Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Cześć kochane!!!!! ❤️ Edyttek i w. a .a. w gratuluje wam że zdałyście :D bosssko wow widze że dużo sie tu działo kiedy mnie nie było ;) nada mam kłopoty az kompem no, ale i tak nie mam co chwalić się weekendem :( ale dziś poniedziałek więc zaczynam znowu:) w szkole 2 kanapki, w domu ok 15tej znów 2 kanapki później trochę sałatki i mięska aaa i potem jeszcze kabanosek.. no dieta to może nie jest ale chyba też nie najgorzej buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
a mnie teraz już nie kłuje tylko boli z przodu taki mięśniowy ból jakby mnie przewiało.. :/ nie wiem o co chodzi ale jesteście super i naprawde ja też mam nadzieje,że to nie rak. Może poprostu nerwica ? Albo serce ? Co o tym myślicie ? j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEllo laseczki!! 🖐️ wrocilam ze szkoly wlasnie:) normalnie padam z nog, dzisiejszy dzien byl strasznie zakrecony i wyczerpujacy (zamieszanie z planem + zalatwianie dodatkowych lekcji z jezykow + prawo jazdy + problemy z dojazddem (mieszkam 20km od mojeje szkoly..) ufffff................. zjadlam ok 600kcal i tak narazie trzymama:) wczorraj nie bylo zle!!u babci na obiadku nie bylam, tylko na kawie, rodzajow placka bylo z 6 chyba:p ale ja tylko dwa ulubione podziubalam, wiecej niz 150kcal chyba nawet z tego nie wyszlo:) alicja16 -------------> wielkie gratulacje!! to juz jest super waga!!:) jak narazie top ta liczba to moj najblizszy cel do osiagniecia:) a zwaze sie moze w weekend........:) 40 dlugosci basenu????????????????/ ile??:) to ty niezla jestes:):) ile czasu spedzasz na tej plywalni??super, kondycja ci sie wyrobi, bedziesz nie tylko smuklejsza,ale zdrowsza:) brawo!! 9pojde w twoje slady:pale z basenem u mnie ciut trudniej , tak to jest jak sie qrde mieszka niemalze na prowincji:p) no i oczywiscie zycze udanego relaksu w wysmienitym towarzystwie :p:p:P sandrusia-------> fajnie,ze sie pojawilas!! walcz z nami walcz:) i wysmaruj sie tymi balasmami:):)pomysl,ze inaczej to kasa wyrzucona w bloto (jeszcze sie przeterminuja:):) ) a to napwred niewielki wysilek, np. przy wyczynach Alicji:) w.a.a.woman---->wow, znowu jestes z nami, zalozycielko najswietniejszego topiku na kafe:):)!!fajnie, trzymaj sie i nie poddawaj gratuluje zdania poprawki:) eddytek----------> gratuluje zaliczenia egzaminu!! i co ty tu sie szescioma malutkimi delicjami przejmujesz:) taka okazja!:) niestety z W-wy nie jestem:( ps. jak nie masz z kim to chodz sama!!:) moze akurat trafisz na kogogs fajnego:p szysza ---> no ja ci nie moge nic wlasciwei powiedziec, nie maamp ojecia,nigdy nie mialam papierosa w ustach z czego sie ciesze:) i masz racje,ze papierosy to swinstwo,lepiej wiecej nie bierz, ciesz sie ze tylko 6paczek na cale zycie, to uzaleznina jeszcze nie jestes:p:P a jak ci nie przejdzie to idz moze do jakiegos lekarza. natiiiiiiii---------------- witamy witamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps..... szysza ------> moja kumpele tak kiedys kłuło cos w klatce piersiowej (a nie palila) lekarz powiedizal,ze to najpradwopodobniej od sresow, i byl oto bardzo mozliwe bo zawsze byla taka wrazliwa,nie smiala raczej i ogolnie nerwowoa ops. jesli podejrzewasz ze moze to byc od nerowow ,to moze herbatka z melisy ci pomoze????? idz moze na spacer, zaczerpnij swiezego powietrza, postaraj sie niczym nie zamartwiac(bo moze to faktycznie od nerowow) i zobaczymy jak bedziesz sie czula.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Na aerobicu byłam sama i było świetnie :D strasznie jestem zadowolona że tam poszłam :D:D:D Szysza--->nie stresuj się tak bo jeszcze bardziej będzie bolało. Dziewczyno opanuj się! Raka się nie dostaje tak po prostu! A jak nie masz pewności i się boisz idź do internisty! Angel--->Normalnie wulkan energii z Ciebie:D podziwiam Cię, ciągle usmiechnięta:D Smutna_18----> dobrze Ci idzie, zaglądaj do nas jak tylko to możliwe i trzymaj się :D Alicja 16-----> Dzięki, dzięki tak sobie właśnie mówię, że stres pożera wszytsko to co ja pożrę ;) Ciekawe co się dzieje z resztą dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B;ackAngel 40 długości basenu ostatnio przepłynęłam w 45 minut :P:D:D ale na poczatku to potzrebowałam owiele wiecej czasu, tylko jak tak chodzę na basen to coraz lepiej pływam i już się tak nie męczę:D Ale potrafię tylko zabką :D zadne tam na plecach itp. nie wchodzą w grę hehe smutna_18 a co Ci się dzieje z tym kompem??? Ja bym już nie potrafiła życ bez dostępu do netu:D A w szkole nie macie komputerów z internetem??? Nie może być, że nie masz skąd pisać do nas:D:D Eddytek super, że sama się zmobilizowałaś i poszłaś na aerobic, a na jaki rodzaj chodzisz??? Bo są różne zajęcia np.TBC, Step itp. :) Ja najbardziej lubie TBC czyli Total Body Condition, z różnymi przyrzadami stepem, gumami, matami itp. A tak z ciekawości się spytam w jakiej cenie kosztują w Warszawie takie zajęcia???:) No a tak poza tym, to kilka dni temu byłam u kosmetyczki, robiła mi maseczki itp. i teraz mam taką ładną cerę, a dzisiaj zrobiłam sobie hennę brwi i rzęś i w dodatku te parę kilogramów mniej i czuję się owiele lepiej i piękniej!!!!!:D:D:D Polubiłam pływanie, choć zwykle nie lubiłam pływac, zawsze się krępowałam chodzić w stroju kąpielowym i w tym czepku:D wygląda się jak kretyn :P:P:P ale zawsze sobie mówię, że mam to w du....ie, że się zawsze wszyscy gapią:D:D Szczególnie ratownicy gapią się strasznie:o czasem mam ochotę im pokazać język :D albo powiedziec co się tak gapisz:D hehe, póki co jeszcze nic mi się nie wymsnęło:D Kurka wodna, ależ się rozpisałam!!!! Już konczę, żeby Was nie przynudzac:) całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! 🌼 Mało pisze bo nie mam za bardzo czasu :( Ostatnio troche problemów mam - jak zwykle jak się wali to wszystko naraz.:( Z dietą no cóż ostatnio nie było za kolorowo :(:(:( Muszę się zmobilizować... bo jestem na najlepszej drodze by znów przytyć ajjj :( może i nawet już przytyłam .... Dobrze obiecjue że od dziś od teraz znów zaczynam i nic mnie nie powstrzyma :P Gratuluje wam zrzuconych kg trzymajcie się cieplutko :) będe chociaż rano zaglądać do was a teraz no cóż musze uciekać papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie ceny oscylują w okolicach 100 zł i więcej-120-180 zalezy jaki kiarnet i klub, do tego najczęściej dochodzi siłownia open. Chodziłam do kilku takich\"fabryk muskułów\" bo niestety najczęściej 0 indywidualnego podejscia a teraz z braku czasu poszłam do mojej podstawówki gdzie pani od lat wynajmuje salę, każdy chwalił to stwieerdziłam,że sprobuję. Cena 65 zł więc super jak dla mnie :D 3 rodzaj zajęć: aerobic, callanetics i tbc. Ja z kolei tbc nie lubię:)ale było fsajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
chetnie sie dopisze do tabelki 163cm 67kg 20-lat:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Natiiiiiii ------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) ----67 kg (18.08) Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm----------------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 80 kg---------170 cm------22lata-----102--87--106-65 78kg (22.08) 76kg (06.09) CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 64,5 kg -----165 cm---------- 25lat ----- bez wymiarow Natiiiii-----------67kg--------163cm---------- 20lat------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile ma trójkącik serka topinoego light hochlanda o obnizonej zawartości tłuszczu? On jest 13 % i nie wiem ile ma kalorii?? Zajdam własnie Danio /twoje sniadanio jakis 200 kcal ma:/ na sniadanko byla buleczka zytnia z 1 trojkacikiem tego serka wspomnianego wyzej topionego,2 kawaleczkami poledwicy drobiowej(przekrajam buleczke na 3 czesci) i z pomidorkiem. :)moze nie jest to rygorystyczna dieta ale i tak jem mnie niz normalnie poza tym nie jadam kolacji przede mna jeszcze tylko obiad no chyba ze bede strasznie glodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dzisiaj się ważyłam i waga 58 dalej jest taka sama :D Choć ostatnio naprawde sobie pozwalałam w jedzonku!!!:P Widocznie to tak działa z opoznieniem :) Ja dzisiaj wyjezdzam w góry z moim ukochanym po obiadku, także wrócę w piątek i wtedy wieczorkiem się odezwę:) Mam nadzieje, żę będę miała duże zaległosci w czytaniu :D:D:D Do usłyszenia 🖐️ 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SiEmKa :D nareszcie po szkole!!!! >> Alicja16 >>> hm z kompem to sama nie wiem co się dzieje, czyli pewnie pasożyty znów się wprowadziły :( w szkole kompy mamy owszem, ale ja mogę korzystać tylko na jednej lekcji w tygodniu, ale i to nie zawsze:( Ale narazie nie jest źle, tak szybko się mnie stąd nie pozbędziecie ;) >> Eddytek>> wow gratuluje 2 kg mniej !!!!! duże osiągnięcie :) Ja sam a nie wiem ile waże:(, ale postaram się w najbliższym czasie dowiedzieć >> Alicja16 >>>Miłego wyjazdu, baw się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki eddytek---------> energia ze mnie bije, chyba przez to odchudzanie, uwielbiam robic cos,co przynosi pozytwyne i wyrazne efekty:p:P:P wogole to jak juz cos robie,to zazwyczaj dokladnie i do konca, czasem az z przeasada hehe:):) i juz pewnie daaaaawno bym moje odchudzanko doprowadzila do konca,gdyby to bylo choc troszeczke prostsze...:p:P ale nie ma co, walczmy dalej, damy rade, trzeba przyznac obiektywnie,ze nawet idzie nam niezle!!:):) alicja16----> hehe olej ratownikow:p:p wiesz, zawsze mozna na to z tej strony spojrzec,ze skoro sie patrza to maja na co:):) _____> smutna, a co do tych kompow, to nie odchodzi wam teraz infa w maturalnej klasie? bo my juz nie mamay nasz plan lekcji sredni,ale ogolnie jest oki, nawet chyba uda mi sie wszystko zgrac, bo pracy w tym roku bedzie duuuuuuuuuuuuzo :/ -------> dziewczyny, tak troche nie do tematu,ale chyba nie musimy sie go kurczowo trzymac:):) wiec, gdybyscie mialy informacje ojakims konkursie literackim to dajcie linka albo cos..:) ----> alcija, tobie zycze jeszce raz udanego wyjazdu!! fajnie masz,ze pogoda taka super chociaz wrezsien:p dla mnie to takie wesole nie jest, bo nie za fajnie sie siedzi w pelnym sloncu w duszej klasie:/ -----> no a teraz musze ponarzekac troche, bo qrde nie dosyc,ze zmeczona jestem i wogole dzisiaj tak nudno na tych lekcjach jakos i wszyscy nas ta matrua strasza i ogorlnie panuje jakas pesymistyczna atmosfera, wokl dekadentyzm jak u schylku XIX wieku:p:p (lekcje polskiego mi w glowce zostaja hehe:):) no i qrcze, ja juz tak bym chciala dostac ten okres, minal dobry miesiac od ostatniego, powinnam juz miec:( a tu brzuch mam jak balon i cala jestem napompowana, jak to zawsez przed, i paetyt mam duzy , a to juz wszystko od paru dni i okres nie nadchodzi:( na dodatek stalo mi sie cos w noge,ze niemal utykam bo boli:(:( i przez to ruszac mi sie nie chce wcale, przy kazdym kroku sie wpieniam na caly swiat, a jutro pierwszy w-f i co qrde juz mam sie wywijac...:( wczoraj --po ostatnim wpisie, zanim padlam zmeczona, bylo jeszce 40minut rowerka na lezaco wiec ok:) dzis apaetyt straszny, to tez przez to,ze juz od 15. jestem w domu i non stop mnie cos kusi:/ ale trzymam sie, tylko ze z 750 kcal juz chyba bylo, czyli duuuzo i nie wiem czy to koniec, moze sobie pozwole jeszce na jakies nektarynki (te na drzewie sa juz tak dojrzale i pyyyyszne,ze trudno sie opanowac:p) pocieszam sie,ze wszystko co jem--dzisiaj jakos w duzych ilosciach:/ jest dietetyczne, praktycznie same owoce i warzywa, oprcz chlebka zytniego rano na sniadanio:) sisi----------> ty juz i tak duzo schudlas, nie mozesz tego zgibac teraz!!:)trzymaj sie i walcz, byle tylko nie odzyskac wszystkiego co stracilas:) jak wrocisz do tej pierwsezj wagi to bedziesz jmiala cholerne wyrzyty sumienia, i woogle dola,ze zepsulas caly swoj trud jesli wytrzymasz ---bedziesz z siebie dumna:p:p:p 3maj sie!!!!!!! ( nie daj sie, ja sie \"dalam\" na tydzien i itak zaluje qrde, juz widze gdyby tak ten tydzen byla dietka, to pewnie by bylo ze mna super, moze mniej nawet niz te 58, a tak to musze ten debilny tydzien teraz \"nadrabiac\" 3majcie sie wszystkie!!! adios!!!!!!!!!! ciau bambino!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiii
no to miłej zabawy:))))))))) tylko nie ejdz za duzo;p ja dopiero odchudzam sie 2 dni dietka kapusciana ale wazyc sie dopiero bede w piatek zobaczymy z jakim skutkiem pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !!:) Black Angel >>>> dzięki za rade i dobre słowa . Już się biorę za siebie i walcze z tymi kilosami :) Ja też ponarzekam też jestem zmęczona i to nie powiem jak . Jak padne w piątek na łóżko to chyba cała sobote prześpie :P miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki ale sama mam dylemat! Mam 170cm wzrostu...waze oklo 60 kilo...moje wymiary to 96/70/99....Nie mam jakos widocznego tluszczyku ale kompleksy sa!Kazdy mowi mi \"szczuplo wygladasz\" ale co maja mowic ludzie ktorzy widza zeswirowana na punkcie tuszy osobke!Dieta czy tez nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightwisk wg mnie ważysz jak najbardziej ok:D jak masz kompleksy albo czujesz się nieswojo ze sobą po prostu cwicz sobie 2 razy w tygodniu, sylwetka sie polepszy a i nastrój też :D Ja po sniadanku: była 1 paróweczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! czy ktos z Was cwiczy 6 weidera na brzuszek?schudlam tyle ile chcialam,nomoze nawet troszke wiecej:P ale skora mi zwisa na brzuszku:( straszny len ze mnie...wiec moze gdyby bylo nas wiecej do ciwczonek to byloby razniej?:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem na czym to polega i zbieram sie do tego, zeby zaczac to realizowac ale ciagle czasu nie mam no ale postaram sie zaczac jeszcze w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem na czym to polega i zbieram sie do tego, zeby zaczac to realizowac ale ciagle czasu nie mam no ale postaram sie zaczac jeszcze w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
6 weidera-co to za cw pierwszy raz słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×