Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aktualizuję tabeleczkę nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś ❤️🌼 http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers8065.gif ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola trzymaj się. Ja karmiłam piersią przez 1 miesiąc. Ok 2 tyg temu zaczęłam krwawić - myslałam że to okres więc zaczęłam brać tabsy. Po usg okazało się że to nie była @. Mam nadzieję że wszystko będzie po Twojej myśli. Jeżeli dasz radę to zrób test będziesz spokojniejsza. Wiem co czujesz - też się bałam... Asmano jedziemy do Jabłonki koło Nidzicy. To daleko od Ciebie? dziewczyny jak z kolorem oczek - zmieniły się komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renola - zawsze mialas regularne miesiaczki? bo u mnie pare dni w ta czy w druga strone bylo mozliwe. teraz sa upaly, moze przez to? a zabezpieczalas sie? zrob test, co ma byc to i tak bedzie. niczego nie zmienisz... powodzenia i duuzzzooo sily!!! daj znac, bo bedziemy sie martwic o Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka ja też się bałam ostatnio i w końcu kupiłam test, aż mi ręce drgały i już jestem spokojna ciąża wykluczona. Tyle, że ja jeszcze nie miałam @ a brzuch mnie pobolewa na dole, trzymam się, i jak najprędzej zrób sobie test po co masz się stresować i tak czasu już nie da się cofnąć. Dowa no kawałek ode mnie, ale życzę miłego wypoczynku . Ale dzisiaj była w nocy burza aż Iza podskakiwała, Ona powariowała ostatnio budzi się w nocy do godzine a ja chodzę jak rak po takiej nocy echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes u mnie tak samo ty wyglada, poprostu nie lubi, ale ostatnio ciwczyla na golaska i calkiem inaczej sie zachowywala, nawet jej sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam chwilę, żeby coś skrobnąc. U nas ok, wiekszych problemów nie ma, ale przez te upały Julka jest strasznie marudna. Byłam z nią na drugim usg bioderwszystko ok ale pieluchować do 6 miesiaca i kłaść jak najczęściej na brzuch a tego nie lubi. Wczoraj pierwszy raz usnęła w takiej pozycji ale to chyba tylko dlatego, że padła kondycyjnie ;) W ogóle to ciągle słyszę, że jest malutka i drobna, i ze slabo przybiera ale to chyba dlatego, że jest taka ruchliwa. Wazy juz jakies 5200 a spadek w szpitalu miała do 2800. Serio, non stop się rusza, macha łapkami a nózki pedałują. W łózeczku jak budzi się ok 4-5 to obrócona o 90 a raz nawet 180 stopni. Tak jak Wasze malenstwa nie lubi lezec na brzuszku ale jak sie jej poda rece to dzwiga sie do góry, mimo, ze głowa taaaaka ciezka. łapie juz zabawki, ale chyba to jeszcze przypadkowo, natomiast smoka sama juz umie włozyc do buzi! Renola, zrob test dla uspokojenia sie, bo to mało prawdopodobne, zeby to byla nastepna ciaza! A spoznienie to przez rozregulowanie sie organizmu! Ja mam schize, jak pomysle, ze moglabym teraz znowu zajsc w ciaze. Ostatnio nawet podczas \"amorów\" myslalam o tym. Po CC lekarz mi odradził przez min 1.5 roku. Aktualnie czekam na wynik cytologii, cos czuje, ze bedzie kiepsko. ostatnio mialam robiona 3 lata temu to wynik byl super jak u dziewicy smial sie lekarz, ale ostatnie 2 badania wziernikiem to byl dla mnie taki bol ze szok. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to akurat obrazuje maksmymalny nerw. A tak w ogole to sie robi mała cwaniara, sciemnia i symuluje, zeby ja tylko brac na rece i nosic;) Ojej, co to bedzie jak podrosnie... A propos, pisalyscie o wadze. ale jak widze po Waszych fotkach, to wiekszosc wyglada normalnie,a ja dalej maly slonik nic a nic nie chce zejsc. Ide od przyszlego tyg na fitness, na poczatek na body ball bo to spokojne, jakbym poszła normalnie na step, to po 5 min tempa chyba bym sie obalila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Mnie też przy ostatnim badaniu wziernikiem strasznie bolało. Co gorsza boli mnie także przy stosunku, choć przed ciążą a nawet w ciąży to się nie zdarzało. Miłam cesarkę więc nie mozliwe też aby mnie zbyt ciasno zszyli. Jak pójde teraz do lekarza to muszę go spytać co to jest, bo jest naprawde uiążliwe. Czy któraś ma podobny problem? Elizabetaa a ty skąd wiedziałaś jaki mam wóżek przecież na tym zdjęciu nic nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
elizabetaa a masz moze instrukcę obsługi tego wózka, bo ja w sklepie nie dostałam, a nie wiem do czego służą niektóre fragmenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Przesyłajcie zdięcia bo nie mam co wstawiać.Mogą być zaraz po porodzie i te aktualne. Zdięcia z fotosików sa wklejone w całośći jako albumy kazdej z nas.Czekam na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panienki 🖐️ Renola wiem co przezywasz:( Ale nie martw sie na zapas, zrób ten test i już. Ja w piatek tez ide do gina bo sie ostatnio zle czuje i chce zmienic te cezare czy jak tam sie one nazywaja, zreszta juz nie karmie to moga mi przepisac inne.Tez sobie nie wyobrazam teraz kolejnej ciazy, jestem [po cesarce i to ciezkiej, poza tym finanse noi kacpi jest jeszcze taki malutki..... trzymam kciuki aga krz śliczny dzidziuś [kiss ] agneska Brajanek też przekochany😘 Agnes jula to silna i słodka panienka 😘 Mina co tak zamilkłas??Napisz co tam u ciebie i Kaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres wery
jkowalczyk66@.wp.pl. kasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie kopiuje to z innego topicu, mnie ujeło za serce, więć Was jako mamusie pewnie też - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym. - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"Mamusiu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana piękny ten wiersz...Już go kiedyś czytałam będąc w ciąży, popłakałam się wtedy jak bóbr... :D Moja Milenka ma się ciut lepiej. Te krzyki faktycznie, tak jak napisało kilka z Was, są spowodowane zmęczeniem i tym że malutka nie może zasnąć...Dlatego ostatnio próbuję usypiać ją kiedy tylko widze pierwsze sygnały senności i nawet czasem udaje się uniknąć marudzenia. dowa u mojej zasypianie to tylko wózeczek i lulu...Nie zaśnie w łóżeczku choćby nie wiem co... Ania26 cieszę się, że zabieg sie udał i Milenkę nie bolało! Renolka i co tam???Zrobiłaś test??? Jak chyba większość z Was ja też panicznie boję się teraz ciąży.... Co do mleczka to ja dokarmiam wieczorami swoją córcię Bebilonem i tez jestem z niego bardzo zadowolona. I raczej nie jest tuczące bo moja Milusia to drobinka... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się martwie, bo od trzech dni Iza praktycznie nie spi tylko ciągle spi, śpi i śpi possie pół minuty i już spi. Teraz śpi od dwóch godzin ochłodziło się i lepiej śpi ale jeść trzeba . Kasika wyświetla mi się biała strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola zrob test i sie nie stresuj dluzej....a wy sie nie zabezpieczacie???Bo my na prezerwatywach ale i tak mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy kupione te całe carazette czy jakos tam od miesiąca leży i nie łykam my się nie zabezpieczamy ja bym chciała trzeciego dzidziusia może nie już ale kiedyś. Co do prezerwatyw nie znoszę ich wrrr myslę nad wkładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabeleczkę nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Karmię piersią i moja Julia tyle waży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×