Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dzieje

*czemu nic nie czuje*

Polecane posty

Gość co sie dzieje

Nie wiem czy powodem jest operacja nadzerki, ale najwyrazniej po niej przestalam odczuwac jakakolwiek przyjemnosc z seksu.Jestem podniecona ,moj facet wchodzi we mnie a tu nic,zero przyjemnosci...jestem zalamana...czy ktos moze cos poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cósz hmmmm
możesz poradzić sobie sama. możliwe, że za wcześnie po tej operacji zajęłaś się sexsem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź czy ci w czasie
"operacji" łechtaczki do przeszczepu nie zwinęli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, że ludzie nie potrafią zrozumieć innych i się z nich naśmiewają... niestety nie mam pojęcia co może być przyczyną Twoich problemów, ale chciałąm Ci napisać, że nie wszyscy są niedorośli i że jest mi przykro, że tak Ci się dzieje. może faktycznie za wcześnie zaczęłaś uprawiać znó seks i nie wszystko jeszcze wróciło do normy... niestety nie mam pojęcia. na forum http://forum.antykoncepcja.pl w niektórych tematach wypowiadają się lekarze, może wejdz tam i tam poszukaj rady...:) i nie martw się, na pewno w końcu wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
tha dziekuje bardzo za rady,milo wiedziec zze ktostrakuje twoj problem powaznie. ja rozumiem ze po laserowaniu nedzerki trzeba poczekqc ale ja czekalam niemalze 2 miesiace...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×