Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witam mamusie!!! Mam pytanie , jak dlugo wasze dzieciaczki siedza w fotelikach bujanych, bo moja Oliwia bardzo lubi w nim siedziec a nawet spac.Nie wiem tylko xczy to nie zadlugo jest w takiej postawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Milenka skończyła wczoraj 4 miesiące!Trudno w to uwierzyć, ależ ten czas pędzi, przeciez tak niedawno była jeszcze w brzuszku!:)Nie macie czasem takiego wrażenia? Elizabetaa ja tez dostałam paczuszkę z hippa.Od trzech dni daję małej jabłuszko z marchewka- wcina aż miło patrzeć!Bardzo jej smakuje i naprawdę ślicznie je.Ciesze się, że mój niejadeczek wreszcie coś je ze smakiem!Ja też mam wciąż tę krechę na brzuchu... er mnie też włosy wypadają...Mam nadzieję, że to szybko minie bo pomimo bujnej czuprynki to w takim tempie zostanę za parę tygodni łysa ;) Milenka tez pod wieczór bywa strasznie marudna i płaczliwa ale w zasadzie tak było od początku więc juz przywykłam... Pozdrawiam i życzę miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam chwilę, bo mąż zabrał Kacpra do teściowej. Ale jestem zła, bo źle się dziś czuję i Kacpi tez coś mi marudzi płacze cały dzień chyba przez te ząbki bo wszystko do buzi i gryzie aż do płaczu. Próbowałam go troszkę usypiać i udało się zasnął, Wtedy własnie zadzwoniła teściowa, że musimy natychmiast przyjechać do nich bo odwiedził ich jej brat, no to mówi Karol że śpimy, bo ja jestem chora, a Kacpi marudzi , a ona na to rzuciła słuchawką.Jezu jak się na nią wkurzyłam, ona wogóle nie potrafi myśleć o innych. W każdym razie jak Kacper wstał to Karol wziął go i pojechał. Zobaczymy po ilu wróci, bo nikt tam nie ma cierpliwości do dzieci, szczególnie płaczących.😡 Kingap ja po każdej kupce myję Kacprowi pupe, bo potrawi się nieźle obrudzić. Viki mój Kacp lubi siedziec w takim foteliku, szczególnie jak zawieszę nad nim zabawki wtedy już pełnia szcześcia, ale jak w nim zaśnie to go przenosze, do wózka albo do łóżeczka, bo taka półasiedząca pozycja nie jest chyba wygodna do spania. Czytałam,że dzieci do 5 miesiąca mają jeszcze niestabilny kręgosłup i że nie powinny przebywać w takich fotelikach dłużej jak 2 godzinny bez przerwy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A mój Oskar ani w foteliku ani leżeć tylko na raczki bo wszystko chce widzieć.Co do kupki to codziennie 1-2 razy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ przy niedzieli witam słonecznie :) mój Kajtek robi kupkę az na 4-6 dni ale jak juz zrobi to dużo i bardzo gęstą. a wczoraj to były nawet 2 duże i jedna malutka :P Dziewczynki, w jaki sposób dostałyście paczuszki z Hippa?? ja wchodziłam na ich stronę i tam nic nie ma takiego żeby wypełnić a oni przysłali, a herbaki Hippa daję do picia małemu już jakiś czas.... napiszcie jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika szczerze powiem że pierwszy raz o czymś takim słysze od Ciebie ale juz sprawdzam w neciku........ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2265879 znalazłam topik na ten temat potem poczytam bo teraz obiadek i jeszcze to: http://skuteczneodchudzanie.pl/strona firmowa... nie wiem czy to bezpieczne, lepiej poradzić sie lekarza ja juz od 2 tygodni chodze na aerobic, nie zamierzam mniej jeśc bo karmie piersią a kondycja mi sie poprawi. poza tym myśle o drugim dziecku i nie mogę ryzykowac swojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez bardzo gubię włosy. W ciąży miałam bujniejsze a teraz wypadają. Ja też nie mam problemów z wagą pomimo ogromnego apetytu. Co do chrzcin to ja zamierzam chrzcić dopiero w przyszłym roku na wiosnę. Moja Asia ma dzisiaj koszmarny dzień. Prawe wcale nie spała i teraz wieczorem też nie może zasnąć. Przestałam zupełnie przestrzegać diety i martwię się, że to może dlatego dziecko się teraz męczy. Z drugiej strony nie spała ale też i nie płakała więc trudno mi wyczuć co jej jest. Pozdrawiam. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Poradźcie. Dałam Małgosi w piątek mleko z butli, bo się spieszyłam gdzieś tam wyjść i teraz ona nie chce cyca.Cały czas płącze, w nocy wyje, karmiąc ją muszę ją trzymać na rękać, kołysać dopiero łaskawie z płaczem trochę zje :( Poznała się, ze z butli łatwiej się je i teraz wcale nie chce cyca. Ja nie wiem co robić :(. Powiedzcie.Co trzeba zrobić, zeby dostać paczkę z Hippa? Pozdrawiam.Czekam na Wasze porady :( Dłużej nie wytrzymam tak karmić. Moja walka z Małgosią trwa od piątku i ona wcale nie chce ustąpić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_ - to chyba niemożliwe, że po jednorazowym podaniu butelki dziecko nie chce ssać cyca. Przecież ssanie piersi, co prawda wymaga od dziecka większego wysiłku ale jest też przyjemnością dla maluszka. Może Małgosię boli gardziołko albo dostała afty w buzi. A może zjadłaś coś ostrego. Nie poddawaj się. Karm dziecko w ciszy i spokoju żeby je nic nie rozpraszało. Życzę dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Monika ja słyszałam o kilku przypadkach, w których dzidziusie które poczuły butle nie chciały wracać już do cyca, ale te maluchy jadły kilkakrotnie z butli. Po jednym razie raczej nie, ale kto tam wie te maleństwa... Aga nie ma tego zdjęcia:) Jadę zaraz do dermatologa bo mam od wczoraj twarz w jakiś krostach, wypełnionych płynem. Kurde, żeby to nie było zaraźliwe, bo Kacperek... Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
nie mam pojecia dlaczego mimo podanego linka otwiera mi sie główna strona można wejsc w moje zdjęcia i tam ono jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
wreszcie sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek dałam Małgosi butelkę drugi raz. Pierwszy w środę. :( Walczę z Małgosią i trochę je, ale już padam :( Długo tak nie pociągnę :( Teraz śpi. Jak wstanie to obejrzę jej buźke i gardziołko. Dałam jej dziś brokuły a wczoraj marchewkę. Smakują jej te przysmaczki ze słoiczków. Ja do tego dodaję troszke keiku ryżowego to wtedy jest sytniejsze. Jej to bardzo smakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejeu ale Kacpi marudzi, niech już mu wyjdzie ten ząb, a to ponoć może trwać i trwać........ Kuzynka mężą mówi, że to już niedługo, bo widzi jakieś białe na dziąśle, ale ja sceptycznie do tego podchodzę, bo on od urodzenia ma takie wypustki na dziąśle. Zobaczymy Mam zapalenie skóry na twarzy spowodowane alergią pokarmową.....ciekawe co mi zaszkodziło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jeszczę tę tabelkę??? ęNick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............córka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dziewczyn ucichło.. Wkleiłam ją bo czasem jak piszecie coś o wprowadzaniu pokarmów to chciałam zobaczyć ile starsze od mojego jest wasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co trzeba zrobić żeby dostać tę paczuszkę promocyjną z hippa.Dla mnie paczka była miłą niespodzianką , nigdzie jej nie zamawiałam.Pamiętam tylko, że na porodówce wypełniałam jakies ankiety i mąż mówi, że to własnie było to. Ale nie mam pewności. Monikaa wiem co przeżywasz.Ja Milence podawałam butelkę tylko na noc i ostatnio z raz, czasem 2 w dzień a tak to pierś. I nagle kilka dni temu mała strajkuje...Gdy tylko przystawiałam ją do piersi był taki wrzask, że dostawałam gęsiej skórki...Dałam po jakimś czasie za wygraną i przez całe 2 dni dawałm butelkę przez cały dzień :( a mleczko odciągałam laktatorem.Byłam załamana, że to koniec karmienia bo dziecko tylko w nocy ( na pół śpiąc ssało pierś) i nagle na trzeci dzień podtykam jej cyca rano a Milutka pałaszuje aż miło... No i teraz tak ma, że jak ma ochotę na cycusia to chętnie ssie a jak nie, to nic nie pomoże, muszę dawać butelkę...Oj, ma charakterek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja mała uwielbia swoje rączki pchać do buzi, a bez kciuka nie zaśnie. Smoczka wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygralam walkę z Małgosią :) Wczoraj skapitulowałam i znowu cyc jet najwazniejszy :) Moja Małgosia z upodobaniem ssie wszystkie paluszki. Czasem wpycha sobie do buzi aż trzy naraz :) Śmiesznie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Ja się poddałam z moimi własami, w sobotę idę ściąć, choć bardzo mi szkoda bo zapuszczałam je 2 lata. Ale teraz to została mi juz chyba połowa tego co miałam. Tragedia. Brałam specjalne witaminy i odżźywki i przez 2 tygodnie żadnej poprawy. A jak Wy sobie z tym poradziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia też ssie kciuka i z nim zaspypia, chociaz od dwóch dni próbuje dawac jej smoka i chwile possie, ale i tak kciuk jest lepszy:) a całe piąstki wsadza do bużki gdy ją swędzą dziąsełka. Wczoraj byłam u gina, wszystko ok. ze spiarala jeszcze czekam 2 miesiące narazie cerazette. Pozdrowionka i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Mój Oskar tez ssie paluszki,ale lepsze sa piąstki czasami wkłada je tak głeboko ze omało nie zwymiotuje.Co do włosów to sciełam tydzień temu bo garsciami mi wychodziły teraz tez chyba niedługo wyłysieje :D Posadziłam małego u taty na kolanach jak siedział przy kompie jaki był zadowolony, dotykał -klepał byl bardzo ciekawy co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No i już po chrzcinach ale było fajnie na przyjęciu to nawet były tańce.W Kościele Brajanek na początku mszy zdrzemnął się chwileczkę ale później to już aktywnie uczestniczył i nawet miał czkawkę a jego czkanie słychać było w całym kościele he he. Wczoraj miałam jeszcze poprawiny, bo dużo zostało jedzonka i piwka. Włosy też mi strasznie wypadają moja siostra ma 10-cio miesięcznego synka i włosy przestałay jej wypadać jak on miał 8 mies. no to ja pewnie do tej pory będę chyba łysa. Brajanek jak leży na pleckach to już zaczyna podpierać się na łokciach i przez dłuższy czas trzyma głowę w górze. Kasika1 🌼 jeśli dermatolog przepisał Ci jakieś leki skonsultuj to z pediatrą bo ja miałam alergię i niestety ze względu na to że karmię piersią nie mogłam brać żadnego przepisanego leku. aga_krz 🌼 ale fajna jest Twoja Niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×