Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Renola a jaką kreacje masz w planach?:) To chyba tylko ja taka jestem niedobra z tym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi właśnie zasnął :) na brzuchy oczywiście Dzięki dziewczynki, Kacpi to mały śmieszek i śmieje sie na okrągło :D Elizabetaa te zdjęcia z Góry Żar są z lipca ale ja mam tam dziadków wiec bywamy tam często :) A Wy kiedy byłyście ?? Podeślij mi na maila te zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D patrząc jednak na wasze sroje to nie byliśmy w tym samym czasie. my byliśmy na początku sierpnia a dokładniej na Żaże byliśmy 6 sierpnia (sprawdziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na początku sierpnia a dokładniej na Żaże byliśmy 6 sierpnia (sprawdziłam :P pogoda w tym dniu nie dopisała za bardzo co zresztą widać, nasz ubiór nie przypominał letniego a i niebo było mało zachęcające do wycieczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to o mały włos a byśmy się tam spotkały :) masz gg ?? jeśli tak to wysłałam ci mój nr mailem to mozemy więcej tam pogadać by tu dziewczyn nie zanudzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam dzisiaj pracowity dzień. Byłam z Aśką u rehabilitantki i ma zalecone ćwiczenia na wzmocnienie rączek i na kręgosłupie i jakieś masaże. Lekarka powiedziała, ze wszystko w porządku, że to takie wzmacniające ćwiczonka, żeby się pogimnastykowała. Ale generalnie rozwój w normie. Ćwiczenia zaczynamy od przyszłego tygodnia. Jeszcze mam z nią dzisiaj iść do neurologa, bo może ta niechęć do przebywania na brzuszku to z powodu jakiegoś wzmożonego napięcia w mięśniach. Myślę, że też stwierdzi, że wszystko w porządku. Ale wiadomo, będziemy mieć spokojną głowę. I dzisiaj jeszcze ma u nas być ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza – ja karmię piersią. Moje dziecko dostaje tak: cyca usypiaczka, cyca apetycika, cyca poprawiaczka nastroju i inne. Po prostu na wszystko pomaga cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek o proszę ty też:) mam nadzieje ze masaze szybko wzmocnia małą:), dobrze ze jest wszystko ok. Ja przedchwila wycierałam buzie małej z siersci mojego psa, juz mam go czasem dośc ciagle musze pilnowac aby Maja nie najadła sie niczego, wiecznie jakies smieci patyki w domu. Na tych kudłach wszystko przyniesie. musze znowu dywan czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza wiem co czujech, jak julka byla mala mialam wszedzie wykladzine i siersc mojego psa wbilala sie w nia nie dalo sie tego wyczyscic, a ona raczkowala wszedzie, teraz mam parkiet i latwiej jest mi to utrzymac w czystosci przy takim kudlatym kundlu:)) ale i tak przylalaplam ige wczoraj jak dobierala sie do psiej miski:) i kazdy okruszek na ziemi jak interesuje i haps go do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik wszystkie zajete, ja mialam gosci, bajaderki przyszly, ale zjadlam pol, jakos nie mialam ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Elizabeta Igusia superowo stoi , a obie dziewczynki razem wyglądaja słodziutko:) Ja juz zmykam bo jutro przyjeżdza moja eks - bratowa z bratnkiem na parę dni bo bratanek na ferie więc ide coś upiec napaliłąm sie na pleśniaka:)a bratowa jest przy nadzieji w maju rodzi drugiego synusia:) Papa i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia świetne fotki :) nadal masz tak wysoko łóżeczko? Serek u nas też dziś był ksiądz :) napisz co powiedział neurolog Róża ja też musze wszystko sprawdzać nie tylko na podłodze ale w zasięgu ręki mojego małego terrorysty :) Ja jutro będe mieć napiety grafik, rano na badania, w południe na usg bioderek. Dobrze że mąż ma jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!! ja jestem.Waszw dzieciaczki tez juz raczkuja?Bo moja zasowa na czworaka od tygodnia po całym domu, bo nawet sobie potrafi przejsc przez prog, a progi mam niektore wysokie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki moja nie raczuje, boi sie chyba, przymierza sie i potem robi plaskacza na podlodze i macha raczkami i nozkami jakby gdziejs plynela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×