Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

No perfect, nie martw się. Podejdź do tego mniej emocjonalnie, na spokojnie. Po prostu pomysl, że robisz cos naprawdę fajnego i tylko dla siebie. Masz czas przecież. Nie musisz schudnąć 100 kg w 2 tygodnie :) Niech nawet zajmie Ci to więcej czasu ale ważne, żeby się udało. Ja np nie wytyczam celu że chcę wazyć 55 kg, albo, że do września muszę być jak patyk. Obserwuję siebie. Będę wiedziała kiedy się sobie podobam idealnie. Nie przepraszaj. Skup się i zrób to dla siebie. Jedz regularnie, nie myśl o jedzeniu obsesyjnie. Nie martw się, głowa do góry. Pozdrawiam. Sisi_21--->dzięki za odp :) Ja do tej pory tylko po sniadaniu. Jakoś nie mam chęci na jedzenie. A jak mi się zachce to pomidorka zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddytek --------------> OJ no dziękuje Ci za wsparcie :) ciesze się, że ten topik wogle powstał, bo bez Was bym sobie rady po prostu nie dała. Dziś mam przeczucie, że nic nie zjem, ale niewiem co będzie...jak coś mnie będzie brało, to tu zajrze. Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i że mnie nie krytykujesz Edddytek...postaram się i Wam też życzę wszystkiego naj naj, zobaczycie, żołądek się Wam zmniejszy jeszcze sporo, bo jak patrzę jak Wy maluutko jecie, to dla mnie szkieletory niedługo będziecie, nie żartuję. Ah...w sumie to uczucie jak sie chudnie musi być na swój sposób wspaniałe, muszę dziś wytrwać. Jeszcze raz dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy, zobaczycie już w październiku, jakie będziecie szczupłe, przy takiej ilości jedzenia, a inni to sobie pozazdroszczą :P mnie motywuje to, że były osoby, co mówiły że jestem gruba itp, a jak mnie zobaczą, to przeżyją szok i mam nadzieje, że to się spełni :D A jak tam dziewczynki, już widać efekty mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam w trzy dni
1,5kg i sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D sorki za zasmiecanie wam topiku ale energia i duma mnie rozpiera :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie mam 5 dzień dietki i jem w właśnie rybke. Połaziłam trochę po sklaepach i ogarneło mnie zdumienie, weszłam w jeansy rozmiaru 36. Wiem że to duzy rozmiar, ale 5 dni temu 38 było ciasne:) Jestem szczesliwa. Trzymam za wszystkich kciuki, a ważyć się bee po skonczonej 13- dniowej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 to duży rozmiar????? To co powiesz na 42-42-44?? U mie mao co widać, wczoraj minął 1 tydzień diety. Teraz robię sobie tabele kaloryczne z produktami, które spozywam najczęściej, w ten sposób moge je nosić ze sobą i miec zawsze pod ręką. Zaraz zrobię też tabelkę produktów zakazanych czyli czarną listę SŁODYCZY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy, w ogóle to kręci mi się w głowie i nie mogę sie skoncentrować i mam jakieś nieskoordynowane ruchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie :D No perfect ja myslę ze w całej tej sytuacji najlepsze jest to ze mimo ze zjadłaś wiecej to nie zwróciłaś, dobrze ze tego nie zrobiłaś...a może lepiej zamiast głodówki jeść, tyle że mniej owiele i mniej kalorycznie ale coś jeść, to by było rozwiązanie na dłuzsza mete. A jak się człowiek odchudza to w trakcie moze sobie zrobic jakies głodówki, ale wtedy żołądek jest przyzwyczajony do małej ilości jedzenia i lepiej to toleruje.......Głowa do góry:) Andi ja to marzę żeby wchodzić w rozmiar 36 :) Czasem wchodzę tylko, ale przez to ze mam biust to raczej sie nie mogę dopiąc nigdy:D Eddytek super że wytrwałaś 1 tydzien diety!!! Teraz będzie łatwiej tylko:) Kurcze ale zmartwiłas mnie że się żle czujesz:/ może zjedz sobie coś co ma cukier, jakies owocki i moze kawa cie na nogi postawi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie LITICZKA pytasz o moja diete ,bardzo prosze 1 wogle bez smazonego 2 bardzo bardzo chuda wedlina 3 chleb tylko razowy,z kminkiem,soja,slonecznikiem (bez masla) 4 podstawa mojej diety to RYŻ -NIE KAZDY WIE ALE RYŻ MA BARDZO DUZO WITAMIN KTURE TRACIMY, STOSUJAC RUZNE DIETY 5 pomidory,papryka,salata,szczypiorek-SOK POMIDOROWY BARDZO WSKAZANY 6 mleko 1% 7 ograniczam sol 8 owoce 9 soja -MOZE ZASTAPIC DANIE MIESNE(flaki sojowe,gulasz sojowy) a jezeli mam ochote na slodkie POLECAM KUKURYDZE W PUSZCE NIE JADAM SERA ŻOLTEGO, MIESO WYŁCZNIE DROBIOWE, duzo moglabym sie rozpisywac jwzeli macie jakies pytania chetnie odpowiem POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie!!!! 🌻 no perfect nie przejmuj sie, ja też wpadłam w bulimie , przez głupie komentarze innych, ale postanowiłam nic nie zwracać choćby nie wiem co !!, na razie jakoś sie trzymam więc i Tobie na pewno sie uda :) Edddytek mam nadzieje, że już Ci lepiej, no i oczywiście gratuluje \"tygodnicy\"\" ja jestem dopiero na drugim dniu mojej \"diety\" ( bo trudno to jakąś dietą nazwać ;) )a czas tak mi sie dłuuuuuuuży Dziś jak na razie wszamałam na śniadanko : 1 kromke grahama z serkiem topionym, 1 plasterek żółtego sera, pomidora, 1 jajko ( hmmm coś tego dużo) herbate bez cukru później 2 śliwki, a przed chwilą 2 jabłka, herbatke czerwoną szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia ile to może mieć kalori ( któraś może wie? ) no to na razie tyle...bo znając siebie to pewnie jeszcze coś dziś zjem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny pomyliła wam się rozmiarówka. ja ogolnie wchodzę w rozmiary 42-44 ale jeansy maja inna rozmiarówke:) jest Ok chudne i to mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zasnął mój syn więc mam chwilkę na relaks przed kompem. Co do dietki to trzymam sie mocno chociaz dzisiaj strasznie cos slodkiego za mna chodzi - zrobie sobie zaraz jakas salatke na obiadek. A dzis na sniadanie 2 activie spalaszowalam, a potem nektaryne i jablko. A teraz sie skusilam na taki batonik muesli- 144kcal:( No ale lepsze o niz princessa;) Napiszcie mi prosze ile sie chudnie tygodniowo na tych 1000kcal, bo mamy sie ważyć co tydzien w poniedzialek tak? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha, teoretycznie 1 kg się traci na tydzień. Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale nie podoba mi się to, nie mogę się utrzymac na nogach, ciagle jakies kropeczki widzę i głowa mnie boli a przecież wcale mało nie jem wręcz przeciwnie. Zjadłam właśnie gorący kubek knorra pomidorowy, myślałam że lepiej mi się zrobi a tu nic :( mimo to nie przerwę. Głodu nie odczuwam tylko jakaś taka osłabiona jestem, dzięki że jesteście ze mną :D Andi nie martw się ja też ciągle tylko 42-44, juz mi się znudziły te cyferki więc zamienię je chętnie na 38-36 :D Zamieni sie ktoś ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam dziś:1 kanpkę z serkiem homogenizowanym, 1 z wędlinka na chlebie razowym ze słonecznikiem, brzoskwinię, zupkę knorra pomidorową. Przede mną na obiad jeszcze ziemniak, kawałek piersi z kurczaka z surówką jeszcze nie wiem jaką. I zielona herbatka cały dzień i to wszystko. Smutna----> wg moich tabelek 100g serka topionego tłustego ma 222 kcal, plasterek sera żółtego (45%tł) 45 kcal, 1 jajko 80 kcal, chleb graham 1 kromka 96 kcal, jabłko sztuka 36 (100g), pomidor ok. 80g->19 kcal Editha->batoniki muesli sa zdrowe więc się nie martw ;) zawsze możesz do odpracować np, odkurzając 25 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no perfect >>> może rzeczywiście lepiej by było np . stosować jakąś lekką dietke - tak jak ci pisała Alicja . Mi teraz starczy jak zjem dziennie około 500 - 600 kcl - nie jestem głodna i nie czuje się słabo . A na głodówce to brrr ... było okropnie . Ja dziś akurat już zjadłam 500 kcl i na dziś to koniec :) Edddytek >>> bardzo dobrze dziś zjadłaś wszystko zdrowe i mało kaloryczne :):):) pozdrawiam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja 16 ------------------> od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie przejść na dietkę ziemniaczaną, lub kapuścianą, wtedy też się chudnie ok. 1 kg dziennie. Hm...narazie postaram się wytrzymać tą głodówkę, jak dziś zawalę, to pomyślę nad tą ziemniaczaną, lub kapuścianą. Smutna_18 -----------------> ja też wpadłam w to, bo inny się czepiali, że mam brzuszek i bardzo żałuję, bo raz mam wielki (po obżerce), a raz mały(po zwróceniu) i to mnie denerwuje, bo przecież w szkole nie będe co chwila spodni rozpinać i zapinać :D i już sama wogle nie panuję nad jedzeniem. A jeżeli chodzi o to, że wczoraj nie zwróciłam, to żałowałam i dziś wypiłam jedną figurkę, ale na szczęście tylko jedną (zawsze piję po 3-7). Edddytek -------------> Hm...jeżeli chodzi o te samopoczucie, to to może jest tak, że organizm czerpie tłuszcz zbędny i możesz się po prostu gorzej czuć, na głodówce jest tak samo. Organizm musi z czego żyć, a nie dostarczając mu odpowiedniej ilości kcal odpowiedniej do wagi, czerpie ją z tych zapasów, no i tak to chyba jest. Wielki podziw dla Was wszystkich, że tak Wam się udaje, całuski i pamiętajcie o tym, jakie będziecie niedługo, teraz tak może tego nie widać, ale potem się zdziwice jakie z Was laski, więc pocierpmy tak trochę, a potem żyjmy jak przystało i nawet lepiej ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna nie rezygnuj, zastap je mniej kalorycznymi, ja jem ser twarogowy chudy (100 g ->100 kcal) a na homogenizowany miałam dzis ochote i zjadłam, natomiast topionego może lepiej się wystrzegać. Tak sobie myślę ze to własnie dlatego ze od srodka sie zjadam ale nieprzyjemne uczucie bo mnie dzis \"byla\" \" kolezanka\" zdenerwowala a ja nawet nie mialam sily pisac jej maila, że najchetniej to bym ja nafaszerowała wolowina siedziala i patrzyla jak tyje 😠 ale moz ei lepiej bo zlosc urodzie szkodzi ale normalnie bym jej...!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITICZKA
CO TO ZA DIETKA 1KG W JEDEN DZIEN?KAPUSCIANA,ZIEMNIACZANA?NA CZY POLEGA?PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LITICZKA gdzieś na tym forum diety powinno pisać \"DIETA ZIEMNIACZANA\" i masz fuuuuul o kapuścianej, sama zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaraz się załamie!! W lodówce mamy frytki i pizze, w lodówce ciasto, a pod ręką telefon i w każdej chwili mogę zamówić gotowe frytki z antrykotem, ja już to pod nosem czuję, te wszystkie smaczne zapachy, boże, co ja mam robić??? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No perfect, to przeciez proste! Wez jablko, marchewke badz iny warzyw lub owoc, idz na spacer i pomysl sobie o tym jaki masz fajny tylek:) i o tym ze napewno bedzie mu milej jak bedzie mniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI no perfect ale wedlug mnie przydalaby ci sie wizyta u psychologa... ciągle myslisz o jedzeniu - obłęd! Powiedzcie mi dziewczyny jedno - czy to ma sens zjesc wszystko do 15, a potem juz nic? Dla mnie to nonsens. Przeciez trzeba jesc 5 malych posilkow w ciagu dnia. Nie obrazcie sie, ale to chyba niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem obiadek o 17:30 w zwiazku z tym potem juz nie mam ochoty ani nie jest nawet wskazane jedzenie kolacji. W sumie jem jakies 4 posilki w ciagu dnia. pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to rozumie, ale dziwi mnie jak slysze ze ktos zjadl sniadanie obiad i kolacje przed 15 a potem to juz nic..No, ale kazdy sie odchudza jak mu pasuje. \\ Ja dzis sobie na obiadek zrobilam taka smaczna salatke z kalafiora: gotowany kalafior, pomidor, plaster szyneczki i sera żółtego, jajo ijogurt nat:) Polecam. A Wy jakie obiadki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś 2 małe ziemniaczki, właśnie sie gotują, kawałeczek piersi z kurczaka, gotowanej i liście sałaty polane jogurtem naturalnym :) ale chodzi za mna sałatka z tuńczyka, kaloryczna ale jakoś ją wkomponuję w całość, może jutro zaszaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego dzisiejszego jadłospisu dorzuciłam 2 jabłka, 1 banana ( tak wiem , że to samobójstwo ;) ) gotowane szparagi i na tym planowałam zakończyć ten dzień, tylko, że......... ide na babską posiadówe, a tam bez słodkości sie pewnie nie obejdzie :( Głupio mi było odmówić , a marchewki raczej nie tam dostanę, no kiepsko to widze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możesz powiedziec kolezankom ze sa grube i ze moze powinny brac z Ciebie przyklad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×