Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Viki ja pobnie jak aga_rz karmię piersia a na noc podaje malutkiej butelkę, też zastanawiam się kiedy wprowadzić inne pokarmy i poczekam jeszcze troszkę ale na pewno nie do 6tego miesiąca.Myślę, że kiedy skończy 4 ty miesiąc to podam jej jabłuszko tarte, może jakieś kaszki z mleczkiem? A w piątym miesiącu zupkę.Tak sobie tylko planuję ale omówię to jeszcze z pediatrą. Viki ja mam do ciebie jeszcze pytanko: Pisałaś o miętowych prezerwatywach :D, możesz mi zareklamować te wypróbowane przez Ciebie?Chciałam kupić z durexa ale w kilku aptekach gdzie pytałam nie było i się zniechęciłam... :O A nie chcę kupować jakiegoś badziewia co by milence braciszka nie zmajstrować ;) :D serek to Ty bidulka jesteś , że tak długo po porodzie jeszcze coś jest nie tak :( Miałaś komplikacje poporodowe?, jeśli wolno mi zapytać...Życzę dużo zdrówka!!! Pozdrowinka dla mamus i dzidziolków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ja pobnie jak aga_rz karmię piersia a na noc podaje malutkiej butelkę, też zastanawiam się kiedy wprowadzić inne pokarmy i poczekam jeszcze troszkę ale na pewno nie do 6tego miesiąca.Myślę, że kiedy skończy 4 ty miesiąc to podam jej jabłuszko tarte, może jakieś kaszki z mleczkiem? A po piątym miesiącu zupkę.Tak sobie tylko planuję ale omówię to jeszcze z pediatrą. Viki ja mam do ciebie jeszcze pytanko: Pisałaś o miętowych prezerwatywach :D, możesz mi zareklamować te wypróbowane przez Ciebie?Chciałam kupić z durexa ale w kilku aptekach gdzie pytałam nie było i się zniechęciłam... :O A nie chcę kupować jakiegoś badziewia co by milence braciszka nie zmajstrować ;) :D serek to Ty bidulka jesteś , że tak długo po porodzie jeszcze coś jest nie tak :( Miałaś komplikacje poporodowe?, jeśli wolno mi zapytać...Życzę dużo zdrówka!!! Pozdrowinka dla mamus i dzidziolków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Co tu taka cisza?? Piszecie o wprowadzaniu nowych pokarmów, Kacpi za tydzień kończy 3 miesiące, więć wtedy zacznę mu podawać soczek z jabłek. Tylko mam pytanie ile na pioczątek?? Wczoraj dałam małemu Bebiko bo skończył mi się Bebilon, anie mieli go w tej nasze wsi i biedak dostał biegunki:( Słoneczko 🌻 Tacpi ma tak samo jak Twoja Martynka z tymi ząbkami, jutro bede u lekarki to się zapytam, ale nie sądziłam, że to tak wcześnie:) Viki 🌻 ja też się ciesze, że chrzciny już za nami, nareszcie i tak długo odkładaliśmy. Agneska 🌻 biedny Brajanek to pewnie przez nektarynkę, bo arbuz ponoć jest bezpieczny. A co do mężą to mój mnie też czasem zdenerwuje, szczególnie na począdku nie zajmował się Kacprem, teraz jest znacznie lepiej, asle pupcie po kupie musze ZAWSZE myć sama:P Nie mart się może on potrzebuje więcej czasu, przecież wiesz, że faceci są z Marsa..... Serek 🌻 to co to za dolegliwości, jeśli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napsać, że my przechodzimy to samo ze ślinieniem i pchaniem do buzi absolutnie wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. KASIKA1 może spróbuj przesłać jeszcze raz te zdięcia,bo wyczyściłam skrzynke. Mój Oskar tak samo wkłada rączki do buźi i trze dziąsełka,że sie aż złośći.Nauczył się pluć bo ostanio miał syropek kyóry mu nie smakował.Mój mąż ostatnio kupił gumki miętowe z durexu,i dostałam uczulenia. pPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to coś z moją pocztą spróbuje z innej, ale to już jutro. Idę spać buziaki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Prbóbowałam sprzęt do mięśni brzucha. wiecie ten pas który zakłada się na brzuch i delikatą wiązką prądu pobudza się mieśnie.... niestety kicha jeszcze moje mięśnie są daleko pod tłuszczykiem i nic nie czułam :( Ból brzuszka Brajanka to pewnie po nektarynce bo jadłam arbuza i nic, już się nawet zastanawiałam czy może od balsamu do ciała takiego wyszczuplającego, bo koleżanka w aptece powiedziała że lepiej nie stosować takich balsamów ani żeli bo zawierają hormony i to może przenikać do pokarmu. Już sama nie wiem, fakt że na noć nie posmarowałam się no i spał spokojnie. A Wy jak stosujecie jakieś specjalne kremy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać w ten śliczny dzień. Jesteśmy już po szczepieniu, poszło dobrze, szczepionka skojarzona jedno ukłuciwe i już:) Potem pobrali mu jeszcze krew na morfologie noi wtedy płakusiał, ale co się dziwić. Słoneczko lekarka mówiła, że to się zaczynają rozpulchniać dziąsła, ale narazie nie trzeba smarować specjalnym żelem tylko dawać gryzaczek jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam jeszcze tabelkę:) nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 3t. aga_krz.......Roksanka.-3900........6000.......................14tygodni Renola.........Juleczka................7400...................3m-ce i 1tydz. Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6500.................3 mies Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Myślałam żeby urzywać na bliznę po cesarce jakiś maści czy kremów, które sprawiłyby by była trochę mniej widoczna. Czy któraś z was już czegoś takiego urzywa i może mi polecić? Byłabym wdzięczna, bo jak pytałam w aptece to jest tego kilka i sama nie wiem która jest dobra, może macie już coś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga słyszałam, że dobra jest taka maść na literę C,,,ale jak się dokładnie nazywa to nie wiem:P A co tu tak cicho??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za upały... szczególnie prosto pod dachem na 10 piętrze ...:( My nadal spędzamy mnóstwo czasu u lekarzy...morfologia w koncu troszkę ruszyła w górę...ale nie czuje jeszcze przypływu entuzjazmu,bo przed ostatnim spadkiem bylo podobnie... Jestesmy pod opieką poradni hematologicznej, kardiologicznej,chirurgicznej,alergologicznej.... czyli całkiem pokaźny zbiór.... Chirurgiczna gdyż okazało się podczas usg ze Zosia ma torbiel na jajniku... Wiecie...pojechaismy na weekend do moich rodzicow na wies i mała została u nich na parę dni a ja wrócilam tu pozałatwiac sprawy,ktorych nie moglabym z nią załatwić...no i poza tym chcielismy z mężem spędzic chwilę tylko sami... a tu zonk....juz w pociagu doszlismy do wniosku,ze jest za pusto ...w mieszkaniu tylko ten stan sie pogłebiał....az zaczeliśmy wąchać jej rzeczy... Nie mamy wcale ochoty na zabawę i praktycznie co chwile mówimy o niej... To istny paradoks gdyż na początku jak dowiedzialam sie ze jestem w ciąży...to nie widzialam w swoimj zyciu miejsca dla dziecka...a teraz jest po prostu luka jak jej tu z nami nie ma...i to duża ...a to dopiero 3 miesiące... mam pytanie odnosnie chrzcin....jak z nimi jest jesli nie ma sie slubu koscielnego...bo ksiądz robi nam z tego powodu pod górkę....miala zwasktóras z tym problemy ?? Pozdrawiam i zdrowia życzę Wam i Waszym rodzinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja córcia też się ślini. Jej nową pasją jest robienie baniek ze śliny. Zaczęła też ssać kciuka. W „mądrej” książce wyczytałam, że to normalne w 3 miesiącu życia. Co do moich dolegliwości to od porodu bezustannie muszę chodzić z podpaską bo plamię krwią, szczególnie po wysiłku np. po wnoszeniu wózka po schodach (mieszkam na pierwszym piętrze). Po porodzie poza tym zrobiła mi się nadżerka – jestem już po wypalaniu. Biorę jakieś globulki. Kolejną kontrolę u lekarza mam za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrikirri 🌼życzę Twojej pocieszce dużo zdrówka, strasznie mi was szkoda, byłam z synkiem w szpitalu kilka godzin to wiem jak to jest.Bądź silna a przede wszystkim dobrej myśli bo Zosia na pewno wyczuje Twoje emocje. aga_krz 🌼co do maści to mój gin. kazał kupić mi Cepan okropnie śmierdzi cebulą ale podobno jest najleprzy. od jakiegoś czasu stosuję go no i muszę stwiedzić że blizna zbladła , maleje z dania na dzień i skóra nie jest taka \"bez czucia\". Ale późno idę spać bo o 2.30 wstanie mój głodomorek na cycusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po bardzo długiej przerwie!! Nie odzywałam się ponad miesiąc. Najpierw przez długi okres nie mielismy internetu, a potem wyjechałam z dziewczynkami na wieś do Męża Rodziców. Podczas mojej nieobecności w domu, Mąż zaczął malowanie, z który nie zdążył. I pomimo tego, że wróciłyśmy ponad tydzień temu, dopiero wczoraj doprowadziłam mieszkanko do porządku. Jeszcze musimy kupić firanki i kostke do wyłożenia tarasu. Ale to już jest taka kosmetyka. Już od tygodnia moja starsza Córeczka Agusia (ma skończone 3 latka) jest z moimi Rodzicami w Gdańsku. Za półtora tygodnia po Nią pojedziemy i potem ruszymy w Okolice Władysławowa na jakiś tydzień. Potem mała \"przepierka\" ubrań i znowu na wieś, tylko tym razem wszyscy w komplenie, czyli łącznie z Tatusiem. Nasze chrziny, które były ponad miesiąć temu, się udały. Goście dopisali. A jedzenie super, bo w większości robili je moja Teściowa (była kucharka szkolna) i mój Szgier (kończy szkołę gastronomiczną). Wczoraj Juleczka przekręciła się z plecków na brzuszek. Jak bylismy tydzień temu na szczepieniu, czyli jak miała 3 miesiące, ważyła 6650 a mierzyła 63 cm. Karmie tylko piersią. Nie dopajam. Julcia ma jakąś alergię i jest to chyba skaza baiłkowa i glutenowa. Od dzisiaj zero glutenu i białka i zobaczymy. Widzę, że powstała jakaś nasza strona. Co mam zdrobić, żeby zaistnieć na tej stronce. Wera66 - ale masz zdolności, gratuluję!! Z tego co się zorientowałam muszę Tobie przesłać zdjęcia. Podaj mi adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się do tabelki ❤️ nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 3t. aga_krz.......Roksanka.-3900........6000.......................14tygodni Renola.........Juleczka................7400...................3m-ce i 1tydz. Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6500.................3 mies Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące Joasia79..........Juleczka-3200.......6650.......63...........3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrikirri - jesli chodzi odnośnie chrzcin, to podaję Ci adres www.kkbids.episkopat.pl/dokumentydlep/chrzest.htm i tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie (punkt 2b). Ja nie miałam, tego problemu ale wydaje mi się, że jak przyjdziecie do księdza z takim oświadczeniem i bedziecie wiedzieć dokładnie co trzeba zrobić, ksiądz wkońcu udzieli chrztu Zosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Długo się nie odzywałam, ale cały czas czytam :-) Mam pytanie. Czy któraś z Was była już z maleństwem nad morzem? My byśmy chcieli się wybrać, ale nie wiem czy Afnieszka nie jest jeszcze zbyt mała na takie wyjazdy.W następnym tyg idziemy na szczepienie to uzupełnię tabelkę. Acha-jeszcze coś. Chciałabym się zabezpieczyć i zastosować spiralę-czy któraś z Was już z nich korzystała? Trochę się boję. Proszę o poradę Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj byłam z Kacpim na szczepieniu, było dużo lepiej niż poprzednio. Dzielny chłopak ;) Natomioast z samej wizyty u lekarza nie jestem zadowolona. Wypisałam całą listę co mnie martwi u Kacpiego, począwszy od pojawiającego się śluzu w kupce, problemów z oczkami po jego skrzywianie główki. Nic mi nie powiedziała na moje wątpliwości jedyne co to dała skierowanie na rechabilitację bo według niej Kacpi ma za słabe mięśnie ramion i trzeba poćwiczyć. Jeśli chodzi o wagę to waży 6075 g czyli przez ostatnie 6 tygodni przytbrał zaledwie 950 g. To zdecydowanie za mało. Karmię go piersią, podaję herbatki rumianek i koperek i na noc butlę ze sztucznym. Ze mną coś się dzieje bo moja waga stale lkeci w dół. Schudam już 23 kg i to za szybki spadek. Dostałam cała listę badań do zrobienia m.in. szczegółowe badania krwi + ekg serca. Chciałam by dała też na morfologię i żelazo dla Kacpiego, tak na wszelki wypadek to mi nie dała :( Dziś chyba zadzwonię do niej i powiem by jednak wypisała to skierowanie i jak jutro pójdę robić swoje badania to Kacperkowi też niech zbadają krew. Wczoraj Kacpi zaczął śmiać się już na głos :)) i gada tak jakoś inaczej niż pare dni temu. Mój mąż jest w szoku jak na niego patrzy :) Nie widział go 3 tygodnie i najbardziej mu się podoba jaki z małego jest gadułą i śmieszek :) Wczoraj przy piciu też sam chwycił małą butelkę avent i trzymał ją mocno w obu rączkach. Jest rewelacyjny ;) Co do ślinienia to też ślini się całyt czas i pakuje do buźki wszystko co wpadnie mu w ręce, pieluszka, zabawki ... Wera dziś prześlę Tobie zdjęcia Kacpisia do umieszczenia na naszej stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelkę :) nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620.........62..........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100...................6100.........68......3 m. i 3t. aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6350.........67.........3 m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram - my z Juleczką się wybieramy nad morze na tydzień. Mamy nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam bo Elizabetaa się jakoś przesunęła nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620........62........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100...................6100.........68......3 m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6350.........67.........3 m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera podaję link do zdjęć w fotosiku. http://dowa.fotosik.pl/albumy/33238.html Dziewczyny moja Dianka tez się ślini i pcha wszystko do buzi. Jak rozmawiałam z pediatrą to powiedziała że to normalne. Mamy już za sobą pierwszy posiłek. Wczoraj była papka jarzynowa. Ale mała była zdziwiona, jak dałam jej łyżeczkę to nie wiedziała co z tym zrobić i zaczęła się w głos śmiać. Zjadła może z 10 łyżeczek. Dziś był sok jabłkowy - jakoś nie za bardzo jej smakował. Za to bardzo ją bawi jak wkładam jej łyżeczkę do buzi. Mam pytanie odnosnie kaszki. Kupiłam jej kaszkę z jabłkami i nie chce jej jeść. Przez smoka kiepsko leci. Z iloma dziurkami macie smoka do kaszki? 2 to chyba za mało (mam Aventa) Zmykam do sklepu po warzywka bo trzeba małej ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wera ja też podaje link do fotosiku Martynki http://sloneczko271.fotosik.pl/albumy/33186.html Mąż powiedział ze aby powiększyc zdjęcei pod małym zdjęciem musi byc \"podłożone \" duże zdjęcie Kasika dzieki za odopowiedz w sprawie ząbkowania:) Kirrikirri duzo zdrówka dla Zosi❤️kwiat] My na kolejną morfologie idziemy jutro. Aloiram ja też mysle nad spirala , jestem zdecydowana na 99,9% My mieszkamy w Gdańsku i ostatnio bylismy nad morzem , moi chłopcy sie kompali a ja z Malutką siedzieliśmy na ławeczce w cieniu:) Josaia podaje Ci adres Wery jkowalczyk66@.wp.pl. Pozdrowienia i miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Czy któraś z was ma przepis na jakąś dobrą zupkę warzywną dla maluszka. Ja mam na ogrodzie swoje warzywa i chciałabym sama ugotować zupkę, to przecież dużo taniej, a warzywa mam niczym nie pryskane,zdrowe. Nie wiem tylko co można podac takiemu 4-miesięcznemu maluszkowi i jak to przyżadzić. Ja wybieram się na tydzień nad morze dopiero po 20 sierpnia jak już nie będzie mam nadzieje takich upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_krz na poczatek zrob zupke z marchewki ziemniaczka i pietruszki,dodaj oleju z pestek winogron albo prawdziwego maselka.Potem mozesz powoli wprowadzac inne warzywa...ale to za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirrikirri- ja nie mam ślubu kościelnego, w sobotę chrzciłam Małgosię i ksiądz nie robił z tego żadnego problemu. Także nie martw się, myslę, że nie powinnaś mnieć z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×