Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jej asmanka nie wiedziałam, że to taka poważna sprawa była z Twoim maleństwem...Przykro mi bardzo!Mam nadzieję,że wszystko juz w porządku!Dużo zdróweczka dla WAS!!! Wystraszyłam się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! asmana super ze juz wszystko dobrze z twoja dzidzia, ja tez nie wiedzialam ze to tak powazna sprawa byla, napewno zjadlas wiele nerwow.....ja tez zycze duzo zdrowka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co to naszychzdjec to przesylam Wam link do stronki Oliwci www.pulkownik.pl, tam jest ich sporo i ciagle uaktualniamy. Tak sobie czytam o wagach Waszych dzieciaczków, to stwierdzam, ze moja Olwia to moze ma nadwage:) Pani dr powiedziala, ze przy piersi nie mozna mowic o przekarmieniu bo mala sama to reguluje, wiec sie nie martwie. A rzeczywiscie zdrowie dziecka najwazniejsze, nawet nie chce myslec ile newow moze kosztowac choroba takiego malenstwa:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Myślałam że przedłużyli urlop macierzyński o 2 tyg. a zostałao po staremu 16 tyg. tak o tym trąbili i nic nie wyszło tylko zamieszania narobili dranie. Kiedy drugi raz chodziłyście na kontrolę bioderek???? bo nie mam pojęcia kiedy mam iść. Pierwszy raz byłam prywatnie i teraz nie mam zamiaru wywalać kasy na tych drani co za 2 min. biorą 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieska ja mialam kontrole w 3 miesiacu a nastepna mam miedzy 10 a 11 miesiacem. Iga ma nowa kolezanke ❤️, co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wazy 7 kg bo tydzien temu na szczepieniu wazyla 6800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza corka ciagle jest wypytywana przez roznych ludzi ze kocha swoja siostrzyczke, i czy pomaga mamusi i dzis chyba miala dos po powiedziala ze pomaga, zjada Ige:)))Kochane dziecko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj byłam u lekarza z Oskarem bo nie chciał jeść zjadł trochy z wielkim placzem i poszedł spać i tak całą sobote w niedziele już lepiej.Ma pleśniawki co podczas jedzenia boli i troche zaczerwienione gardło.mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i na tym się skończy. Dużo zdrówka życze Asmano dla córci.Aby nasze maleństwa juz nigdy nie chorowały.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Wróciłam:) Była sliczna pogoda opaliliśmy się i wypoczęli. Jutro nadrobie zaległości w czytaniu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasika!Powiało wakacjami z Twojego postu ;) Fajnie Ci!My cały czas w domku. wera nie martw się moja maleńka tez miała zaczerwienienie gardełka i plesniawki ale po kilku dniach kuracji przeszło.Na pewno będzie dobrze! Nie poszłam do lekarza bo malutka od rana dzisiaj radosna jak skowronek.Pozdrowionka cieplutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie odzywałam się ostatnio. Spędzałam całe dnie na działce bo tam upał nie był tak dotkliwy. Moje dziecko rozwija się wspaniale, nabywa coraz więcej nowych umiejętności. Też lubi „obgryzać” rączki i obowiązkowo zasypia z paluszkiem w buzi. Smoczka nie toleruje. Ja nadal karmię wyłącznie piersią. Długo myślałam nad powrotem do pracy. Postanowiłam jednak pozostać w domu z dzieckiem co najmniej do końca roku. Nie tylko ja się męczę z nadżerką po porodzie. Ja postanowiłam wypalić. Od tego czasu minął miesiąc a ja ciągle biorę globulki bo jeszcze nie jest wszystko w porządku. A myślałam, że jak wypalę to dwa tygodnie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................6750.........68......4m. i 1t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??...........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............7150 ..........??....... 3m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg uzupelnilam tabelke, lekarka stwierdzila ze do dwoch tygodni idze wyjda zabki, biedna caly czas szoruje raczkami w buzce. pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kolejny upalny dzień:) A moja niunia przekreciła sie dziś z plecków na brzuszek:D🌻 w poniedziałek nie mogła cały dzionek zrobić kupki,ale za to wczoraj nadrobiła i walnęła aż 4 i to jakie;) a od ok. 2 tygodni woła ma-mu wiem że to jest jeszcze nieświadome wołanie mojej córci ,ale jak pięknie brzmi:):):)a mąż jaki zazdrosny. Tez ciągle pcha rączki do bużki i zasypianie z kciukiem to juz reguła, smok nie wchodzi wogóle w rachubę:) Pozdrowinka serdeczne Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Skusiło mnie wczoraj spageti no i było troszeczkę pikantne no i niestety musiałam ściągać pokarm bo Brajanek w ogóle nie chiał jeść,biedaczek był taki głodny i tak mocno płakał a tu mleczko takie niedobre. Ostatnio rano ok. 7 to gada jak radio sam do siebie nawija bez końca fajnie tak posłuchać takiego gaworzenia zawsze o tym marzyłam żeby rano budziło mnie takie szczęście. Byłam dzisiaj w pracy wypisywałam wniosek na urlop brrrrrrrr aż mnie telepie jak sobie pomyślę że musze wracać, a to już 20 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Padam na twarz , moja córa od soboty jest tak marudna, ze juz nie ma siły. Z wozka chce wyskoczyc, toleruje jedynie rece i lezy w wozku na brzuszku i patrzy przez siateczke na świat, a ludzie sie dziwnie na mnie patrza, ze tak dziecko woze, ale ona nawet w wozku sie przekreca. Wydaje mi sie , ze wychodzi jej ząbek (2, dziwne, ale podobno mozliwe), mam w sumie taka nadzije, ze to przez to taka niedobra, a nie, ze rozpieszczona, albo nie wiem co. Pisze troche chaotycznie, ale to przez zmęcznie. Elizabeta a Twoja Iga prócz pchania raczek do buzi, zachowuje sie jakos inaczej przed tym ząbkowaniem? Anna80 pytałaś mnie kiedys o karmienie, ja juz nie karmie piersia małej odkąd skonczyła 2, 5 miesiaca. Dzis podałam Milence kleiki ryżowy z sokiem malinowym, nawet zajadała, zato jabłuszek i marchewki nie lubi. Duzo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania od dwoch dni tez jest niedowytrszymania , podaje jej viburcol na noc i spi przynajmniej spokojniej pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie!!!!! Ide za chwile spac , tylko chcialam jeszcze cos skrobnac do was.O ktorej godzinie ida spac wasze pociechy????bo moja Oliwia zasypia po 20. i najlepsze jest to ze nie musze jej usypiac, tylko nakarmie i odkladam do lozeczka , a ona sama zasypia. Jest naprawde kochana , ze starsza corcia dluzej mi schodzilo z usypianiem bo wisiala na cycku godzine zanim zasnela.......dobranoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
a jak z obcymi osobami? Bo mój prawie 4 miesieczny synek strasznie ostatnio boi sie obcych i płacze na ich widok. Nie jest jaoks izolowany od ludzi, dlatego mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ja własnie z Oliwcia karmimy sie i usypiamy na noc przez godzinke, tzn o 18 kapiemy sie, pozniej cycus kladziemy sie do łózka i tak usypiam ja przy tym tez usypiam tyle ze po tej godzince budze sie a mała spi najczesciej i ostatnimy czasy az do 4 :30 :) Mi to odpowiada, wiem ze to nie tak jak powinno, ze Oliwia powinna sama usypiac, ale skoro tak juz jest od poczatku to nie chce tego zmieniac. Moze przy kolejnym dziecku bede bardziej wymagajaca teraz nie potrafie:) A co do godziny usypiania to myslalam ze za wczesnie mamy kapiel itd, ale skoro spi dobrze prawie cala noc no do 4, czasmi do 5 a potem cycus i spimy do 9 to nie wiem czy jest sens teraz cos kombinowac a jak Wy myslicie? no chyba, ze zaczniiemy powoli przesowac ta godzine i przespi juz do rana ale nie sadze bo tak czy tak bedzie glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Oliwcia ma tak: Do calkiem obcych tzn do naszych znajomych spotkanych przypadkowo Oliwcia smieje sie od ucha do ucha,jesli oczywiscie jest na raczkach lub w wozku oczywiscie, natomiast jak jestesmy np w domu i przyjdzie dawno niewidziany brat z rodzinka i chce ja wziac na rece to robi pierozki i zapowiada sie na placz, boi sie i juz...czytalam w poradnikach i tak wlasnie dzieci maja juz ok 3, 4 miesiaca. Poznaja glosy najblizszych a jak ktos kogo nie zna i zabiera chocby na rece czyli od mamy lub taty to traci poczucie bezpieczenstwa. Takie juz sa te nasze kochane malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U nas dziś leje, nareszcie:P Kukuś mój kochany smieje się od rana, ale w nocy obudził mi się o 2(!?), a potem o 4. Chyba przez tę duchotę nie miał spania. U nas z zasypianiem jest tak jak pisze Dorota z jej Oliwką. Po 20 zjada około 150 bebilonu, potem beka:) i odkładam go, a on słodko zasypia sam. Potem budzi sie nad ranem. Wczoraj dałam mu łyżeczkę soczku jabłkowego, chyba mu nie smakował:) Ale dziś pił już z większym apetytem. Co do obcych, to Kacper zaczyna zauważać, kto jest na co dzień, a kto od święta. POzdrawiam Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................6750.........68......4m. i 1t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............7150 ..........??....... 3m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zaktualizowałam tabelkę, ale to takie ważenie domowe, po szczepieniu będę wiedzieć dokładnie. Cały czas jak patrzę w inne wózki to wszytskie maluchy są większe od mojej Juli :( Kasika,ja też małej 2 dni temu zapodałam sok jabłkowy z gerbera, piła ale bez entuzjazmu i strzelała świetne miny, chyba troszkę kwasny jak dla niej ale podałam jej w sumie na raz 20 ml. Dzis poszukam innych soczków od 4 mies. Wczoraj byłam na TBC i dzis mam zakwasy że szok, ale niestety coś trzeba ze sobą zrobić, lato się skonczy za miesiąc a ja nie weszłam w żadną kieckę letnią. Jak tak dalej pójdzie to grozi mi wymiana garderoby na wieksza ;( Jula się fajnie rozwija, łapie zabawki, ciagnie mnie za włosy, w łozeczku kreci sie wokol wlasnej osi i tarmosi pluszaki. Ostatnio była taka zła, że jej nie nakręciłam karuzeli, że ją całą rozbujała, biedne misie waliły o siebie, cud, że przeżyły. Lolonek, u mojej nie ma jeszcze reakcji na obcych, czasem mam wrazenie, ze poszła by z kazdym, pod warunkiem, że będzie do niej słodko mówił i bujał. To tez niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
mój leos ostatnio własnie na obcych strasznie reaguje, tzn nie da sie wziac nikomu na rece tylko mnie lub mezowi. To okropne bo czasem chciałabym od niego odpoczac a jest tylu chetnych do bawienia , ale sie niestety nie da. Zaczyna mnie to martwic. Zeby jakis dzik z niego nie wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Szkoda mi Was dziewczyny, że musicie juz teraz wracać do pracy:( Ja mam ten komfort, że nie musze. Mam dziekański urlop do pańdziernika a potem wracam na studia, ale na zaoczne i mam zamiar siedzieć z Kukusiem, aż skończy rok, potem może staż... Zobaczymy. Lolonek nie martw się, leonek nie jest dzikiem:D Dzieci tak czasem mają, potem mu przejdzie. Napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika ty nuie czekasz az synek skonczy 4 mies. tylko wczesniej wprowadzasz soczki, czy jabluszka tez juz dajesz.OLiwia nie boi sie wcale obcych i tez poszla by z kazdym kto do niej slodko przemawia i sie smieje...Moze to sie jeszcze zmieni, wiki nie bala sie obcych wcale i tak jest do dzisiaj.Idzie jakis pan i mowi do niej idziesz ze mna, a ona na to TAK,i podaje mu rączkę.Taze musze bardzo uwazac zeby mi jej ktos nie porwal....... Dziewczynki zagladnijcie na te strone, i powiedzcie co o tym myslicie, a jesli ktoras sie zapisze to wpiszcie moj numer, tam gdzie jest osaba ktora to polecila.W sumie mozna sobie zarobic pare zloty, a nie trzeba poswiecac na to wiele czasu. http://logomedia.pl/placimy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×