Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

witam Was dziewczynki. od dzisiaj znowu ostra dietka i liczenie kalorii bo czas na kolejne 10 kilo w dół. jestem po śniadanku tj 2 wasy lekko posmarowane serkiem light i z pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) U mnie również rystrykcyjne odchudzanko! Na sniadanko pół bułeczki razowej z malutkim plasterkiem chudej szynki i na to ogóreczek, plus herbatka bez cukru oczywiscie:D Na obiadek zamierzam zjeść kasze gryczaną i warzywa na patelni:D Na basen dzisiaj się raczej nie wybiorę bo mam babską przypadłość, a ponoć niezdrowo jest się wtedy kapać z tamponem....:( czuję się trochę napompowana hehe, pozdrowionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
edytek jestem zbokiem i udaje kobiete na forum dla odchudzajacych sie;D ah........... to wyslesz mi fotki:>? a mzoe sie spotkamy w realu:>? :D:D:D:D buaha no jasne ze sie z toba wymienie prosze tu meil natraszka2interia.pl ja wysle pozniej bo w pracy jestem i na tym kompie fot brak[;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
zly meil gr rrrr natraszka@interia.pl ten jest dobły:) zjadłam ciastko 270kcl;/ ale zle sie czułam slabo mi bylo bo od tyg nie jem curków no procz cukru w jogurtach bo herbatki tez nie sldoze ale co tam dzis sie pojdzie na spacer i bedzie juz git(:::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
tenkiju(; meila poslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
WYSŁAŁAM FOTOSA TYLKO SIE N9E SMIAC(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smieję się, uważam że ładna z Ciebie dziewczyna i że nie musisz sie jakos szczególnie katować dietą, pozdrawiam. Alicja trzymaj się, za kilka dni znow bedziesz fikać i chudnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiii
hehe nie no jakas takasia mega gruba nie ejstem ale ejszcze 6 kg i bede sie czuc swietnie ide rpacowac bo mnie szefus zara zabije pzdrawiam(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2
Czesc Dziewczynki Kochane:) Ja siedze w pracy i mam chwilke wreszcie. Przepraszam ze sie nie odzywalam ale w weekend jestem zawsze zajeta strasznie. Hmmmm co do dietki to jest tak ze malo jem i staram sie jesc zdrowo, warzywka same, nie jem chlebka ew. pol bulki ciemnej dziennie. Ale niestety w piatek bylo piwko ale za to nic juz nie jdlam zadych chipsow, paluszkow, nic. W sobote kostka czekolady i pierniczek ale za to zadnego alkoholu. W niedziele niestety zjadlam princesse i dwa wafelki ale bez obiadku i bylam pozno w spinxie ale tylko zjadlam surowke reszte oddalam facetowi:). Jak oblicze co jem to jem malo max 700-800 kcal ale jak odwiedzam znajomych to zawsze cos sie trafi i to mnie gubi. Dzis tez zaplanowalam malutko na sniadanie pol buleczki ciemnej i jabluszko z nektarynka, obiadek pomidorek i papryczka i pol buleczki, a jak wroce z pracy to troche fasolki szparagowej z tym z e ide do kolezanki a tam na pewno beda jakies wafelki:( Co do diety amerykanskiej, Eddytek:) jest dobra stosowalam 3 dni i spadlo prawie 2 kg ale jest zbyt monotonna i ten aklohol bez przesady, wiec teraz stosuje swoja taka jak wam opisuje:) A co do jablek to one sa super bo poprawiaja przemina materi jak cos wiecej zjecie to na koncu zjedzcie jablko, a organizm szybciej sobie z jedzonkiem poradzi. Co do samego jablka Eddytek to mialas racje jak zjesz samo ono sie bardzo szybko strawi i jestes gloda dlatego najlepiej nie ejst samego ale na deser. Jak powiem wam kiedys stosowalam taka dietke chcialam schudnac na sylwka i przez 3 tygodnie nie jdblam pieczywa kaszy makaronow ziemniakow tylko no na sniadanie salatka owocowa z jablkiem na obiadek warzywka miesko i 2 jablka a wieczorkiem tez jakies miesko i 2 jablka i duzo schudlam tak z 5 kg sylwek byl super ale pozniej nie uwazalam i wszystko wrocilo:(. Poza tym jablka lubie i one zawsze sa w mojej diecie:) Ja za tydzien mam urodzinki moje faceta i chce ladnie wygladac juz mam super kostiumik na te okazje wiec mam dostakowa motywacje. A tak w ogole to super sprawa z fotkami ja dolaczam moje maila jesli ktos ma ochote poslac chetnie obejrze:) a swoje posle po poludniu bo teraz jestem w pracy. Jeszcze raz dziekuje za cieple przyjecie:) i zycze wszystki powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu 2 zaraz poszperam w necie bo mnie ta dieta zaciekawiła może spróbuję aczkolwiek bez wina, bo nie pijam takowego, zresztą alkohol spozywam rzadko kiedy. Natomiast ostatnio to nawet 2 kanapki dla mnie to za duża porcja i nie moge w siebie ich wcisnąć, wiec musze zobaczyc jakie te porcje sa w tej diecie. Jabłka równiez lubie ale zazwyczaj brzuszek mnie po nich boli no i zalacza mi sie głód:( A dzis zjadlam 1 kanapke z serkiem topinonym light na chlebku pelnoziarnistym a o 10 nektarynke i 1 sucharka bez cukru:) Ja tez siedze w pracy, wyszperałam u kolezanki na kompie moje fotki bo po powircie z wakacji jej pokazywalam i nie usunela jeszcze to Ci poslę. Zintegrujemy się. A kto wie może kiedys wpadniemy na siebie na ulicy i bedziemy wiedzialy, ze dluga droge do perfekcji przeszlysmy..razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdziłam i ta dieta karze jesc wiecej niz ja moge wcisnac w siebie:) np w piatek zjadlam tylko 300 kcal bo nie mialam czasu:) tak wiec jej nie sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2
Hmmm no ja jej nie polecam za monotonna ale Tobie Edddyetk tez niepolecam 300 kcal pozniej jak zaczesniesz jesc 700 to juz nie ebdziesz chudla bo jak organizm dostanie odrobinke wiecej to bedzie magazynowal . Kiedys stosowalam glodowke i waga blyskawicznie wrocila mimo ze stosowalam 1000 kcal po skonczeniu a 300 kcal to prawie glodowka. Z niecierpliwoscia czekam na fotki. Ja posle po poludniu tez nie mam aktualnych chyab mam takie co jestem na nich troche grubsza. A co do spotkania to calkiem mozliwe bo z tego co pamietam jestes z wawy, ja tez:) Buziaczki, ja za chwilke ide na mojego pomidorka z papryczka i pol buleczki ciemnej, a dzis po poludniu moj facet robi obiadek ma byc malo kaloryczny ale az sie boje co tez on stworzy:))) Jeszcze sie odezwe papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddytek
a nie, to 300 to przez przypadek, nie mialam czasu na jedzenie.:) ale nawet jakos szczegolnie nie bylam glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
a skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
ło jeshu jaki kawał;P to sie enver nie spotkamy na ulicy;D bo ja spod krakowa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja niestety nie mam fotek:(ale chetnie zobaczylabym wasze....prosze ....przyslijcie mi jesli to nie problem:) u mnie jakos leci,dieta cwiczenia ogolnie jest spoko ale jak sobie przypominam o waszych sukcesach to jestem daleko w tyle....ale wswzystko nadrobie...:) moj mail malwina20005@wp.pl a raczej mail mojej siostry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
poszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na sniadanie wmusiłam w siebie 2 kanapki z wedliną, nie mogę patrzeć na jedzenie, jakoś nie mam apetytu. Powiedzcie mi czy chodzicie na basen? I ile średnio przepływacie i jak to było na początku? Chcę się zapisać ale chyba jak przepłynę 1 to odpadnę i sie zastanawiam czy to w ogole coś daje i czy nie będzie smiechu jak w polowie basenu skapituluję ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiii
ja chdoze nie plywam bo chdoze z kmpela ktoa plywac nie umie ale smao siedzenie i ruszanie nogami duzo daje zaopisz sie basen jest najlepszym sportem na odchudzanie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya :classic_cool: Eddytek ja juz mowilam wczesniej ze chodzę na basen i to bardzo duzo daje!!! Nawet aerobic tak nie daje co basen!!Rezyltaty sa szybsze!!:) Na poczatku pływałam malutko bo sie szybko meczyłam i bardzo wolno, teraz po ponad miesiącu chodzenia na basen, pływam szybciej od mojego chłopaka i sie tak nie mecze:) I zwykle teraz przepływam 40 długości basenu:D I staram się chodzić jak najczęsciej, choć nie zawsze mam czas, tak srednio 3 razy w tygodniu:D mi bardzo schudły nogi, w sumie najbardziej uda!!! Choć brzuszek tez:D:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2
Czesc Dziewczyny:) Mam dzis super humorek:) Po pierwsze Edddytek Dziekuje za fotki. Sa naprawde sliczne:). Ja posle moje dzisiaj dopiero po pracy wczoraj przez te ulewe nie mialam netu:) Dzis niestety mam @ i pozwolilam sobie na twix chyab daltego mam takie super humorek:) ale tylko jednego i caly czas ladnie sie odzywiam czyli na sniadanko pol buleczki nektarynka i jabluszko na obiadek w pracy pol buleczki pomidorek i pol papryczki a jak wroce do domku to nie wiem jeszcze co zjem moze kalafiori jakies miesko. Co do basenu to ja tez chodze on bardzo wyszczupla cialo juz po kilku razach to widac. Nie chodze tak czesto jak Alicja staram sie byc 2 razy w tygodniu po godzince, to baaaardzo odpreza:) Mam do was pytanie czy lykacie jakies witaminki?? Czy nie wypadaja wam wlosy nie sa slabsze paznokcie??? Mi czesto jak sie odchudzam zaczynaja bardziej wypadac wlosy i zatsnawiam sie czy jest jakas rada na to? Moze ktoras zna jakis specyfik na wloski? Bede wdzieczna. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zosiu:) Ja myję włosy szamponem Seboradin Niger z czarną rzepą (w aptekach go kupisz cena to około 10 zł (+- 2), włosy szybciej rosną i sa zdrowsze. I łykam witaminki, zwłaszcza teraz kiedy idzie jesień i organizm jest osłabiony. W takim razie zapisze się na ten basen. Będę chodziła raz w tygodniu a do tego jak do tej pory 2 razy w tyg. fitness :)Ależ będę miała muskuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Zosia2 -ja foty tez wyslalam nie wiem czy doszły edytek a ja dzis ide na basen ibede cała 1h plywac mam taki zamiar:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2
Niestety Natiiiiii Twoje nie doszly poslij jeszcze raz. Kurcze ja dzis sie fatalnie czuje przez @. Chyab jeszcze sie skusze na jakies male ciasteczko. Normalnie ledwie siedze w pracy, planowalam dzis basen ale nic z tego chyab nie bedzie. Trzymajcie za mnie kciuki:). Ja zaraz zmykam jak bede w domku posle fotki. Buziol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati wcale taka grubiutka nie jestes........moge jeszcze raz spytac ile wazysz??? a ktos jeszcze mi przesle???prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chyba o mnie nie zapomniałyście co? ;) bo po weekendowym załamaniu wracam do was niczym syn marnotrawny :( witam nowe kobietki :D 🖐️ buziaczki dla was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2
Dobry wieczorek Sloneczka:) Ja w zasadzie tylko na chwilke. Ladnie melduje ze poslalam fotki. Edddytek i natiiiiiiiii dajcie znac co myslicie. Milego wieczorku papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×