiewicza, na mokotowie, osiedle eko park. Jak na okolice to salon wygląda całkiem zwyczajnie i nie mają też jakiś strasznych cen. Obsługa jest świetna!!!! Przemiła atmosfera, kawa, herbata, nawet wino wiecorkiem. Jest bardzo na luzie wszystko, nikt się nie napusza, ale za to jest bardzo bardzo profesjonalnie. Zrobiłam sobie kolor i było super, a najbardziej mi się podobało, że jak poprosiłam żeby podciąć tylko końcówki, to nie straciłam połowy długości. Byłam raz w sobotę i na fotelu obok widziałam jak robią super fryzure na wesele. Polecam każdemu. ps. byłam u pana Sławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleene83
Ja polecam salon Freestyle na ul, Chodkiewicza, na mokotowie, osiedle eko park. Jak na okolice to salon wygląda całkiem zwyczajnie i nie mają też jakiś strasznych cen. Obsługa jest świtna!!!! Przemiła atmosfera, kawa, herbata, nawet wino wiecorkiem. Jest bardzo na luzie wszystko, nikt się nie napusza, ale za to jest bardzo bardzo profesjonalnie. Zrobiłam sobie kolor i było super, a najbardziej mi się podobało, że jak poprosiłam żeby podciąć tylko końcówki, to nie straciłam połowy długości. Byłam raz w sobotę i na fotelu obok widziałam jak robią super fryzure na wesele. Polecam każdemu. ps. byłam u pana Sławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka111p
Ja polecam salon fryzjerski na Bemowie ul. Narwik 12, byłam tam ostatnio oczesać się na wesele koleżanki. Chciałam coś prostego, a zarazem oryginalnego. Pan Robert super poradził sobie z moją zachcianką. A co najważniejsze nie musiałam siedzieć z wałkami na głowie. Fryzurka wszystkim się podobała :) Polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbkowa
Dla mnie zdecydowanie jeden salon fryzjerski Revlon w Reducie. Już sama profesjonalna nazwa salonu mówi sama za siebie. Naprawde polecam, bo jeszcze nigdy sie nie zawiodłam. A mam swoja fryzjerkę Panią Kasię, także mam też zaufanie do tego ze zawsze zrobi tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfaaa
Byłam w salonie Marco Aldany w Złotych Tarasach. Skusiłam się na zniżkę 10%. Jak wół na wejściu piszą 78zł: mycie strzyżenie czesanie. Doliczyłam 10% zniżki wyszło 70zł i 20 groszy. Po zabiegach podchodzi się do kasy i ze zniżką płaci 117 zł . Dodam, że mam długie włosy i poprosiłam tylko o podcięcie o 3cm i wycieniowanie grzywki. Droższego fryzjera nie znam, Zapłaciłam prawie 50 zł więcej-za co? NIE POLECAM NIEMIŁEGO ZASKOCZENIA NA WYJŚCIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazyjka
Hej, moimi włosami opiekują się styliści w Le Desir. Aktualnie salon przeniesiono na ulicę Jasną. Polecam serdecznie, bo korzystałam z ich usług już kilka razy i jestem baaaaaaaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam sprawdzonego stylistę Mikołaj Tracz z salonu na ul. Ogrodowej 50a. Rewelacja, nigdy mnie nie zawiódł, co najważniejsze potrafi słuchać i spełniać oczekiwania nas klientek. Ostatnio zdecydowałam się na Keratynowe prostowanie Global Keratin - super efekt! w końcu koszmar z moimi z puszącymi włosami się zakończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
Co do salonu Revlon w Reducie to ja z kolei teraz byłam ( pierwszy raz ) u Pani Kasi. Jest świetna. Naprawde popatrzyła, doradziła i obcięła. I po co wydawac kase u jagi hupało, jak mogę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milatola
a ja wciąż jestem zadowolona z Salonu Perfekt na Poselskiej2 na Saskiej Kępie.Mały,kameralny i nikt nie naciąga na dodatkowe usługi i produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDKA W
Kiedy w lustrze widzę smutną twarz, pozbawione blasku oczy i zwichrzone włosy to znak, że powinnam coś ze sobą zrobić, a wtedy biegnę do Łukasza na fotel i czekam, aż zaproponuje mi jedną z tych swoich ambitniejszych fryzur na które składają się wyselekcjonowane kształty i kolory. Żaden fryzjer nie potrafi wznieść swego rzemiosła na poziom sztuki tak jak robi to Orędowicz. Jesteś OK. Upłynęła dekada odkąd się znamy, kolejna przed nami, nie ma potrzeby na surrealistyczne zmiany. Jestem Twoją najwierniejszą klientką. Pozdrawiam Lidka. Ojejku, zapomniałam napisać, że Łukasza Orędowicza studio fryzjerskie mieści się na ulicy Jagielońskiej 3 lokal 15 na antresoli handlowej. telefon do studia OK.to 609 957 293 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! gorąco polecam pana Fabiana z salonu Cyrulik. Chłopak może wygląda dziwnie (pełno tatuaży itd), ale robi GENIALNE rzeczy na głowach! Warto mu zaufać :) byłam już dwa razy u niego, a teraz wybiera się mój chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmanda222
Moje drogie ja po nie udanej wizycie u fryzjera w zeszłym miesiącu koleżanka z pracy poleciła mi Dorothy Studio Fryzur i Kolorów. Na początku nie wierzyłam i sceptycznie odnosiłam się do polecanego salonu, ponieważ cena za koloryzację z czesaniem moich średniej długości włosy miała wynosić tylko 119 zł? Co oczywiście kojarzyło mi się z salonem z minionej epoki u Pani Krysi z tapirem na głowie :o). Dziś jestem po farbowaniu w Dorothy Studio i muszę przyznać, że salon w pełni spełnił moje oczekiwania. Choć korzystałam z taniej usługi u kolorystki „Sympatyczna Pani Sylwia” dobrała strzyżenie do mojego kształtu twarzy, a kolor do oczu i cery - pełna profesjonalistka :)))). Najważniejsze, że zapłaciłam faktycznie 119 zł nie ma tam żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Jak wspomniałam na początku, miesiąc temu zapłaciłam 260 zł u gościa, który nie znał się kompletnie na fryzjerstwie, a klientów zdobywa nie umiejętnościami tylko wypasionym salonem. Drogie czytelniczki nie dajcie się naciągać warto czasami zdobyć się na zmianę w moim przypadku pozytywną. A zapomniała bym Dorothy Studio jest w centrum Wawy ul. Zimna 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka farbowała własnie tam włosy z ciemnego na blond i wyszło to naprawde super. Wiec mysle ze to też kwestia fryzjera i tego jak to wszystko zrobi, jakich użyje farb i kosmetyków. Ale też nie kazdy potrafi od razu zrobic coś takiego. OWszem siedzała chyba ze 4h ale nie ma sladów zniszczonych wlosów. To tak na przyszlość dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiecie, że kolor w palecie, albo, jaki widzimy na opakowaniu na naszych włosach może być inny, więc może lepiej pójść do kogoś kto nam dobierze odpowiedni kolor? I postara się o to, żeby włosy miały odpowiedni odcień. A tak na marginesie powiem, że Pani aneta ze wspomnianego Dorothy studio jest naprawdę świetna jeśli chodzi o farbowanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnniuszka
Oj to ja już wole zdecydowanie isc własnie do takiego fryzjera jak Ty. Tutaj przynajmniej mam pewnośc ze nikt nie zepsuje moich włosów i będą wygładały dobrze bez wzgledu czy jest to przejscie z czarnego na blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze mnie teraz strasznie na trwajacy karnawał podobaja sie takie kolorki na włosach http://www.crazycolor.pl/galeria-crazy-color Wyglada to naprawde ciekawie i mysle ze mozna pozwolić sobie na taką odrobinę szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinka89
Ja też tam chodzę i tutaj własnie też mozecie zakupić bardzo dobre kosmetyki do pielegnacji włosów. Zresztą w tym salonie równiez pracują na najlepszych, wiec naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam jelsi szukacie dla siebie odpowiedniego takiego miejsca. A i cenowo jest jak najbardziej na tak. bo ja płace nawet do 80zł taniej niż zapłaciłabym u innego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.rezydencja-urody.pl blisko starówki, więc można latwo i szybko znaleźć - poza tym mapka jest na stronie. ja przypadkiem trafilam na ten salon i wyszlam zadowolona, a powiem szczerze, ze uprzedzenie do fryzjerow mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprobowac pójsc do www.cortedelsole.pl :) podejrzewam, ze bedzie zadowolenie, bo pani Beata ma naprawde duza wiedze i widac nawet po tym jak trzyma nozyczki w ręce :) nie kazdy fryzjer stosuje tego typu technike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę polecić mojego kolegę Mateusza pracującego w salonie Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Koleś jest po prostu artystą w swoim fachu, więc jak komuś zależy na oryginalności to warto umówić sobie wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez musze Wam powiedzieć ze od czasu do czasu lubie coś pozmieniać na włosach, stąd też zdecydowałam się teraz na taki kolor na wlosach :) http://www.crazycolor.pl/galeria-crazy-color Idealnie na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt czeste stosowanie prostownicy też nie jest czymś dobrym. Natomiast wlasnie moze kertatynowe prostowanie włosów będzie czymś własciwym. Ale to tez dotyczy i farbowania włosów. A wiem ze w salonie Dorothy można zakupić kosmetyki OSMO i przy zakupie uzyskać gratis profesjonalną poradę stylisty dotyczącą doboru właściwego preparatu OSMO do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze raz na jakiś czas powinnysmy sie zdecydowac na dobry zabieg wzmacniajacy nasze włosy. Jesli o mnie chodzi to naprawde polecam kuracje keratynową ( prostowanie włosów) w salonie Dorothy na ul.ZImnej 2 w stolicy. Naprawde efekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie strzygą tutaj www.rezydencja-urody.pl - jak dla mnie specjalisci w swoim fachu :) ale wiadomo kazdy ma inne upodobania, aczkolwiek jak dla mnie to tylko oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was był może kiedyś w www.cortedelsole.pl i ma podobne odczucia jak ja? wlasnie jestem po wizycie w tym salonie i jestem mega zadowolona! cos niesamowitego, fryzjerki mile, doswiadczone, widac, ze znaja sie na wlosach ;) doradza fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisssstinka
Ja od dawna chodzę do salonu Dorothy na ul. Zimnej 2. Pamietam ze kiedyś stosowałam te kosmetyki- jako szampony, odżywki do włosów i byłam zadowolona, wiec z ciekawości poszłam sobie do tego salonu. I tak juz zostało. Naprawde super salon. Tu juz mamy konkretną jakość i farb do włosów i samego jej zrobienia, nałożenia. Ja jestem happy ze trafiłam na taki salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×